Chytej.cz

Veletrh Brno 26. - 30. 3. 2008- SRAZ necteno

1.1.2008 | Robur | 59.573 zobrazení | 904 odpovědí

Opět aktualizuji:-), ať se máme na co těšit. Proto se dobrovolně pokusím opět sehnat ubytování a hospodu na pátek 28. března. TAKÉ PROSÍM, AŤ TI CO CHTĚJÍ PŘESPAT TO ZDE ZŘETELNĚ NAPÍŠÍ, SEZNAM BUDE AKTUALIZOVÁN. páč když jich bude víc jak 15, tak začnu být lehce nervózní. Pro info. minulý rok noc ve spacáku tur. ubytovně stála 60 Kč /doufám, že se v ceně nemýlím, a když tak jen o pár kaček/. Další informace se zde objeví. Zatím mě teda hlavně zajímají ti nocležníci.

Základní informace k veletržnímu srazu – pátek 28. 3. 2008:

od 19:00 restaurace Holiday + ubytování

Ubytování 60,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Řekl bych, že ubytovací kapacita je 15 lidí, 20 při dobré vůli a toleranci. Asi by majitelé ocenili něco na přezutí. Je tam minikuchyňka, sprchy i WC. Kdo se včas nenahlásí…

Večírek: Začátek je v 19:00 hod. /možná dřív, ale veletrh končí tuším každý den kolem 18:00/v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 28. března 2007 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam, dělají výborná žebra a kolena. průběh viz. např. www.chytej.cz

Doprava: vystupuje se na zastávce ulice Svratecká (tramvaj č. 1 – ta jede přes výstaviště, 11 a 3 směr z centra na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc).

Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště.

Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc.

Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod.

Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo. Ale raději doporučuji dostat se k hospodě, tam Vás vyzvednu a přivedu k ubytovně.

Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada.

Mapa viz. www.sokolbrno.cz, ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce

Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

PS: aktualita, snad se mně podaří sehnat jehňátko, tak bych zatím nechal hlasovat, zda zůstaneme u obligátních kolínek, žebírek a tataráků nebo přidáme ovečku?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 8. ledna 2008 ve 23:26 ® HaD reakce na …
HaD

No a já nesehnal ubytování, takže asi budu chrnět s Vámi :-)

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 ve 22:47 ® Frk
Frk

Tys tam nebyl??????:)))))

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 ve 22:44 ® CeP reakce na …
CeP

jo. sem slysel ze pre sme o hodne prisli. proto letos na velebazar prdime a dem s vama na snidani.

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 ve 22:43 ® Frk
Frk

náhodou ten ranní gáblík v obchoďáku taky nebyl špatnej. Když už v tom slavným Brně nenajdeš otevřenou knajpu :-)) )))

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 ve 14:01 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

Jak že nepřijde? Jenom bude do smrti smrtoucí chudák poznamenanej :-)) ) Jednak se opije, bo musí a pak se bude snažit usnout a vzhledem k tomu, že chrápete všichni jak dřevorubci a ty vráno, na to, že máš zobák, chrápeš nejvíc, tak se bude muset hodně snažit, aby usnul. A dál ještě hrozí, že mu hlavičky vykecaj díru do hlavy a trio nočních poutníků ho vezme sebou :-)) )

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 ve 13:45 ® CeP reakce na …
CeP

maximalne k vecerni opicce a ranni kocovine.

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 v 0:38 ® Rico reakce na …
Rico

Ty vole tady je to vostry abych tam neprisel k uhone s vama :-))

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 v 0:34 ® CeP reakce na …
CeP

pf pf.. tak v tom ja nejedu. to byl brasulak, zedus a myslim ze hlavicky. ja spokojene spinkal a ti hajzli mne pri te pamatne jizde statlem enem prozvaneli. pre abych si dal prestavku. pak se vratili a ze meli skopicin furt malo, vyhlastali hasicak.
a k tomu vejletu na spilas… tak to je taky jinak. ja dojel jenom do rakouska. o par tydnu tam chtel kamos a ja vul mu poskytl ten tvuj planek. za strnact dnu mi volal z aljasky nasranej jak latrina a jeste sem mu malem musel uhradit naklady na cestu zpatky. furt si myslis ze je chyba ve mne??

