Chytej.cz

ubytování na léto 09 necteno

17.11.2008 | cruel00 | 13.449 zobrazení | 64 odpovědí

ahoj.za rok bysme chtěli jet s klukama na týden na ryby na nějakou přehradu.V loni jsme byli na Orlíku v Puknove,perfektní chata,ale už ji cestovka nenabízí.tak scháním neco pro 5–6 lidí.blízko vody a uplne ideální by bylo,kdyby byla blízko hospoda.tak kdyby mel nekdo nákej tip,tak pište díky.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Středa 9. listopadu 2011 ve 14:49 ® cruel00
cruel00

Ahoj,mohli byste mi prosím poradit nějaké ubytování na orlíku?sháním něco pro 5–6 lidí, blízko vody a úplně ideální by bylo, kdyby byla blízko hospoda. Tak kdyby měl někdo nějaký tip, tak pište.díky

reagovat
Neděle 11. dubna 2010 v 11:09 ® petr1petr

Zdravím, Jaké to je v těch Kolodějích ? našel sem pouze toto ubytování . http://www.UŽ TŘI ROKY VÁM ŘÍKÁM, ŽE POKUD CHCETE REKLAMU, RÁDI VÁM JI PRODÁME.cz/

(příspěvek upravil ADMIN)

reagovat
Pátek 24. července 2009 ve 23:07 ® RADE4EK reakce na …

Ani ne,ale je fakt,že my tam byli v červnu a teploty nebyly nijak velké,jsou tam podle mě hlavně chataři,nějaký kemp.Je tam i raritní policejní stanice-unimobuňka s klasickou cedulí policie.Když jsme odjížděli tak jsem potkal Tondu Panenku.Pozdravil jsem ho „ahoj“ a stará na mě(ty ho znáš?) a já na to no jasně,my spolu kdysi čutali za repre.My měli ty apartmány.

reagovat
Pátek 24. července 2009 ve 20:27 ® cruel00
cruel00

Ahoj a jak to je v tech trhovkách s lidma.nejni to tam jakko na václaváku v létě?

reagovat
Pátek 24. července 2009 ve 14:49 ® RADE4EK

Nebo přes vodu,naproti je rybářská chata.

reagovat
Pátek 24. července 2009 ve 14:47 ® RADE4EK

Já byl předloni tady http://www.trhovky.cz/ a musím říct,že celkem super.Jen s rybkama to bylo horší,candát byl,sumík byl,ale všechno malé,i nástražky byl problém.Chce to loďku,jinak fleky i na pláži,ale i skály.Tady to taky není špatné,ale spíš mimo sezónu,v hlavní sezóně špatná voda na koupání http://www.adamantino.cz/

reagovat
Pátek 24. července 2009 ve 14:18 @ ??? reakce na …

Futureriver> No tak my do tohoto kempu jezdili několik let. Parta několika rodin s dětma. Vždycky to bylo moc fajn. Loni však polovinu kempu prodali a to včetně sociálek. Tudíž zbyly pouze toalety na jedné straně kempu a od chatek je to docela daleko. Nehledě na to že 3 dámské, 2 pánské, 4 společné sprchy je na celý kemp hodně málo. Spousta lidí si s tím hlavu nelámalo, takže všude nasráno a když zasvítilo sluníčko… Nicméně pokud nemáš děti a bereš to jako sparťanskou dovču, mohu vřele doporučit. V tomhle kemu nejsou žádná pravidla, je to všechno na domluvě lidí mezi sebou. My už však jedeme o kousek vedle, kde je čisto, hlavně kvůli dětem, neboť naše parta se rok od roku rozrůstá o maličké Obozáky.

reagovat
Neděle 14. června 2009 v 19:42 ® petr1petr reakce na …

netuším jak v CHřeštovicích ale v Neznašově to bylo super z těch Koloděj nad Lužnicí to bylo cca 4 km odkaz na ubytovaní dole jinak jsem seděl s kámošema u chaty v Kolodějích a ládoval do sebe točené :-) ale hlavně si super zarybařil :-)

reagovat
Středa 3. června 2009 ve 23:36 ® cruel00
cruel00

čau tak jak to jde tedkon ve chřeštovicích nevíte?

