Chytej.cz

Nové Chytej.cz necteno

18.3.2009 | Rico | 29.452 zobrazení | 438 odpovědí

Myslím si, že bychom mohli zde HaDovi vznášet naše pochvaly, připomínky, dotazy ohledně našeho nového internetového domova…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 24. dubna 2009 ve 3:13 ® regulus reakce na …
regulus

sus – i ty brepto, jakej boj??? Normální diskuze nad jakousi statistikou. :-)) )

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 22:50 ® sus1

Možná,možná by mohlo zase bejt :vlevo registrovaní a vpravo nereg.:-)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 17:01 ® HaD reakce na …
HaD

skwor: :-)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 16:08 ® skwor
skwor

HaD> Pohoda :-) Nové chytej se mi líbí, tak si počkám :-)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 16:01 ® HaD reakce na …
HaD

skwor: už to dávno mělo být, ale brzo by to mělo zase jít. Omlouvám se :-((

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 15:40 ® skwor
skwor

Rád bych si zase u každého člena mohl přečíst jeho starší příspěvky (např. ze Z lovu). Doufám, že to zase bude možné…

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 15:36 ® HaD
HaD

regulus> no myslím, že jsi a především píšeš své názory (nikoliv převzaté) a jak říká klasik „to se cení“ :-)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 15:16 ® sus1

regul:viz boj v Muškařině,vid??:-)) ))bez urážky.:-)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 15:10 ® regulus reakce na …
regulus

Davide – ale já su strašně neobjektivní :-)) ) Navíc, moje názory na některý věci se často diametrálně liší s tím co se většinově tvrdí, myslím, že by to nebylo to pravý vořechový.

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 15:09 ® sethy
sethy

HaD> mam par recenzi rozepsanych taky, jak rika regul do zahajen to snad bude:)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 14:55 ® HaD
HaD

regulus> Recenze na rybářské vybavení. Třeba toho Tvého multíku :-D nebo nástrahy, prostě cokoliv…

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 14:54 ® HaD
HaD

V klubu byly znovu zprovozněny sekce „Nejčastěji přihlášení“ http://www.chytej.cz/…-prihlaseni/, „Noví registrovaní“ http://www.chytej.cz/…egistrovani/, Opravili jsme recenze, fotogalerie http://www.chytej.cz/fotoalba/ a brzy se znovu spustí rubrika trofejní úlovky a vyhledávání v klubu. Omlouvám se Vám za zdržení, jde to pomaleji, než jsme předpokládali.

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 14:33 ® sethy
sethy

regulus> me bude bohate stacit kdyz ho sem po zahajene dovezes:) taky jsem poridil jedno vajicko na zkousku tak uvidim.

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 14:22 ® regulus reakce na …
regulus

Kubo – čas můj nepřítel, článek rozepsanej, nějak mi to nejde dopsat, do zahájené to snad zvládnu.

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 13:56 ® sethy
sethy

regulus> cehokoliv, me by treba zajimala recenze toho tvojeho multiku (myslím to vajicko od abu, ne klasickej jako je napr record)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 13:52 ® regulus reakce na …
regulus

HaD – recenzí čeho???

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 13:36 ® sus1

Zbytek samá čísla.Že voni se v tom zase hrabou??.-))

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 13:35 ® sus1

Z 97 přihlášených jen 13 registr.????to je asi nějaký .....:-)

reagovat
Středa 22. dubna 2009 ve 23:46 ® HaD reakce na …
HaD

:-) Nechceš přispět nějakou recenzí?

4all: to platí i pro ostatní. Byl bych moc rád, kdyby jsme je trochu rozhýbali.

reagovat
Středa 22. dubna 2009 ve 23:42 ® regulus reakce na …
regulus

Mi to došlo, když to od večera nejelo, vím co je chyba 503, první reakce byla upozornění na to, že něco nefunguje po upgrade (neměla to být výtka), hold jsem byl moc rychlej. :-)) )

reagovat
Středa 22. dubna 2009 v 15:11 ® HaD reakce na …
HaD

regulus: probíhal nějaký upgrade

reagovat
Středa 22. dubna 2009 v 11:49 ® regulus reakce na …
regulus

Tak už nic. :-)

reagovat
Středa 22. dubna 2009 v 10:55 ® regulus
regulus

Copak se děje???? Při kliknutí na jakoukoliv diskuzi se mi napíše chyba identifikace diskuze.

reagovat
Úterý 21. dubna 2009 v 10:54 ® novas32
novas32

ma nekdo stejne jako ja problem se zobrazenim podrobnejsich informaci o tom kterem reviru v jejich seznamu? nezobrazuje se mi ani cele cislo, jakoby to bylo prekryte mapkou. mozna jen nevim, jak to dal otevrit

reagovat
Pondělí 20. dubna 2009 ve 20:57 ® Jak.novi
Jak.novi

Docela mě štve že u kažého profilu nemohu zjistit jeho aktivitu na serveru.

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 v 11:27 ® Beer.Beda
Beer.Beda

Copak se to stalo teď mi všude naskočily N a nové přizpěvky nejsou.Je to jen drobnost proklikal jsem to a je to ok

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 ve 2:15 ® Libor
Libor

Chci poděkovat za nové funkce a těším se na další. Hrozně mě potěšilo zvětšení rozměrů fotografií v diskusi.L.

reagovat
Sobota 18. dubna 2009 v 9:09 ® Robur
Robur

hele, jak funguje vyhledávač? Měl bych pár inovací, samozřejmě to berte jako námět.

1/ zadal jsem slovo vtip – super funguje to 2/ pak se objeví automaticky zafajfkovaná všechna políčka vptavo, zda chci hledat v dikusích, fórech, …atd. si říkám potřebuji to najít jen v názvu fór, to se nadřu než to všechno odfajfkuji, pak jsem se ještě ztrácel v tom, k čemu jaká fajfka patří, zda ke spodnímu či dolnímu a když jsem sroloval dolů, tak jsem našel i zjednodušené ovládní těch faječek. Takže z mého uživatelského pohledu bych viděl faječku hned vedle toho, čeho se týká

  • ten hromadný ovládač fajek dát hned nahoru.

3/ funguje už pak ještě upřesnění podle data, relevance atd.?? 4/ co vlastně určuje hodnotu relevance /závažnosti/ v systému vyhledávání

reagovat
Pátek 17. dubna 2009 ve 23:45 ® HaD
HaD

To brzy doladime

reagovat
Pátek 17. dubna 2009 ve 20:41 ® 1Mara
1Mara

Mám otázku : Když se budu chtít podívat na fotoalbum třeba Cormorána a nebo Filipa 111 jak to mám udělat ? na starým chytej to šlo :-((

reagovat