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 v 0:25 ® regulus reakce na …
regulus

Jo mimochodem, už jsi si koupil tu navigaci??? Já jen, abys nedojel jako předloni o dovolené z Mušova místo na Špilas do Schönbrunnu.

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 v 0:23 ® regulus reakce na …
regulus

Jo Kondore, žádný výlety do štatlu nebudou, leda tak šalinou, všici taxikáři mají ještě furt na palubkách nalepený vaše fotky s červeným nápisem NEBRAT ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ, je to ještě důsledek té předloňské vostudy.

reagovat
Úterý 8. ledna 2008 v 0:09 ® CeP reakce na …
CeP

jasne. kamaradicek ani brasulak si to nenechaj ujit. myslim..

reagovat
Pondělí 7. ledna 2008 ve 22:30 ® Prutos reakce na …
Prutos

já nic, já muzikant…:-)

reagovat
Pondělí 7. ledna 2008 ve 22:27 ® Robur
Robur

ha co ty?

reagovat
Pondělí 7. ledna 2008 ve 22:21 ® Prutos reakce na …
Prutos

Robur: Kdo další? Condor ti nestačí?

reagovat
Pondělí 7. ledna 2008 ve 22:19 ® Robur
Robur

Cepino, moc pěkně jsi to napsal. A co kamarádíček a další?

reagovat
Pondělí 7. ledna 2008 ve 21:29 ® regulus reakce na …
regulus

Šedivko – máš po ****, šmejde.

reagovat
Pondělí 7. ledna 2008 ve 20:52 ® CeP reakce na …
CeP

Rico wole.. mas rozum? copak se muzu tesit na to ze mne zase bude dva dny bolet hlava??! a este pochroumany esteticky citeni z regulova xichtu… :-(

reagovat
Pondělí 7. ledna 2008 v 19:00 ® Rico
Rico

Tak co? Tesite se???

reagovat
Sobota 5. ledna 2008 ve 2:39 ® cercer reakce na …
cercer

Regulus:Neboj…jen napínaj!!!

reagovat
Sobota 5. ledna 2008 v 1:54 ® regulus reakce na …
regulus

FRK – kurnik, co je, nevidím přihlášku Frk a Jezule?????

reagovat
Sobota 5. ledna 2008 v 0:39 ® Rico reakce na …
Rico

nevim jak chcete jako nutnost to nevidim… radsi koleno :-)

reagovat
Sobota 5. ledna 2008 v 0:06 ® cercer
cercer

Zapoměl jsem na plno věcí…co ta ovečka…jak to vidíte?:-))

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 21:36 ® Frk
Frk

sorRy :-(( ( ta poblivka mě fascinovala :-))

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 21:27 ® Robur
Robur

zapomněl jsi na N:-))

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 21:08 ® Frk
Frk

cercer1/ Zapoměl jsi na poblivku :-))

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 20:39 ® Rico reakce na …
Rico

hehe ukecanej to národ :-)

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 20:37 ® Robur
Robur

je to maglajs, takže si udělám první aktualizaci, páč pročítat ty vaše plky 100stran dozadu nechci:-)) Spinkalíci: Rico, Cep + hospa: Regulus, Robur, Cercer, Mlaskin

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 v 19:59 ® cercer
cercer

To že nejede vydruše považuji za velké mínus…vše ostatní však už vidím jako živé:prima nálada,dobrépivo ,skvělé tataráčky,neo­dolatelná pečená kolínka,CeP…vy­nechal jsem něco?:-)) JEDU!!! Hospoda ANO.
Ubytovna NE.

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 14:06 ® Rico
Rico

Tak kolik pak nas uz je? :-D

reagovat
Pátek 4. ledna 2008 ve 13:03 ® sus1

Rico:. . . ale holky si nestěžujou,né??

reagovat