Chytej.cz

Děčín a jeho okolí necteno

15.9.2008 | | 194.180 zobrazení | 2.824 odpovědí

Zdravim všechny rybáře,kteří se pohybují v okolí Děčína.Pojďme si předat nějaké pěkné zážitky od vody a popovídat o tom jak se daří.Zvu i další tiché blázny,kteří chtějí tuto diskuzi něčím obohatit.;)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 8. září 2012 ve 23:04 ® holatkojan
holatkojan

a nevíš kdy? rád bych se šel podívat co tam bylo za ryby.

reagovat
Čtvrtek 6. září 2012 v 11:08 ® Karlos2

Ano, revír 441 099 se bude vypouštět.Důvodem je oprava šoupat na výpusti.

reagovat
Úterý 4. září 2012 v 19:05 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cercer> Kuwa čekám na něj a on si vesele někde chytá candáty :-))

reagovat
Úterý 4. září 2012 v 18:53 ® cercer reakce na …
cercer

1Mara> dočkej času9-)

reagovat
Úterý 4. září 2012 ve 13:34 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> Tak co jééé ? Dneska nebude přestřelka bo có ? :-))

reagovat
Pondělí 3. září 2012 ve 23:54 ® 1Mara reakce na …
1Mara

hering> Napiš taky něco Cormošovi o sumcích , tvrdí že je jich málo a i těch malích , si vem kolik se jich dá nachytat v podvečer na rousnici :-))

reagovat
Pondělí 3. září 2012 ve 21:55 ® hering reakce na …
hering

holatkojan> Nic o tom nevím,ale poptám se Popadince z České Kamenice.Oni se o tu vodu starají.

reagovat
Pondělí 3. září 2012 v 9:59 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> Nebuď drzej mladej jó ! A co je Fprdeli mněký vím dobře , páááč v téhle republice jsme tam skoro všichní :-P

jak říkám sumců je jak hadů v lese ! :-)

reagovat
Pondělí 3. září 2012 v 9:46 ® cormoran reakce na …
cormoran

1Mara> Asi čekám na někoho, kdo mi to někdy ukáže. A vůbec, ty víš ještě hovno, co je v prdeli měkký:-)

reagovat
Neděle 2. září 2012 ve 21:58 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> Zkrátka je tam sumců jak nasráno a ty je neumíš chytat :-P :-))

reagovat
Neděle 2. září 2012 ve 13:25 ® holatkojan
holatkojan

chlapi nevíte někdo jestli je pravda že se bude vypouštět revír 441099-markvartice?

reagovat
Sobota 1. září 2012 ve 23:32 ® cormoran reakce na …
cormoran

1Mara> Blábol za blábolem, na to nemám koule:-)

reagovat
Pátek 31. srpna 2012 ve 20:40 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> No to je jasný , páááč je sumci sežraly ! :-) No a na rousnici ? to nemůžu , sumec k jídlu je nej okolo 110cm. na ty 30tky se ti vyprdnu :-))

reagovat
Pátek 31. srpna 2012 v 9:05 ® cormoran reakce na …
cormoran

1Mara> Blábol jaxviň:-) Máš nějakej důkaz, že je sumec na každým desetimetru? Proč je teda netaháš třeba na rousnici, když je tam těch malejch plno?

A co tenkrát ta tvá teorie, že v Labi už nejsou ryby? Srovnával jsi nynější stav a stav za Rudáků. Co když třeba teď jsou taky parmy, candáti a podobně na každým desetimetru a jen neberou, jak říkáš? Počítám i ty malý parmy a candáty, co mají třeba 30 cm.

