Chytej.cz

revír Běla 441005-0 necteno

24.12.2007 | aless | 133.764 zobrazení | 1.033 odpovědí

Revír 441005–0-Běla/po celém toku/ Rád bych založil nové téma o tomto revíru, protože si myslím, že ho navštěvuje dost rybářů.Rád bych, aby se zde objevily nové poznatky o tomto revíru.Druhy ulovených ryb, použité nástrahy, úspěšné nebo neúspěšné rybolovné metody,apod.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 23. ledna 2016 ve 13:23 ® rybarjj reakce na …
rybarjj

Bulwei> mají tam síhy, to je pro ně bonbon co se promenáduje těsně pod hladinou.

reagovat
Sobota 23. ledna 2016 ve 13:22 ® rybarjj
rybarjj

díky za info. A když už proběhlo všude, tak to hodím i sem, je tam pár záběrů z vysazování do řeky.

reagovat
Čtvrtek 14. ledna 2016 v 18:35 ® Bulwei
Bulwei

Dost se jich pohybuje okolo Mosteckého jezera

reagovat
Středa 13. ledna 2016 ve 22:51 ® Cudla reakce na …
Cudla

cormoran> motaj se i u Komořan…

reagovat
Středa 13. ledna 2016 v 10:33 ® cormoran
cormoran

Včera byli na předměstí Bíliny, zhruba mezi stavebninama a nákupním centrem. Stačilo vylézt z auta a už si to srali pryč. Žrát ale musí, tak kdo ví, kde jinde tomu zase dali na prdel. Bylo jich dobře přes dvacet nahusto u sebe. Takhle pár náletů a řeka je prázdná.

reagovat
Čtvrtek 24. prosince 2015 ve 23:26 ® Cudla reakce na …
Cudla

jo včera se ta tlupa pohybovala u mně.Banda kormoránská

reagovat
Čtvrtek 24. prosince 2015 ve 23:25 ® Cudla
Cudla

Krásné svátky přeju......Na Silvestra mam noční tak si z Volšovečkem bouchnem Rychlý špunty…

reagovat
Čtvrtek 24. prosince 2015 v 16:53 ® Bulwei
Bulwei

Zdravím tu vsechny, chci všem popřát krásné vánoční svátky v blízkosti přátel a rodiny. A taky bych popřál té naší říčce aby do budoucna jen skvetala a ryb měla hojně.

reagovat
Sobota 12. prosince 2015 v 18:47 ® Bulwei reakce na …
Bulwei

Dnes jsem zahlédl cca tucet kormoranu jak kroužili mezi u vojáků a hrází povodí Ohře na Běle v dol.Jiřetína

reagovat
Sobota 12. prosince 2015 v 18:03 ® Bulwei
Bulwei

Tak úspěšně 2 kudlicky plavou v řece.

reagovat
Pátek 11. prosince 2015 v 18:18 ® Bulwei
Bulwei

tak lidi zítra se chystam ne nejakou tu štiku, tak snad ulovím a vypustim do řeky, držte palce.

reagovat
Středa 9. prosince 2015 ve 23:38 ® aless

diky za upozornění příště se polepšim a snad na to nebudu sám

reagovat
Neděle 6. prosince 2015 ve 14:34 ® rybarjj reakce na …
rybarjj

Bulwei> díky

reagovat
Neděle 6. prosince 2015 ve 14:30 ® rybarjj reakce na …
rybarjj

aless> je hezký, že to píšeš sem začátkem prosince, ale co takhle někomu do té organizace dát vědět, když to je aktuální? Absolutním základem všech problémů na revírech je to, že všichni všechno vidí, ale jen malá hrstka lidí aspoň zvedne telefon a zavolá, že se něco děje! Letos jsem dostal asi 5 hlášení od rybářů a všechna byla v řádu desítek minut, maximálně hodin prověřena buď mnou, nebo někým koho jsem prověřil (nejčastěji vedoucího RS, nebo další členy výboru) a byla zjednána náprava pokud to bylo třeba. Na druhou stranu pořád od někoho slyším podobné povzdechy jak od tebe, přitom největší vinu na podobných neřešených problémech mají právě lidé, kteří vidí že se děje něco špatné a neinformují o tom lidi, kteří to mohou vyřešit. Oni totiž ty co se o rybochov a revíry ve svém volnu starají nemají zas tolik času chodit na ryby.

reagovat
Pátek 4. prosince 2015 ve 22:39 ® aless

Bulwei:dobře si udělal, že si ty rybky z těch okolních tůněk dal do Běly,taky sem věděl o jedný tůňce v létě se v ni začala ztrácet voda a jednou když sem jel kolem tak tam bylo mraky udušených okounů a jiných ryb pochytal sem zbytek rybek co se dalo a odvezl je do Běly u Komořan, ale divím se, že to nenapadlo slovit někoho z rybářskýho svazu byla to tůňka hned u silnice nad Teplákem, takže kolem jezdilo na ryby plno rybářů a i rybářská stráž.

