Chytej.cz

Veletrh Brno 18.3 - 22.3.2009 SRAZ necteno

21.9.2008 | Robur | 39.022 zobrazení | 580 odpovědí

Opět aktualizuji:-) protože někteří uš mají zimu či jaro. Ať se máme na co těšit. Proto se dobrovolně pokusím opět sehnat ubytování a hospodu na pátek 20. března – pátek. TAKÉ PROSÍM, AŤ TI CO CHTĚJÍ PŘESPAT TO ZDE ZŘETELNĚ NAPÍŠÍ, SEZNAM BUDE AKTUALIZOVÁN. páč když jich bude víc jak 15, tak začnu být lehce nervózní. Pro info. minulý rok noc ve spacáku tur. ubytovně stála 80 Kč /doufám, že se v ceně nemýlím, a když tak jen o pár kaček/. Další informace se zde objeví. Zatím mě teda hlavně zajímají ti nocležníci. Základní informace k veletržnímu srazu – pátek 20. 3. 2009: od 19:00 restaurace Holiday + ubytování Ubytování 80,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Řekl bych, že ubytovací kapacita je 15 lidí, 20 při dobré vůli a toleranci. Asi by majitelé ocenili něco na přezutí. Je tam minikuchyňka, sprchy i WC. Kdo se včas nenahlásí… Večírek: Začátek je v 19:00 hod. /možná dřív, ale veletrh končí tuším každý den kolem 18:00/v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 20. března 2009 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam, dělají výborná žebra a kolena. průběh viz. např. www.chytej.cz Doprava: vystupuje se na zastávce ulice Svratecká (tramvaj č. 1 – ta jede přes výstaviště, 11 a 3 směr z centra na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc). Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště /POZOR, VSTUPENKA NA VÝSTAVIŠTĚ JE I JÍZDENKA NA MĚSTSKOU DOPRAVU/. Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc. Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod. Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo. Ale raději doporučuji dostat se k hospodě, tam Vás vyzvednu a přivedu k ubytovně. Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada. Mapa viz. www.sokolbrno.cz, ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

info o minulém srazu je www.chytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 21. listopadu 2008 ve 22:52 ® Robur
Robur

ale tam děcka nemůžou

reagovat
Pátek 21. listopadu 2008 ve 22:21 ® Prutos
Prutos

halásim se taky…i vydrýska přihlaš

reagovat
Pátek 21. listopadu 2008 ve 22:12 ® Robur
Robur

m2d, tím jsi se přihlásila do Brna?

reagovat
Pátek 21. listopadu 2008 ve 21:27 ® regulus reakce na …
regulus

M2D – ty ses ťukla do hlavy nebo jsi požila???? -:)))))

reagovat
Pátek 21. listopadu 2008 ve 21:21 @ ??? reakce na …

Vagi: Soudruha Cercera bychom normálně odsoudili k povinné účasti na všech akcích v budoucnu (počínaje 1.12.2008 a konče dle našeho uvážení)… Soudruh zřejmě zapomněl na svou nejdůležitější povinnost… A to fotograficky dokumentovat… Prosili bychom uvést do zápisu, že neustále „dělá zagorku“ vymlouvaje se na nějakou, nám neznámou věc… Nazývá ji práce… Což klasifikujeme jako matení vedení cizími či dokonce vymyšlenými termíny… A za to si dovolujeme udělit trest hodný tohoto zvrhlého a podlého úkonu, jež jsme uvedli hned na začátku našeho upozornění…Dále chceme podoknouti, že nelze konani akci, kterou nelze fotograficky dokumentovati. A z toho nám milí soudruzi vyplívá, že budeme muset zahájit tzv. plán „VEVERKA JDE PRO OŘÍŠEK“! Na podrobné instrukce vyčkejte. Povinné vybavení je následující: pevná obuv, teplé tmavé oblečení, pevný velký pytel a pomůcky jako je teleskopický obušek,rybička, placatka či boxer necháváme na vašem výběru. Musíme také podotknouti, že neschopnost se účastnit, jak uvadí výše uvedený, není ničím dokázána… Myslíme si, že v tomto tvrzení má své dlouhé prsty nejmenovaný soudruh z moravské části naší republiky. Tímto chceme upozornit na to, že je nejvyšší čas na nasazení naší nejvetší zbraně a to agentky sodružky Vydrosovovny, která jistě dovede odhalit tohoto moravského soudruha a dostatečně mu vysvětlit co je jeho úděl. Následně chceme zdůraznit obtížnost překážek, se kterými se setkávají naši další důležití agenti jako je: soudruh Frkolovov, soudruh Předseda, soudruh Vaginovov a další. Proto také vyzíváme další soudruhy, aby zatli zuby a postavili se čelem našim západním oponentům a prosadili naše zájmy jak to udělali jiní!!! Dále také zdůrazňujeme,že účast na akcích je nutná, právem vynutitelná a povinná. Takže s heslem: NEPOSLUŠNOST SE TRESTÁ vzhůru do boje! Do záhláví prosím uveďte vysvětlení z nejbližší knihy naučné…

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2008 ve 20:44 ® sus1 reakce na …

Dobrá, díky.:-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2008 ve 20:41 ® Robur
Robur

no řekl vbych, že tradiční 12ka, tak to tady průběžně oživuji, abychom přivítali nové tváře.

