Chytej.cz

Slapy-ubytování necteno

23.1.2008 | jerry1 | 3.499 zobrazení | 5 odpovědí

Nevíte prosím někdo o ubytování na Slapech někde u vody, v chatce s cenou kolem 300 KČ noc za osobu, kde by se dalo chytat a relaxovat v klídku , bez davu jidí?. Termíny kolem 16.6 a 15.10 vždy na 6–7 dní.Stačí aby si mohl člověk něco ohřát k jídlu uvařit, WC a lednice s mrazákem,umyvadlo a postel. díky www.cernyfrantik@seznam.cz na Orlík jezdím již 8 let a chci změnu.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 27. dubna 2021 ve 22:36 ® OntárioBoy

Tak já sice neznám moc žádné ubytování na slapech, ale zase o to více znám ubytování poblíž Liberce… My jsme se tam totiž nedávno nechávali ubytovat.

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2008 ve 21:05 ® jerry1 reakce na …

mary a lububu, díky za odpovědi. Na tom Orlíku-Loužek je to super a  klídek. V těch termínech co jsem uváděl v celým areálu v mimosezoně jsem tam třebas sám. Se správcem a jeho rodinou se dobře znám, jsou to super lidi V říjnu 2007 jsem ale tahal hlavně spousty hub. čau jerry1

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2008 v 17:44 ® Mary reakce na …
Mary

to vypadá dobře.

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2008 v 0:50 @ 

co třeba tady www.relaxslapy.cz

reagovat
Středa 23. ledna 2008 ve 23:13 ® Mary
Mary

Zkus to na Živohoušti. Byla jsem tam v létě, chata byla za 900,–-Kč pro 3 osoby. Nám to dala za 600,–- pro dvě osoby. Teplá voda , sprchový kout, vlastní WC, lednička. Teď nemám při ruce telefóní číslo. Seznámili jsme se tam s rybářem, který měl takovou bárku a vyvezl nás pod skálu.

reagovat