Chytej.cz

Nové Chytej.cz necteno

18.3.2009 | Rico | 29.452 zobrazení | 438 odpovědí

Myslím si, že bychom mohli zde HaDovi vznášet naše pochvaly, připomínky, dotazy ohledně našeho nového internetového domova…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 17. dubna 2009 ve 12:50 ® HaD reakce na …
HaD

robur-víme o tom, poracuje se na tom

reagovat
Pátek 17. dubna 2009 ve 12:46 ® Robur
Robur

nevím, zda to tu už bylo. Nefunguje vyhledávní V klubu

reagovat
Pátek 17. dubna 2009 ve 12:40 ® HaD
HaD

Dnes byla znovuzprovozněna fotogalerie! http://www.chytej.cz/fotoalba/

Alba můžete přidávat a editovat ve svém menu hned pod osobní poštou!

reagovat
foto/forum/2009/th-img8468.jpg
Středa 15. dubna 2009 ve 23:59 ® 1Mara
1Mara

HaD> no to jó umím jen tři a jiní né nó :-((

reagovat
Středa 15. dubna 2009 ve 23:49 ® 1Mara
1Mara

sus1> No aby ses ty nepřidal k těm dvoum uličníkům :-)) )

reagovat
Středa 15. dubna 2009 v 16:54 ® sus1

1Mara> Víme u tebe,že se tlemíš fšemu,tak je tam psát nemusíš.:-)) ))))))))

reagovat
Středa 15. dubna 2009 v 16:43 ® HaD reakce na …
HaD

no vždyť koukám, že tam teď dva máš. Jsi šikula :-)

reagovat
Středa 15. dubna 2009 v 16:39 ® 1Mara
1Mara

No , ale nejsem počítačovej tip :-) takže nevím jak se ostatní dělají , třeba mrzutý, ubrečený atd. no to je zase něco prto Sandera a skwora :-)) )

reagovat
Středa 15. dubna 2009 v 16:32 ® HaD reakce na …
HaD

no musíš je psát růčo. To je blbý?

reagovat
Středa 15. dubna 2009 v 16:26 ® 1Mara
1Mara

No já je mám nastavený , ale nevidím je jako na starém chytej víš abych si mohl vybírat a jen na něj kliknout a jeto .

reagovat
Středa 15. dubna 2009 v 16:18 ® HaD reakce na …
HaD

Mara: fotoalba snad konečně pofrčí dnes v noci. Smajlíky si můžeš zapnout ve vlstaním nastavení stránek

reagovat
Středa 15. dubna 2009 v 16:10 ® 1Mara
1Mara

No nové chytej se mi líbý , ale stále tu na chytej postrádám všechny ty smajlíky a fotoalba :-)

reagovat
Úterý 14. dubna 2009 ve 23:43 ® cercer
cercer

Rico:v poho:-)

reagovat
Úterý 14. dubna 2009 ve 14:56 ® Rico
Rico

cercer1> kam bych chodil :-)) musim to tu trochu provetrat ne? :-) cecer zni lepe, tak uhlazene :-)) ne delam si srandu omlouvam se, taky nemam rad kdyz mi nekdo mrvi nick…

reagovat
Úterý 14. dubna 2009 v 1:01 ® cercer
cercer

Rico:prosím,hlavně neodejdi ty-to by byla fakt škoda!!:-)) jo..a..nemrš mi nick!!:-))

reagovat
Úterý 14. dubna 2009 v 0:45 ® Filip00
Filip00

Havel:super a díky, jen tak dál, ještě jednu věc chtěl bych koupit chytej čapku v černym bude?

reagovat
Úterý 14. dubna 2009 v 0:25 ® pipa
pipa

havel> asi mě to nejde ani potom atomaticky ??

