Chytej.cz

Děčín a jeho okolí necteno

15.9.2008 | | 194.180 zobrazení | 2.824 odpovědí

Zdravim všechny rybáře,kteří se pohybují v okolí Děčína.Pojďme si předat nějaké pěkné zážitky od vody a popovídat o tom jak se daří.Zvu i další tiché blázny,kteří chtějí tuto diskuzi něčím obohatit.;)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pondělí 15. září 2008 ve 22:26 ® 

no to mas pravdu:-) ,ja tam taky chodim.Chtelo by to nakyho poppera treba by se vydarilo.Ja pujdu asi ve ctvrtek na nakou vlacku,nebo na zimak na kapriky uvidime podle pocasi taky..

reagovat
Pondělí 15. září 2008 ve 22:02 ® fish-team-voda
fish-team-voda

čau jsem z Dc a taky chodim na Labe..ale nic moc zatím největší ryby: štika 74,candát 72,okoun 38,pstruh 48,kapr 72…jinak fotky jsou na www.fish-team-voda.blog.cz (neber to jako reklamu jo) jinak dneska jsem byl na Labi na vláčku a ani rybka…jinak dravci zase mlátili naproti betonu tam to furt loví

reagovat
Pondělí 15. září 2008 ve 21:12 ® 

jinak kdyz jste se bavili o srazu v okoli Usti nad Labem,rekl bych ze ve Hrensku je spousty krasnych mist..Takze kdyby jste chteli udelat sraz reknete a vyjedem vsichni na kapriky,fousaty nebo boleny,ci stiky..

reagovat
Pondělí 15. září 2008 ve 21:06 ® 

Takze zacnu,tohoto kaprika a dalsi ktere jsem poustel jsem chytil v Decine pred zimnim pristavem..Nedavno jsem chytil bolena 60cm hned naproti na betone..Jinak ve Hrensku zatim nic,ikdyz tam taky chodim..Spousty lidi zde lovi krasne kousky,kamos tam nedavno chytil kapra 86cm..A sumci,ty tam jsou taky mam i video,ale me se jeste nepodarilo zadnyho udolat…

reagovat
foto/forum/2008/th-img4946.jpg
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1