Chytej.cz

Má nárok student VŠ na slevu??? necteno

4.1.2008 | Rico | 5.992 zobrazení | 51 odpovědí

Jsem studentem VŠ a nikde není pořádně uvedeno jestli my „budoucnost národa“ :) :) máme nárok na studetskou slevu při koupi povolenky, známky, rybářského lístku a placení brigád… Proto prosím ty co o tom něco ví o výstižnou a stručnou odpověď…

5.1. jdu tyhle záležitosti vyřídit a nemam náladu se tam s těma dědulama hašteřit.

Děkuju moc za pomoc :)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Pátek 4. ledna 2008 v 15:28 ® Rico reakce na …
Rico

diky… skoda ze takovejch neni vic…

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 15:26 ® m.b. reakce na …

od toho jsou fora, ze do nich lidi napisou svuj nazor. Nediv se emotivnim prispevkum, kdyz to vysvetlim klisoidne: nezalezi na tom, co jsi rekl, ale jak jsi to rekl. Tvoji situaci chapu a preju, abys obdobne veci nemusel resit. Idkyz ti tady muze kdokoliv dat fundovanou odpoved, porad to zalezi na „posouzeni“ svazu, kam se budes hlasit, protoze ti si to muzou vysvetlit opacne. Tak hodne stesti!

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 15:23 ® Rico reakce na …
Rico

ps.. ta nocni je rukama aby zase nekdo nenamital ze tam stejne nic nedelam… jsem docela znechucenej co nektery povidaj… a trochu nadsazky tady taky pochopilo jen pomalu…

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 15:22 ® Rico reakce na …
Rico

Diky perfekltni odpoved o nic vic mi nejde… Ja nevim ze si hned vsichni myslej ze hovno delam at si to zkusi od sedmi bejt ve skole od tri makat doma pro firmu a od deviti jit na nocni do tri do rana uvidime kdo z koho…

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 15:20 ® dudu

Rico- sem si dřív nevšiml, ty bys těch slev chtěl víc a nechodit na brigády :-) Tak brigády určitě musíš odpracovat, nebo normálně zaplatit, lístek nevím, známku u nás máte slevu minimální a na povolenku skoro poloviční cenu.

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 15:17 ® Rico reakce na …
Rico

Nasrat? Tys me nasral mozna tak.

Ja jsem se ptal z toho duvodu ze to nekde je napsany na pul a nekdo zmatene. Proto se ptam myslel jsem ze od toho jsou fora, od toho jsou ryarske servery aby se tu resily veco kolem legistativy. A pokud vam vadi ze jsem se zeptal jestli mam narok na slevu tak jste pekne pitomi. Proste jsem toho vyuzil s zeptal se. Proc to nekomu vadi? Proc bych nemel chytat ryby kdyz mam malo penez? Za to nemuzu ze je vsechno drahy. A nez mi nekdo zacne nadavat ze bych mel chpodit do prace tak chodim a to do dvou.

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 15:08 ® dudu

Rico- nevím jak u vás, ale v MRS mají slevu studenti do 26let, po předložení dokladu(vyčteno z webu MRS Brno 4) Zeptej se radši někde u vás v organizaci, než tě zde ukamenují :-)

Piranha- ty zas pěkně koušeš :-)
www.rozzlobenimuzi.com

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 15:02 ® bojka reakce na …
bojka

Rico: Ja osobně bych žádne slevy nedal studentum.Skus v hospodě říct že chceš slevu na chlast nebo na čoudy,tak se ti vysmějou.Chceš chytat? Zaplať.

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 14:44 ® m.b. reakce na …

Rico: soudim podle sebe, mam to za sebou sotva pul roku.. Vzdycky me tocili spoluzaci, ktery nic nedelali, prestoze mohli, ale vsude vytahovali studentskej a snazili se ukecat slevu s argumenty „chudy student“ nebo „budoucnost naroda“ – 99% z nich nebyli ani chudy studenti, ani budoucnost naroda. Nediv se moji nevoli, ja makal jak sroub od prvaku pri dennim a na vse jsem si musel nadrit.. Nicmene – zkus proste zajit na svaz a zeptej se, zda to povoli – nedaval bych, ale uvedene argumenty, bo se vetsina spis nastve!!

