Chytej.cz

dovolena 2009 necteno

14.3.2009 | hanz.333 | 13.607 zobrazení | 26 odpovědí

v červnu se chstam na nove mlyny nebo na mušovskou nadrž přes ck rybarku mam tam chatu zajednanou je tam i revir dyje7a mate nake informace o těch vodach byl tam snad někdo chytat

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 8. dubna 2009 v 19:31 ® hanz.333

tak jak too jde na mušově

reagovat
Pondělí 30. března 2009 ve 21:04 ® hanz.333 reakce na …

nebyl si tam nikdy ubytovany v kempu nebo v chatě na te 5 a n mušově si nebyl jo

reagovat
Pondělí 30. března 2009 ve 12:16 ® regulus reakce na …
regulus

Hora – já jo a věř mi, že to byla síla, údajně tenkrát i vykoupali porybnýho, je to tak 10–15 let. Kromě toho, že se chovali doslova jako hovada, tak tam jezdili vyloženě těžit, na vlastní oči jsem viděl sak tak 5–7m dlouhej plnej kaprů. Myslím, že jsem se nikdy nikde nesetkal s tím, aby někdo dělal okolo vody takovej bordel. Jak sem psal, místní na ně mají doslova alergii, čímž nechcu říct, že jsou všichni stejní, hovada jsou hold všude, zrovna tak jako slušní rybáři. Když pak někam přijedeš a kvůli nějakejm kterénům, kteří jsou od tam co ty jseš za vola tak to nesere ale mrzí.

reagovat
Pondělí 30. března 2009 v 8:33 ® Hora
Hora

Jezdím na D5ku,řeku a malé vody kolem.Nástrahy rohlík,kukuřici a masáky.Co říká regulus je bohužel pravda.Ostraváci a karviňáci tam mají špatnou pověst.I když osobně jsem se s tím nesetkal.Já se dívám škaredě i na brňáky kteří tam dělají čurbes.Když tam jsem tak to je skoro pořád stejné,přijedou si na ryby autem a né aby si vzali ten čunčík sebou co vyprodukují,ale mrdnou ho za sebe do trávy,čuňata jedny.Tím nemyslím ty slušné co si dělaj pořádek kolem sebe a odnášej to pryč.

reagovat
Pondělí 30. března 2009 v 1:03 ® regulus reakce na …
regulus

hanz 333 – co jsem věděl, to jsem ti napsal, ještě jedna rada, mluv spisovně, jak otevřeš zobak po ostravsku, tak je to špatně, kolegove tam udělali velmi špatnou reklamu, je tam u místních na vas dost velká alergie nebo spíš až averze.

reagovat
Neděle 29. března 2009 ve 23:19 ® hanz.333

a ty tam jezdišš kde jezdiš na mušov nebo nove mlyny co je podle tebe lepši a naco chytat

reagovat
Sobota 28. března 2009 ve 14:38 ® Hora
Hora

hanz.333>myslím že víš co to je vyhledávač.Jinak se podívej tady http://www.novemlyny.cz/ . nebo tady http://www.kempmars.cz/?… ,to by Ti mohlo zatím stačit.

reagovat
Sobota 28. března 2009 ve 12:42 ® Toma
Toma

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat zda náhodou nebyl někdo z vás na dovolené v rekreační osadě Červný Mlýn na řece Lužnici od CA Rybářka. V červnu jedu na chatu č 6 od uvedená CA tak bych touto formoz rád získal nějaké poznatky. Případné foto bych uvítal. Díky

reagovat
Pátek 27. března 2009 ve 23:34 ® hanz.333 reakce na …

kempy v blizkosti mušova či novych mlynu

reagovat
Pátek 27. března 2009 ve 23:33 ® hanz.333

nejake kepmy n bolie u mušova či novych mlynu

reagovat
Pátek 27. března 2009 ve 23:32 ® hanz.333 reakce na …

a kde ty jezdiš radši na nove mlyny někdo blizko čeho a proč tem mušov je o ničem jk to mysliš stačičti rybaři

reagovat
Čtvrtek 26. března 2009 ve 23:05 ® regulus reakce na …
regulus

Hanz 333 – nevím jestli to mám dobré, na Mušov 3× moc nejezdím, je to pro mne vo ničem (z mýho pohledu, protože nepatřím mezi tu část rybářů, co chytají statickým způsobem). Taky nejsu rybářskej cestovatel, takže je pro mne vždy výhodnější jet se vyspat domů. jen jsem ti poskytnul informace, který jsou z mých osobnícha a zprostředkovaných zdrojů.

