Chytej.cz

Děčín a jeho okolí necteno

15.9.2008 | | 194.180 zobrazení | 2.824 odpovědí

Zdravim všechny rybáře,kteří se pohybují v okolí Děčína.Pojďme si předat nějaké pěkné zážitky od vody a popovídat o tom jak se daří.Zvu i další tiché blázny,kteří chtějí tuto diskuzi něčím obohatit.;)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 18. září 2008 ve 22:51 ® fish-team-voda reakce na …
fish-team-voda

hm,pěkný!:-) kam to házíš na ten splávek?

reagovat
Čtvrtek 18. září 2008 ve 22:44 ® 

Cauky,to neva:-) ..ja tam byl a zachytal jsem si uplne paradne.Na cerviky na plavacku 2 ouklejky ktery jsem si schoval na nastrazku na noc,nejmin 9cejnku skalaku,2tlou­ste,3perliny,a 2 plotice.Kapricek zadnej bohuzel ani na tezko..No a v noci jsem vyndal vabnicku a skousel jsem:-D ..Po nejakejch 15 minutach na hladine ani jeden bolen a voda,jak bez rybicky:-D ..Sumec se nepovedl,ale zato paradni sumecek americky rano ho budu merit,ale ma urcite tak 40+cm,zabral na ouklejku 10cm:-D

reagovat
Čtvrtek 18. září 2008 ve 12:22 ® fish-team-voda
fish-team-voda

hele já tam dneska nemůžu…sorry:-((

reagovat
Čtvrtek 18. září 2008 ve 12:00 ® fish-team-voda reakce na …
fish-team-voda

čau,hele já tam přijdu kolem 17–18hodiny já mám ranec učení:-(( jel by si v pondělí na ploučnici?zkusit ty mníky?

reagovat
Středa 17. září 2008 ve 23:33 ® 

dneska bohuzel jen jeden okounek cca25cm

reagovat
Středa 17. září 2008 ve 21:50 ® 

mam 229–487–790

reagovat
Středa 17. září 2008 ve 21:50 ® fish-team-voda reakce na …
fish-team-voda

letos asi po třetí:-) ,jj zítra jim dáme!!!Dneska to tam pěkně dávali ty boleni!hele máš icq?

reagovat
Středa 17. září 2008 ve 21:46 ®  reakce na …

FTV: No ja si prave ze nebyl vubec jistej,tak zitra spolu zachytame..Je mi 20let.Skoda ze nemam rousnice.Tak koupim cerviky a vezmu naky drobnosti..Ty moc na zimak nechodis co?

reagovat
Středa 17. září 2008 ve 21:42 ® Prasek_2007 reakce na …
Prasek_2007

FTV: Včera jsem ti psal email.Četl jsi ho?

reagovat
Středa 17. září 2008 ve 21:39 ® fish-team-voda reakce na …
fish-team-voda

jj,to sem byl já…kolik ti je?zítra tam jdu taky dneska jednoho cejnka a 8 sumečků začlo to jak se začlo ztmívat.jinak zítra jdu taky:-)

reagovat
Středa 17. září 2008 ve 21:31 ®  reakce na …

fish-team-voda:hele videl jsem na zimaku nakyho mladase jako ja,nebyl jsi to ty?Ja byl dneska na zimaku,protoze jsem to nak nestihal na zitra,ale mel bych mit cas i od 5h do 8h..tak prijdu na kapriky se podivat..Snad tam bude misto..

reagovat
Středa 17. září 2008 v 15:40 ® 

Hele fotku mam,ale v mobilu.Poslu hned jak se mi povede ji prevest do pocitace..Ale fotka jen jednoho na toho druhyho byla uz celkem tma a nemam na mobilu blesk:-D ..Zaslu;-)

reagovat
Středa 17. září 2008 v 7:52 ® fish-team-voda reakce na …
fish-team-voda

no tak proti tomu mímu to jsou děla!:))) to můj je na www.digimanie.cz mě to zatím stačí a při dobrym nastavení zvládá taky dobrý foto

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 22:47 ® rgb23 reakce na …
rgb23

fotka žádná sláva, čekal jsem že vyplave úplně odjinud:-(( Asi je to Canonem EOS 300D, obj. 75–300mm, ale mohl to být i Olymp C 760 UZ s telekonvertorem. Je to fotka tuším rok 2003, takže už si to nepametám. Nosil jsem oba:-)

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 22:22 ® fish-team-voda
fish-team-voda

jj,co to máš za foták???super fotka

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 22:20 ® rgb23 reakce na …
rgb23

jj, a občas to vykoukne i z vody:-)) na fotce ondatra:-)

reagovat
foto/forum/2008/th-img4967.jpg
Úterý 16. září 2008 ve 22:18 ® fish-team-voda
fish-team-voda

ok,dík :-) ty woe jak já sem se toho lek!!!to vyskočilo z křoví..já málem letěl do vody…