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 14:18 ® kulin
kulin

Rico:Nezlob se,ale tohle mě fakt dovede nasrat,proč jako by jsi měl mít slevu?Z jakýho důvodu?Nemáš na to?Tak prostě nechytej.Taky nemám na spoustu věcí,tak si je prostě nekoupím.Je vidět,že spousta lidí ještě všechno chápe tak nějak postaru.

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 14:07 ® Rico reakce na …
Rico

A taky by me zajimalo jak muzes rict ze chodil nekam kalit? Byl jsem jednou a to po vanocich s kamaradem na pive… jinak to je asi vse co si pamatuju za ten celej rok.. hm ahm proste na to nemam…

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 14:05 ® Rico reakce na …
Rico

koukam ze uz to smruje uplne nekam jinam. Tak jo at rovnou platime plne cena za tramvaj za vlak at nemame slevy na ubytovani na co proc neni treba. Vis na kolik vykde mesic vysoke skoly? Rodice se snazi ja se snazim, tak jsem jen byl zvedavej jestli muzu usetrit 750 Kc na povolence a Ryb. Listku… tot vse.. nechapu vas

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 14:00 ® m.b. reakce na …

no to je teda krásný základ pro bitvu na fóru :-)) )

nevim, proc by meli VS mit narok na slevu. Pri studiu je dost prilezitosti na brigady – kdyz mas cas na ryby, mas cas i makat. Takze ozel 2–3 kalby, tak mas celosvazovou povolenku.

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 13:30 ® Rico reakce na …
Rico

Okej, tim mi chces rict ze jsme ty zbytecni. Abych se mohlo venovat konicku a chodit do skoly, tak chodim do dvou robot!Do vou. Makam jak barevnej… Tohle je trochu prehnane… Nemyslis? Nerekl jsem ze jsem chytrejsi nebo ze clovek se zakladnim vzdelanim je mene cenny to nikdy!!!! Ja se ptal na studenta ne na obsolventa. Nevim proc to sem vubec michas. Nejakej komplex nebo tak neco?

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 13:25 ® Piranha
Piranha

nedelal bych rozdily jestli je to VŠ nebo SŠ nebo jestli ma jen zakladni vzdelani to ze ma o neco vic inteligence neznamena ze by mel mit nejaky vyhody. Je pravda ze jako student si huře vydela na listek tak ale v tom pripade ze by mel vetsi slevu tak by mel odpracovat vic brigad nez jiny.Jinak jestli vysokoskolaci jsou budoucnost naroda tak o tom opravdu pochybuji kdo bude delat jednou rukama kdyz to tu bude samej prechytralej inteligent.Nic, zednici, instalateri, kovari a proste my proletáři jsme to co drzi stat na tenkejch nozkach a nasi potapejici se ekonomickou situaci.

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 1:12 ® Rico reakce na …
Rico

okej diky, utvrdil jsi me v mem tvrzeni.....

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 1:04 ® cormaxx
cormaxx

Nevim jak VŠ ale na SŠ mám slevu na povolenku,když předložim doklad že studuji!Jinak vše ostatní platim jak dospělý.

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 0:54 ® Rico reakce na …
Rico

ale prave mi jde o to ze to jse vsude psany tak na pul… a nikde ne presne…

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 0:53 ® Rico reakce na …
Rico

a treba pred loni mi uznali povolenku zakovskou

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 0:53 ® Rico reakce na …
Rico

Ale treba tady cti: www.rybsvaz.cz

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 0:51 ® Raf
Raf

Nárok neni, i když logicky by podle mého být měl.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1