reagovat
Sobota 28. listopadu 2015 ve 22:43 ® Cudla reakce na …
Cudla

Bulwei> Aspoň ta šichta utekla a za nabídnutý kafe se neděkuje :P

reagovat
Sobota 28. listopadu 2015 v 18:02 ® Bulwei reakce na …
Bulwei

Příjemný pokec a ještě jednou děkuji za kávu. Jinak Jirko žádného kormorána jsem nepodkal. Jinak viděno 2 volavka a cca 3–5 ks ledňáčka

reagovat
Čtvrtek 26. listopadu 2015 ve 13:15 ® Cudla reakce na …
Cudla

Bulwei> v sobotu budu na Hradle kdybys došel až tam,hvízni

reagovat
Středa 25. listopadu 2015 ve 20:00 ® Bulwei reakce na …
Bulwei

Na víkend planuju procházku okolo řeky tak budu koukat.

reagovat
Úterý 24. listopadu 2015 v 18:04 ® rybarjj
rybarjj

Ty kormorány (datum, místo a počet) mi prosím hlaste do emailu fotojakes@seznam.cz, ideálně i fotku, pokud se podaří, ale není nutná.

reagovat
Úterý 24. listopadu 2015 v 17:35 ® Bulwei reakce na …
Bulwei

Tak snad se neslitnou ti kormoráni loni jsem je tam dost viděl

reagovat
Pondělí 23. listopadu 2015 v 19:38 ® rybarjj
rybarjj

Tady z listopadu ve Zlatníkách.

reagovat
foto/forum/2015/th-img116655.jpg
Pondělí 23. listopadu 2015 v 19:34 ® rybarjj reakce na …
rybarjj

Bulwei> To máš pravdu, letos se vysazovala bílá ryba od SÚS dvakrát a pokaždé to bylo nejvýše u Zlatníků, až výlovek z Lužické přehrady šel sem. Původní plán byl vysadit to do stojáku v Lužici, ale tam by to časem mohlo dělat problémy na rybochovné soustavě, která je hned pod revírem, proto jsem to dal sem. Jinak toho bylo krapet víc, než můj odhad 200–250 kg. Nakládal jsem jen rybu na hrázi a další ryba šla z pod hráze. Celkem toho bylo nějakých 300 kg.

reagovat
Neděle 22. listopadu 2015 v 18:20 ® Bulwei reakce na …
Bulwei

Jo no super aspon tam bude nějaká pěkná rybka tak to jo, ja když ctu ty články jak vypouštějí ryby do Bíliny tak vše okolo zlatníků, a přes tu elektrárnu co je u chanova nemají šanci dostat dál.

reagovat
Neděle 22. listopadu 2015 ve 13:16 ® rybarjj reakce na …
rybarjj

Bulwei> no ale toto bylo vše vypuštěno právě pod vrata o kterých mluvíš :-)

reagovat
Sobota 21. listopadu 2015 ve 13:28 ® Bulwei
Bulwei
reagovat
Sobota 21. listopadu 2015 ve 13:28 ® Bulwei
Bulwei
reagovat
Sobota 21. listopadu 2015 ve 13:25 ® Bulwei
Bulwei

Škoda že se vše postí dolů u Lužic a ne více proti proudu někde u stavidel povodí Ohře u dol.Jiřetína tam moc ryb není vlete jsem tam pouštěl 15 štik z okolních tůněk co jsou po lesích a 60ks menších línu. Též z jedné tůňky

reagovat
Čtvrtek 19. listopadu 2015 v 11:53 ® rybarjj
rybarjj

V sobotu se lovila malá Lužická přehrada z důvodu ukončení rybolovu (majitel požádal o vypuštění z důvodu rekonstrukce nádrže) a bylo sloveno cca 200–250 kg bílé ryby, převážně cejna a cejnka, nějaká plotice, karas a letošní candátek. Bylo to vysazeno do řeky v Záluží

reagovat
foto/forum/2015/th-img116619.jpgfoto/forum/2015/th-img116620.jpgfoto/forum/2015/th-img116621.jpg
Neděle 18. října 2015 v 11:00 ® aless

Tak minuly týden po dlouhé době na Běle jeden prut na kukuřici – 4 cejni z toho jeden okolo 40cm, a druhy prut na rybku a chyceno okolo deseti okounů a skoro polovina z nich kolem 25cm vše puštěno zpět celková doba lovu necelé dvě hodiny za dva dny vyzbrojen rybičkami jsem to jel zkusit znovu a kromě dvou prcků okolo 10cm čistá nula

reagovat