reagovat
Čtvrtek 26. března 2009 ve 21:44 ® hanz.333

nikdoo tady nebyl na dovolene opravdu nefim kde mam jet jake mist sou nejlepoši namušově či novych mlynech

reagovat
Středa 25. března 2009 v 0:08 ® hanz.333

acha tak to maš dobre ale tak určo někdo byl ubytovany na těchto revirech vždyt tm jezdi hodně lidi tak někdo poradtě

reagovat
Úterý 24. března 2009 v 1:07 ® regulus reakce na …
regulus

hans – nevím, mám to 33–38 km, takže tuhle problematiku neřeším, je pro mne levnější a pohodlnější se zajet vyspat dom.

reagovat
Pondělí 23. března 2009 ve 22:18 ® hanz.333 reakce na …

noo nefiš kterej kemp je tam nejlepši jestli na mušově nebo na novych mlynech

reagovat
Neděle 15. března 2009 v 19:43 ® sus1 reakce na …

Jáááááááááááá:-)) a už ji mam i zaplacenou?!:-)) ))

reagovat
Neděle 15. března 2009 v 19:27 ® Robur
Robur

se jenom bojím, kdo ještě přijde na to, že by mohl jet v roce 2009 na dovolenou. Vzhle.dem k tomu, že je teprve březen, tak to vidím dost černě.

reagovat
Neděle 15. března 2009 v 18:09 ® regulus reakce na …
regulus

Hanz – jedno za 18, druhý bez dvou za dvacet. Sumca si tam chytit můžeš, ale jak jsem psal, je to loterie, když budeš mít kliku a budou při chuti, lapneš za den třeba tři nebo tam můžeš sedět 14 dní u udic který se ani nehnou. O Dyji 6 nevím nic, nikdy jsem tam nechytal, nepatří do povolenky MRS, je to placená voda.

reagovat
Neděle 15. března 2009 v 18:07 ® hanz.333

too fakt nikdo nefi o nakem kempu či chatě na dyji 5 nebo 7 nove mlyny či mušov tam nikdo nechytate

reagovat
Neděle 15. března 2009 v 7:45 ® Flid reakce na …
Flid

V chate pres Ck Rybarka jsem byl,ale ne dyje.

reagovat
Sobota 14. března 2009 ve 23:53 ® hanz.333

tak řekneteněkdo jestli je lepši dyje 5 nebo 6 na chytani to opravdu nikdo nebyl v chatě přes ck rybarku

reagovat
Sobota 14. března 2009 v 17:22 ® Mary reakce na …
Mary

regule: ti co nemají kartu bych jim neodpovídala, ale přesto do ní můžou napsat cokoli. Ale, kdyby byla povinnost vyplňovat, z kterého svazu MO má povolenku, jméno a rok narození, tak by se dalo zjistit, jestli takový rybář, je rybář. Hezký víkend přeji.

Teda, teď koukám, máš problémy se spaním viď? Nejsi sám.

reagovat
Sobota 14. března 2009 v 16:29 ® hanz.333

regulus---chytam kapry i dravce o dovolene bych chtěl zkusit sumce msliš že tam jsou msliš že sou lepši ta dyje 5 nebo 6 …o těch odstavenych ramenech nefiš nic dyje 7a

reagovat
Sobota 14. března 2009 v 5:17 ® regulus
regulus

Hmm, seš tu registrovanej skoro 3 roky, byl jsi tu 25× a nemám šajnu co chceš chytat, jak ti mám odpovědět, protože v kartě nemáš vůbec nic. Můžeš tam sedět klidně 14 dní bez záběru. Relativně velká a relativně mělká přehrada systematicky prokrmovaná tunama všeho možnýho, jsou tam kapši, candáti, sumci, boleni … prostě vše co se dá v takový nádrži očekávat, ale můžeš dopadnout jak jsem psal na začátku.

reagovat
Sobota 14. března 2009 v 1:29 ® rgb23
rgb23

určitě tam někdo chytat byl a určitě to není důvod zakládat nové fórum. Ale nejsi první a žádná hrůza se neděje

Vlastně pokračuješ v periodě:-) www.chytej.cz www.chytej.cz

vyfiltruj si dyje 7, nové mlýny, mušov… těch odkazů je tady hafo.

reagovat