Chytej.cz

Proutek necteno

15.3.2009 | Rybman | 12.149 zobrazení | 8 odpovědí

omlouvám se že zakládám další téma ale o tomhle proutku jsem tady nic nenašel…chci nějaký krátký proutek 180 –210 cm na občasné chytání z loďky a na menší procházky kolem vody…mám chvějivku a jeden tvrdší proutek tak chci jenom nějákej krátkej levnej klacík na hraní… www.potreby-rybarske.cz tohle je nejlevnější klacík co jsem našel…máte s ním někdo zkušenosti?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 16. března 2009 v 9:49 ® skwor
skwor

rgb23: Na tyhle jsem si ani nevzpomněl a přitom Onliner tele spin 2,7m 10–30g mám na občasnou bobkařinu doma taky. Nějaký ten kratší by pro něj mohla být dobrá volba…

reagovat
Pondělí 16. března 2009 v 0:59 ® rgb23
rgb23

D.A.M. má ještě levnější teleskopy. www.damialba.cz Na občasné zachytání by to mohlo stačit.

reagovat
Neděle 15. března 2009 ve 22:49 ® Pumpik

Robur:Co to tady posíláš za prasárny?:D no ale je vydět že máš přehled a mrkvičku doporučuješ:D

reagovat
Neděle 15. března 2009 ve 22:36 ® Robur
Robur

prostě hledej na netu, a samozřejmě bych nezvarhl ani Mikado, tyto tři značky dělají levné a slušné věci. kolem litru jsou toho fakt mraky

reagovat
Neděle 15. března 2009 ve 22:33 ® Robur
Robur

www.sportcarp.cz

reagovat
Neděle 15. března 2009 ve 22:33 ® Robur
Robur
reagovat
Neděle 15. března 2009 ve 21:20 ® skwor
skwor

Otázka je, jak hodně jsi omezený cenou. Přidej aspoň ty dvě kila a kup minimálně tohle www.bohemiafishing.cz

PS: To je co, patrně poprvé co jsem někomu doporučil šímo. Ale přece jenom bych tomu věřil víc než tomu zebcu.

reagovat
Neděle 15. března 2009 ve 20:56 ® Robur
Robur

colmic a berkley dělá levné klacíky s relativně krátkou rukojetí, takže i do lodě jsou OK. Nebo je dobré na hraní toto www.eroticstore.cz

reagovat