Chytej.cz

Štika necteno

4.12.2004 | jiris | 6.011 zobrazení | 59 odpovědí

Zajímalo by mě, jestli někdo z vás chytejáků ví o chycené štice nad metr, kterou dotyční pustil zpět???

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pondělí 13. prosince 2004 ve 13:52 ® doktor
reagovat
Pondělí 13. prosince 2004 ve 13:46 ® doktor
reagovat
Pátek 10. prosince 2004 ve 22:57 ® Grollis

U nás na ryvíru jsou asi 3 až 4 okolo 115 až 130!!!jsou to hovada !!je to rok co jí tam chytli měla téměř 123cm měla štěstí byla hájená!!od tý doby ani ťuk a to byla chycená na rohlík!!!! tak takoví tam máme štiky jinak z řeky mam 81cm a 5,4 kg

reagovat
Čtvrtek 9. prosince 2004 ve 21:07 ® ywan

Cawte,Skúste dakedy dakto dobehnut na Slovensko, presnejšie na Oravu ked tak pasiete po mrenách / parmách /. U nás ich spústa a ked začnú ukazovať bruchá tak voda vyzerá ako zrkadlo. nádhera. Fakt by vam to stalo zato. Sú tu kusiská od 55 do 95cm !!!

reagovat
Úterý 7. prosince 2004 ve 23:49 ® jaryn

já bych ji pustil, ale jenom protože mám dvě hlavy 92 a95cm. Kdyby byla první šla by na zeď.

reagovat
Neděle 5. prosince 2004 v 18:41 ® Ciffik
Ciffik

jiris: tak jo . kde bydlis kdy mas cas.....??

reagovat
Neděle 5. prosince 2004 ve 12:34 ® jiris
jiris

Ciffik – v pohodě, taky sem byl mladej

reagovat
Neděle 5. prosince 2004 v 11:33 ® HaD
HaD

Ciffik: jj, sorry

reagovat
Neděle 5. prosince 2004 v 0:24 ® Ciffik
Ciffik

HaD: a snaz se prosim te me jmeno. nick. psat spravne. jsem na to haklivej

reagovat
Neděle 5. prosince 2004 v 0:22 ® Ciffik
Ciffik

HaD: nebo je chytim ja(do fotaku…) a poslu to sem . to budete koukat. takovy ryby jste jeste nevideli. ale musite si pockat asi jeste pul roku

reagovat
Neděle 5. prosince 2004 v 0:19 ® Ciffik
Ciffik

jiris: ja jsem taky ze zabrehu. mohly by jsme nekdy pokecat jestli ti nevadi ze mam 15..... . ale na svuj vek jsem mimoradne vyspelej. a mam spoustu rybaru kamosu. chytat chodim o prazdninach na hlucin. na odru moc ne ale na vyskovicke tune . to jo. dal ostravice. a vrbice. tam to jde......

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 22:33 ® HaD
HaD

cifik: tak yo…

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 22:28 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

U nás v řece plavou obrovské!

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 22:22 ® jiris
jiris

denyg – parmy nechytám, u nás nejsou.

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 22:19 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Jaká je tvoje nej parma?

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 22:18 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Jo,to nevím,asi 4 roky!Byli tam vsazeny ve velikosti 55cm!Dal jsem malinky spláveček,mini­olůvko,malinka­toucky hacek a na nej mini kousek rohlíku a to vše na vlasec 0,14mm!Na ryby jsem si začal brát fotak až ted,ale na jaře pošlu fotky!

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 22:10 ® jiris
jiris

denyg – vážně z toho nestíhám, parmy a na stojáku, jak dlouho tam už jsou??! Na co jsi ji chytil? Máš nějaký fotky, pochlub se.

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 22:08 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

jiris:došel ti dech z teh parem?(dej si airwaves!)

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 22:03 ® jiris
jiris

Ciffik – studuji v Ostavě, odkud seš já zábřeh, byls sem jen na hlučíně a mrknout kolem odry, kam chodíš ty? Fotit bych šel určitě taky.

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:28 ® Ciffik
Ciffik

jiris: odkud jses . znas ove. kde chytas........

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:25 ® Ciffik
Ciffik

HaD: je to docela nepristupny. alr fotky by se udelat daly. vazne je to nadherny. ale bez prutu. moje podminka. a ani zminka o tom kde to je,a jak se to menuje. jak se tam de. nechtel bych totiz mit z ricky za chvili zdevastovany cely raj. ja se ti ptres leto ozvu. v tedy jsou tam jelci pod mustkem. ta stika. vyhriva se pres leto v edne tunce o pul seste rano. uz to mam zjisteny.....

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:23 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Sory,ne popraveni,ale dopraveni,spletl jsem se!ryby bez hlav bysme tam fakt neházeli!

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:16 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Jo,docela dost je daleko,asi 2 km od řeky ale ty ryby jsme cestou táhli v potoku,na kterém jezírko leží,takže byli v pořádku popraveni.20 na 25 na 1.2metru,po opravach bude tak 22 na 35 a hloubka max 2 metry!

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:14 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Má přítok i odtok,je velky. no,na jezírko dost,ale žádny divi,asi tak 25 na 20metrů,ale až to tam opravíme,,zvýšíme hráz a odbahníme a trochu vykopem,bude tam tak až 1.8 metrů hloubky a bude to mít tak 20 na 35 metrů,což už jde!

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:13 ® jiris
jiris

Jaká je tam hloubka? Jak je daleko od řeky a zhruba průměr toho jezírka? v metrech

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:11 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

My ne,oni rybáři je tam u nás nachytají,nahážou je tam,my je tam chodíme krmit a pak tak rostou,ale hodláme tam nejaké ryby koupit. To jezírko je tam přes 20let. Ještě před 7lety tam byla čistá voda a bylo poměrně velké,ale tad je to naopak,tak se pokoušíme o změnu. Ale abych se přiznal:pár jelců jsme tam taky hodili!

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:09 ® jiris
jiris

Jak je to proboha velký? to jezírko má přítok nebo ne?

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:08 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Vše je z našeho jezírka,tam by to fakt stálo si zachytat,že?Asi v unoru tak budem dělat vyšší hráz,to jezírko rozšiřovat a tak a tak tam chceme udělat takové málé závody s tím,že velké ryby by se museli vracet a malé nechat,pak bysme tak nasadili další kapry,amury,štiky a candose,tak si to asi nejak predstavujem!

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 ve 20:06 ® jiris
jiris

Co to sakra je??!! Vy je hážete z řeky do rybníka? To je na mě moc.

reagovat
Sobota 4. prosince 2004 v 19:58 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Aj jo,aj ne. No,původně jsou ty parmy z reky,ale chytáme je mimo reku!

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1