reagovat
Pondělí 1. června 2009 v 7:56 ® cruel00
cruel00

no nám už se letošní orlík blíží.jedem 5.7. tušim

reagovat
Sobota 30. května 2009 ve 22:04 ® petr1petr

Zdravím a děkuji za super tip super dovolená Koudelka zřejmě slušnej oddíl max vybavenost max pohodlí 15 m od řeky .posílám odkaz

http://www.UŽ TŘI ROKY VÁM ŘÍKÁM, ŽE POKUD CHCETE REKLAMU, RÁDI VÁM JI PRODÁME.cz/

(příspěvek upravil ADMIN)

reagovat
Pondělí 9. března 2009 v 19:43 ® HONZA321 reakce na …

hony já tam budu na www první týden v červenci škoda,ale pak si napíšeme dojmy z dovolené už se nemůžu dočkat zatím ahoj

reagovat
Pondělí 9. března 2009 v 18:19 ® Hony reakce na …

Pardón, to bylo pro HONZA321

reagovat
Pondělí 9. března 2009 v 18:17 ® Hony reakce na …

A kdy to bude? Jsem u konkurence na tom samém místě od poloviny srpna.

reagovat
Pondělí 9. března 2009 v 18:13 ® johanes reakce na …
johanes

Futureriver: Doporučil bych ti podívat se po něčem jiném. Pan provozovatel měl těžkou havárii na motorce a paní má také nějaké zdravotní problémy. Momentálně se neví co s kempem bude.

reagovat
Pondělí 9. března 2009 v 16:31 ® Futureriver
Futureriver

Ahoj nebyli jste náhodou někdo v kempu na Slapech (chatovým areálu Oboz 59 )je tam bar na pláži atd.. :-) kdyby někdo věděl tak mi prosím napište adresu nebo odkaz dík(našel jsem pouze starý číslo co nexistuje: 603 570 070 ,tak jestli někdo nemáte jiný. Tak zatim Petrův Zdar

reagovat
Neděle 8. března 2009 v 18:29 ® HONZA321 reakce na …

JJ díky už se nemůžu dočkat až tam budu v létě

reagovat
Pátek 6. března 2009 ve 23:06 ® Chataurybare
Chataurybare

ahoj,vlastním penzionek na Vranovské přehradě- Bítov,tak mrkni na stránky www.urybare.cz

reagovat
Pátek 6. března 2009 v 16:23 ® ripka
ripka

mám na Orlíku pár sudů. No, pětihvězdičkáč to zrovna není, ale žádnej klient si zatím nestěžoval

reagovat
Čtvrtek 5. března 2009 ve 23:47 ® ulrisak2
ulrisak2

Tak primo v teto chatce jsem byl predloni, ale jen prez noc za kolegama, je tam hrozna pohoda a ryby v celku braly. Klukum se tam povedli 3 amuri prez 80 a kaprici kolem padesatky a je tam mrte cejnu nebo spiz cejnku. Muzu doporucit

reagovat
Čtvrtek 5. března 2009 ve 20:08 ® cruel00 reakce na …
cruel00

OK.DÍKY.

reagovat
Čtvrtek 5. března 2009 v 19:45 ® HONZA321 reakce na …

do hospody 2 km ryby ± 200m docela ok

reagovat
Čtvrtek 5. února 2009 ve 21:39 ® cruel00
cruel00

Zdar nechytal ste náhodou nekdo ve Chřešťovicích na Orlíku, jak to tam vypadá s chytáním, rybama a tak.je tam nějaká pujčovna loděk v okolí?jo a nebydlel ste někdo náhodou tady.jak to tam vypadá.jak daleko k vodě?jaký dno? www.chatatour.cz

reagovat
Středa 28. ledna 2009 v 19:33 ® cruel00
cruel00

Nevíte jak to vypadá v Květov – Vůsí?s rybama vodou a tak

reagovat
Středa 28. ledna 2009 v 0:56 ® HONZA321 reakce na …

tak ten odkaz sem už nenašel ale mám něco podobného www.chaty-chalupy-dds.cz

reagovat
Úterý 27. ledna 2009 ve 22:05 ® cruel00
cruel00

Nevíte jak to vypadá v Květov – Vůsí?s rybama vodou a tak.

reagovat
Úterý 27. ledna 2009 ve 21:33 ® cruel00 reakce na …
cruel00

ahoj dej sem prosimtě ješte jednou funkční odkaz na to jak si dával předtim.tamten už nefunguje.diky

reagovat
Úterý 27. ledna 2009 v 11:10 ® HONZA321 reakce na …

nn tady je to ještě v pohodě je to daleko od kempu H.

reagovat
Sobota 24. ledna 2009 v 19:01 ® cruel00
cruel00

diky.ale radši bych neco na klidnějšim míste.ty trhovky to je asi jakko na václaváku ne,

reagovat
Sobota 24. ledna 2009 ve 12:46 ® HONZA321

a nebo tady inzerce.zacatek.cz

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1