V práci jsem, jinal bych neztrácel čas na netu, to dá rozum:->

reagovat
Čtvrtek 30. srpna 2012 v 15:50 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> A vůbec , nejsi ty náhodou F práci ? nemáš makat … :-))

reagovat
Čtvrtek 30. srpna 2012 v 15:49 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> byly , ale již jsem ti napsal , že málo , poskwornu :-) No teď tam je sumík na každém desetimetru , a to že nežerou a nebo není záběr neznamená že tam nejsou ve velice hojném počtu. Počítám i ty malí sumíky co mají třeba 30cm. :-) Ale jinak do sebe jdeme pěkně , to se muší nechat :-))

reagovat
Čtvrtek 30. srpna 2012 ve 14:47 ® cormoran
cormoran

1Mara> Nevěřím, ukaž..:-) Co ty pulci, kteří mají dneska 200+, ti tam tenkrát nebyli?

reagovat
Čtvrtek 30. srpna 2012 ve 14:38 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> Páááč tam žádný dříve nebyly , jen zřídka :-P :-D

reagovat
Čtvrtek 30. srpna 2012 v 9:13 ® cormoran reakce na …
cormoran

hering> Skrblíci. A já neviděl ani filátko:-))

reagovat
Čtvrtek 30. srpna 2012 v 9:12 ® cormoran
cormoran

1Mara> Přemnoženej je akorát člověk. Nechtěj mě nasrat:-) Před těmi dvaceti lety, kolik na ně chodilo lidí? A kolik chodí teď?

Nevím teda jak ty, ale já balil určitě víckrát jak z poloviny vycházek bez záběru. A jestli myslíš tím „pokaždé skoro“ ten jeden záběr od usmrkance, kterej nepobere pětadvacítku cejna, tak to je přemnožení jaxviň, smích:-D

reagovat
Čtvrtek 30. srpna 2012 v 0:03 ® hering reakce na …
hering

cormoran> Ne :-)

reagovat
Středa 29. srpna 2012 ve 14:59 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> Nech těch žertů , pokaždé skoro když jsme na sumcích , tak máme záběr , to svědčí o jejich přemnožení , před dvaceti lety jsi o sumíka ani nezakopl :-P

reagovat
Středa 29. srpna 2012 ve 13:51 ® cormoran
cormoran

Já myslím, že v Děčíně už ryby nejsou, proto to tu tam umřelo. Všichni říkají, že všechno vyžrali sumci, ale podle mě je to nějaká levá od děčínských patronů – Mánice a Heringa. Něco jako ty šméčka v politice, kdy bídák někam nastrčí dalšího bídáka, aby vypadal sám nevinně…

Kluci, s pravdou ven. Nechali jste tam nám ostatním ještě nějakou rybu?:-)

reagovat
Úterý 7. února 2012 ve 20:42 ® foks01 reakce na …
foks01

hering> jestli to je na mě,tak kazit se od vás nenechám,:-D

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 23:44 ®  reakce na …

hering> Jasný nemám sebemenší šupinku problému :-))

1Mara> Taky netušim,zatim sem se o to nezajímal.Ještě na tom nejsem tak špatně co se týče úlovků.Když chci nějakou rybu chytit vim kam na ní.Krom teda mníka,toho sem v životě ještě nechyt.Pravda těch nechycenejch ryb bude trochu víc :-))

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 23:00 ® hering
hering

cormoran> Zeptej se bratra od candátí ploutve.Možná ho vemem do party,có mannice? :-D

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 22:59 ® 1Mara reakce na …
1Mara

mannice> jj to bych taky bral , mít to takhle za zadkem jako to máš ty , bych asi moc neváhal , kolik ale chtějí za lístek nemám potuchy. :-)

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 22:33 ®  reakce na …

1Mara> Sumec,kapr,su­mec,kapr,sumec,ka­pr…Nic by v pohodě nebylo.To už bych si snad koupil radši fakt německou povolenku a jezdil k nim.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 22:14 ® 1Mara reakce na …
1Mara

mannice> Budeš tam mít aspoň peřeje a na hoře hloubku , ale pro ryby je to katastrofn :-((

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 21:40 ® 

1Mara> Řeší se to už tolik let,že já se s tim nervovat už nebudu.Když bude,tak jsou magoři a řekou jako takovou je konec.

reagovat