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2008 ve 20:18 ® sus1

Robur:Kolik lidí už je předběžně přihlášeno??:-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2008 v 0:42 ® cercer
cercer

Regulus:kéžby!! Tentokrát to budeš muset zdokumentovat za mě..a za mě si budeš muset naložit na talíř i tataráčka a žebrááá:-( (

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2008 v 0:39 ® regulus reakce na …
regulus

cercer1 – si děláš prdel, ne???

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2008 v 0:20 ® cercer
cercer

Vagi:njn…bohužel to není jen na mě..kdyby to bylo ve stejném termínu,co loni,tak by mi to muselo vyjít..a o té první mi raději ani nemluv:-( (

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2008 v 0:16 ® vagi
vagi

Cercer: hele, hele… co to je, co to je? To už je druhá odmítnutá akce???????? Takhle to dál nejde. Musíš s tím něco udělat. Vyměň si teď směny, už na stálo, a vyjdou ti oba termíny :-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2008 v 0:08 ® cercer
cercer

jo,jo…tentokrát bezemne:-( (

reagovat
Středa 19. listopadu 2008 ve 21:52 ® Frk reakce na …
Frk

jinak.....bůůůůj, už se těšíme

reagovat
Středa 19. listopadu 2008 ve 21:47 ® vagi
vagi

Robur: nebůůůůj, už se těšíme

reagovat
Úterý 18. listopadu 2008 ve 23:11 ® Robur
Robur

hledám dobrovolníky, kterým za jejich peníze nacpu břicha, zamastím huby a pak se budu kochat, jak só šťastní a veselí.

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 ve 21:05 ® gomz
gomz

Robur:TY Wo…e tak dlouhy ftip do forku..... uz se nedivim, ze nemas cas psat jinde.ani jsem to necetl.na muj vkus mooooc dlouhy.asi bude dobry.

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 ve 21:04 ® Robur
Robur

oživím tak 4 – 6 svých témat:-) + woby, aby se neřeklo

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 ve 20:58 ® gomz
gomz

Robur: a kterou tu BLANKU mas na mysli????…a si …myslis, ze v B jsem chybel na vystavu????nooo takova zranice se necha byt. Zpet k otazce: jak chces dosahnout???

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 ve 20:50 ® Robur
Robur

muhehe, ale tady se organizuje žranice pro rybáře, a ty kopeš za žranici pro ryby, a ještě formou umělé náhražky, ale když odsuneme jednu z Blanicí, tak pomůžeme dobré věci:-)

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 ve 20:37 ® gomz
gomz

už víš?

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 ve 20:36 ® gomz
gomz

Robur:nikomu to nerikej ani nepis, ale mozna pomoc by byla mozna treba nejakym tim kecem.jen at FORUM jede…

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 ve 20:22 ® Robur
Robur

gomz, teď jsem to nějak nepobral

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 v 17:27 ® gomz
gomz

haaaaalooooo.(budes to delat taky tak????)

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2008 v 15:22 ® gomz
gomz

Robur:taky jsem nervozni pokud neni videt vyroba wobleru…mas nejaky napad jak to casteji zviditelnit?

reagovat
Středa 5. listopadu 2008 ve 22:50 ® Robur
Robur

tak se dívám, že na Chytej je zase spousta nových lidí, tak si opět otevřu tuto atrakci:-)

reagovat
Úterý 28. října 2008 ve 23:08 ® Robur
Robur

jak nemám v aktuálních fórech aspoň tři koně, tak jsem nervózní:-)) , žebra a kolena pořád ve stejné kvalitě

reagovat
Sobota 18. října 2008 ve 13:24 ® Robur
Robur

všem dobrou chuť, právě odcházím testovat úroveň žeber a kolínka:-) , tak doufám, že nemáte nějakou blbou rybu:-))

reagovat
Pondělí 6. října 2008 ve 14:17 ® Frk
Frk

Robure…otoč se : „K…“ :-))

reagovat
Pondělí 6. října 2008 ve 13:56 ® Robur
Robur

niní je rýjen, uš se to blýží

reagovat