Chytej.cz

Nové Chytej.cz necteno

18.3.2009 | Rico | 29.452 zobrazení | 438 odpovědí

Myslím si, že bychom mohli zde HaDovi vznášet naše pochvaly, připomínky, dotazy ohledně našeho nového internetového domova…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Středa 18. března 2009 ve 14:32 ® Libor
Libor

VODA: zkus to v oblíbených smazat, a pak tam nové chytej zase přidat, to by mělo zabrat.

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 14:20 ® Ciffik
Ciffik

no nebýt barev a loga chytej tak jsem si myslel, že jsem se preklik na konkurenci…nic proti připadá mi to docela stejný

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 14:16 ® Robur
Robur

ústecké fórum bylo přejmenováno na Kometu Brno, ale zkus to přes diskuse regionální

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 14:14 ® inspo reakce na …

VODA> klikni v liště na fórum a pak si cca uprostřed stranky dej možnost seřadit dle počtu odpovědí a máš to

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 14:09 ® VODA reakce na …
VODA

ja mam taky problem mam tento servr ulozen v oblibenych a nejde mi otevrit musim to otvyrat ve vyhledavaci a nemohu najit USTEKE FORUM poradte prosim

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 14:01 ® inspo

Tak další připomínka. Krom toho, že to opravdu jede pomalu, tak pod exlorerem je to nepoužitelné vůbec. Já sice používám firefox, ale ať víte.

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 13:33 ® Robur
Robur

Havel, asi máš pravdu, pak vzniká problém, jak najít fórum, které potřebuješ. Ještě netrpělivě očekávám nějaké to označneí /Nka, barvička/, když se objeví něco nového v diskusi + jeeště mám pocit, že v diskusi se nové příspěvky načtou až po znovurozbalení stránky.

Jinak prosím o nějkaé info, jak to probíhá na veletrhu, zda je tam dost vystavovatelů atp.

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 13:27 ® havel
havel

Robur> jak na to koukám, tak mi připadá, že ten výpis fór na úvodní stránce není výpis kde se naposledy přispívalo, ale naposled založená témata, ale nevím jestli je to záměr.

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 12:36 ® Libor reakce na …
Libor

regulus: přesně tohle jsem chtěl taky napsat, jsem stejného názoru!

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 12:34 ® bobajz
bobajz

No moc se v tom nemůžu vyznat,ale hlavně jsem nikde nenašel vyhledávání,ale možná jsem jen slepý.

reagovat
Středa 18. března 2009 ve 12:14 ® regulus
regulus

Jedna malá technická, pokud mám „otevřenou“ nějakou diskuzi, jsou vpravo ve sloupci v nabídce diskuze a aktuální fóra, pokud mám „otevřené“ nějaké fórum, tak tomu tak není. Dostat se na nějakou diskuzi je lehce nepohodlné, asi nejen já bych ocenil, kdyby ty „sloupečky“ s nabídlou tam byly i u fór.

reagovat
foto/forum/2009/th-img8143.jpgfoto/forum/2009/th-img8144.jpg
Středa 18. března 2009 ve 12:02 ® regulus reakce na …
regulus

Co furt skuhráš, vždyť tam je. -:)

reagovat
Středa 18. března 2009 v 11:41 ® Robur
Robur

tož se to Veletržní Brno objevilo a zase zmizelo, a to i když sem tam něco napsal, takže asi nefunguje pohyb v aktualizaci fór a opět ho nedokážu najít. No nevadí, určitě řešíte důležitější věci. Jinak jsem se díval do porfilu, tak u kontaktů není uvedenoc o co se jedná,, tj. je tam nějaké číslo a není tam napsáni icq, s mobilem asi problém není, to sand každý pozná

reagovat
Středa 18. března 2009 v 11:33 ® kajik123

Je to jiné!Uvidíme časem?Mám dotaz!Přihlásil jsem se bez problémů,pošta funguje ale profil jse mi nezobrazí ukazuje to chybu profil neexistuje?!?!Jak pak to?

reagovat
Středa 18. března 2009 v 11:01 ® inspo

Regionální diskuze – Ostrava a okolí…píše mi to, že tam jsou 4 příspěvky, ale nezobrazují se mi. U ostatních není problém. Jinak nové chytej.cz se mi líbí, ale bude chvilku trvat než si zvyknu.

reagovat
Středa 18. března 2009 v 10:50 ® regulus
regulus

Co na to říct, je to jiný, je to kapinku nezvyk, ale myslím že se povedlo. Asi nejvíc mne dostala rubrika stálé diskuze a jejich obsah. -:)))

reagovat
Středa 18. března 2009 v 10:41 ® revoke
revoke

Pokus o reakci

reagovat
Středa 18. března 2009 v 10:40 ® Libor
Libor

Mě se to líbí, je za tím velkej kus práce.. Na některých místech mi vadí tolik potřebné reklamní bannery, ale chápu že to bez nich nejde.. . Je jasné že doladění některých drobností je otázkou času. Dávám za 1 celému týmu :-)

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1