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 22:10 ® rgb23 reakce na …
rgb23

video nepotřebuju:-) , podle všeho to má na nohách blány, takže spíš ta nutrie. Škoda že to má čumák zakrytý trávou a máznutej ocas. Jinak fotka dobrá:-)

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 22:04 ® fish-team-voda
fish-team-voda

rgb23-dit ta fotka je celkem zdařilá ne?hele jesli chceš i video..tak klidně zašlu:-)) )))

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 22:03 ® fish-team-voda reakce na …
fish-team-voda

mannice-máš někde fotky těch candošů?

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 22:00 ® rgb23 reakce na …
rgb23

ale možná i nutrie:-) podle té fotky těžko soudit.

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 21:58 ®  reakce na …

fish-team-voda-vypada to na ondatru..hele na kapraky to tam asi nejspis vypada..NO ve ctvrtek,fakt jeste nevim jak mi to vyjde..zatim zdarec..Dneska na Laby pod novym mostem a 2 candosi 45 a 8 okounu..parada chytacka na gumu..zdarec

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 21:56 ® rgb23 reakce na …
rgb23

ondatra:-)

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 21:15 ® fish-team-voda
fish-team-voda

jinak tohle mě vystrašilo mezi Novým mostem a betonem…nevim co to je jestli ondatra nebo nutrie…

reagovat
foto/forum/2008/th-img4966.jpg
Úterý 16. září 2008 ve 21:08 ® fish-team-voda
fish-team-voda

mannice:okej pokusím se tam přijít,hele a vytáhli se tam letos nějaký cadnoši?nevím jestli to mám zkusit na rybinu,co myslíš vyplatí se tam vzít kapráky?asi ne co?

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 21:04 ® fish-team-voda
fish-team-voda

klon:hele tak jestli to co si napsal je reakce na mě?tak to je celkem dost blby!!! Rybařím od mala a nokomu bych svý tajný místa neřekl…ale to že se podělíme o ty známí místa,který znají všichni,tak na tom není nic zlého…a někoho kdo dává boilies na háček sem ještě neviděl:-) ,ale je pravda že se někdy dává boilies na háček,ale to je jenom na plavanou.

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 14:50 ®  reakce na …

Urcite se tohle chapu,protoze mnoho rybaru si mysli ze za jeho neuspechem stoji spatne misto lovu,bohuzel tomu je vetsinou uplne jinak a lokalita v ktere je,je to posledni co by mel menit..Chtel bych se tu zde jen podelit o ulovenych rybach na ruznych mistech,zpusob lovu jaky provadim a zkusenosti ktere mam,nebo ma nekdo jiny predat nekam dal..Myslim si ze je to dobry zpusob jak prispet a obohatit kazdeho zkusenosti..;-) .Jinak ve Hrensku je spousty mist,je pravda ze projit breh labe,tak spousty rybaru najde misto primo pro nej.Doufam ze ted nebudu vidat rybare jak chodi bez nacini od zlebu az k hrensku:-D

reagovat
Úterý 16. září 2008 ve 12:37 ® Klon
Klon

Sorry,ale tyhle téma mám opravdu v oblibě.Vždycky mi to přijde jako výzvědy a pak se kouknu na věk pisatele a vždy je to nějaký mladas… Tohle já neříkám a dál nešířím,už se mi to několikrát vymstilo. Jednou jsem to takhle řekl jednomu mladýmu a už běžel to říct dál.Pak sem tam přijel po 14 dnech a ejhle on a dalších pět umělců.Velcí profíci a boilies píchali na háček protože neuměli podvaz… Kde to bylo???? právě Hřensko… Hřenska mám nádherný ryby a každý rok si tam vytáhnu nějakýho macáka… At si každej najde místa sám.Já se kolikrát taky seberu na celý den a jedu k Labi hledat nová místa. Nechytám jen třeba projdu pěšky úsek 10 km a hledám… Hodněkrát se mi to vyplatilo…Tot vše…

reagovat
Pondělí 15. září 2008 ve 23:44 ®  reakce na …

ja je tam lapu na cervy,a stary rybari na srkacku a na hacek davaj neco plovouciho aby to hacky vyneslo nahoru..Tak prijd ve ctvrtek,ale jeste jsi nejsem jistej

reagovat
Pondělí 15. září 2008 ve 22:35 ® fish-team-voda
fish-team-voda

hele na ten zimák bych šel taky tam sem ještě kapry nechytal na co tam dou?

reagovat