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 19:35 ® havel reakce na …
havel

pipa: teoreticky to může být zneužitelné, pokud k PC, které používáš, má přístup někdo cizí – může se pod tvou přezdívkou dostat na chytej… Tvůj problém bude asi v tom, že se do prohlížeče uložila 2 přihlašovací jména (třeba díky překlepu…) popřípadě se pohádaly záznamy ze starého a nového chytej. Prohlížeč neví, které jméno má vyplnit, tak nechá pole prázdné… Řešením by mělo být vymazání cookies a historie… přesně to záleží na prohlížeči.. Já ale doporučuji nastavit automatické přihlašování a máš klid.

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 18:50 ® pipa
pipa

Poradi te někdo,dik..

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 17:16 ® pipa
pipa

olda> nemam.. pišou tam že jako neni to dobre ??

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 16:52 ® Rico reakce na …
Rico

cecer1: co je na tom vtipnyho? to je tak tezky zareagovat a nebo to prehlidnout? fakt uz se postupne ani nedivim tem kteri odchazeji jinam.....

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 ve 13:59 ® Ftmči
Ftmči

regulus: Díky za radu. Byl jsem zvyklý mazat jenom cookies+histo­rii+temporary internet files, to dřív stačilo. Teď když jsem smazal úplně všechno, tak už je to v pořádku.

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 ve 12:42 ® Beer.Beda
Beer.Beda

Doudleban> To mě se děje taky, že musím aktualizovat a pak naběhne chytej.Sem ale přihlášen normálně a je vše o.k

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 ve 12:04 ® regulus reakce na …
regulus

Doudleban – smaž cookies, vymaž histori a veškerý obsah off line, myslím, že by to mělo pomoct.

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 10:57 ® cercer
cercer

tak to jsou dohromady čtyři!!:-))

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 10:40 ® Ftmči
Ftmči

Měl bych 2 menší problémy.

  1. Když otevřu prohlížeč (IE 7) a chci se přihlásit přes položku Oblíbené na chytej, tak mi to napíše klasickou hlášku: ,,Stránku nelze zobrazit". Když pak nechám stránku aktualizovat, nebo znovu kliknu na odkaz chytej v oblíbených, tak už mi chytej normálně naběhne.
  2. Pokud vyhledávám něco přes prohlížeč (Seznam, Google..) a najedu díky jejich odkazu (např. na nějaký prut) na chytej, tak mě chytej automaticky nepřihlásí a co hůř, naskáčou mi všude zelená ,,Nka", která nezmizí ani po přihlášení. Tohle mi dělalo i staré chytej, tam pak stačilo smazat cookies a bylo všechno v pořádku. Když však smažu cookies na novém chytej, tak mi naopak zelená ,,Nka" znovu všude naskáčou.
reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 10:40 ® Ftmči
Ftmči

Měl bych 2 menší problémy.

  1. Když otevřu prohlížeč (IE 7) a chci se přihlásit přes položku Oblíbené na chytej, tak mi to napíše klasickou hlášku: ,,Stránku nelze zobrazit". Když pak nechám stránku aktualizovat, nebo znovu kliknu na odkaz chytej v oblíbených, tak už mi chytej normálně naběhne.
  2. Pokud vyhledávám něco přes prohlížeč (Seznam, Google..) a najedu díky jejich odkazu (např. na nějaký prut) na chytej, tak mě chytej automaticky nepřihlásí a co hůř, naskáčou mi všude zelená ,,Nka", která nezmizí ani po přihlášení. Tohle mi dělalo i staré chytej, tam pak stačilo smazat cookies a bylo všechno v pořádku. Když však smažu cookies na novém chytej, tak mi naopak zelená ,,Nka" znovu všude naskáčou.
reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 10:37 ® havel reakce na …
havel

Radim11: ano, budou:-)

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 9:51 ® Radim11
Radim11

ahoj, měl jsem asi 2000 fischbodů a na novém chytej.cz nemam nic. chci se zeptat, jestli se budou převádět ze starého. děkuji

reagovat
Pondělí 13. dubna 2009 v 8:35 ® olda
olda

pipa> Máš v ,nastavení,zaš­krtnuto autopřihlašování ?

reagovat