Chytej.cz

revír Běla 441005-0 necteno

24.12.2007 | aless | 133.764 zobrazení | 1.033 odpovědí

Revír 441005–0-Běla/po celém toku/ Rád bych založil nové téma o tomto revíru, protože si myslím, že ho navštěvuje dost rybářů.Rád bych, aby se zde objevily nové poznatky o tomto revíru.Druhy ulovených ryb, použité nástrahy, úspěšné nebo neúspěšné rybolovné metody,apod.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 30. května 2009 v 1:34 ® dca11 reakce na …

Díky všem za reakce. Asi se nedá čekat,že natakové malé vodě se dají ryby udržet na místě, a že to budou závody ve vytahování jedné ryby za druhou. Pro mne má ale kouzlo tajemna a hlavně ještě jsem tam, kromě soutoku u Kačáku, nepotkal rybáře. Nevíte někdo jak to teď vypadá s možností se dostat k Běle u Nejedlýho?

reagovat
Pátek 29. května 2009 ve 22:15 ® Cudla
Cudla

Tady je to samý ,dnes se bude vařit voda,ryby ti sežerou rohlík z ruky a pak je třeba tejden neuvidíš,jen samý šmudlinky.Jediná trochu jistota je když vodu zastinují keře nebo stromy.Tam se cítí bezpečně

reagovat
Čtvrtek 28. května 2009 v 1:21 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Cudla> To by šló :-)) ) no jinak já tam chodím o něco málo let než ty , ale u nás je Běla trošku jinačí než u vás , ale to neznamená že ryby se nadají nachytat , ale letost to vidím ůplně blbě , je to zlý :-((

reagovat
Středa 27. května 2009 ve 22:24 ® Cudla
Cudla

Schrek 23 za bukem spíš za sloupem.Mé oblíbené mítečko foceno z okna mého pracoviště,to taky říká proč to tam trošku znam.

reagovat
foto/forum/2009/th-img8802.jpg
Středa 27. května 2009 ve 22:21 ® Cudla
Cudla

Nejsem maník ale na těchto vodách se pohybuju cirka 40 slovy čtyřicet let,a od roku 1993,tam mam pracoviště takže to mam trošku vohráblý

reagovat
Středa 27. května 2009 ve 13:53 ® aless

zdravim všechny.Dlouho jsem tu nebyl, tak trochu info přidám i já-minulý týden na Běle jeden kapřík tak 35–40/letos první na Běle/ k tomu ještě několik okounků a pár plotic.Většinou vše na kuku, okouni klasika na žížaly.Tento týden nic, pár potahů na kuku, ale ryba ani jedna.Jinak s tím krmením naprosto souhlasim, při příchodu prohodim hrstí kukuřice a to je vše.A po chycení větší ryby bývá na dlouho klid.

reagovat
Středa 27. května 2009 ve 12:26 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormaxx> Jdeš taky na sraz ?

reagovat
Středa 27. května 2009 ve 12:02 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

1Mara> Revír 441005/4 je propojen s kanálem z rybníku Cheza.A až za sotokem je stavidlo:-)

reagovat
Středa 27. května 2009 v 8:33 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cormoran> Né ty voe :-)) ) :-P

reagovat
Středa 27. května 2009 v 8:32 ® cormoran reakce na …
cormoran

1Mara> Tady něco smrdí, cejtíš? Že by samochvála:-))

reagovat
Středa 27. května 2009 v 0:32 ® 1Mara reakce na …
1Mara

dca11> To jsi mně trochu nadzvedl ze židle :-) Cudla je sice maník na Běle ale co já ? :-)) ) jinak ti kapři nenajížděj z chemického rybníka páááč se tam nemají jak dostat je tam jez ale co mohu v klidku říct tak vždy najížděli do tření až z Labka proti proudu a to každej rok , ale že udělali s vodou plno zásahů jako např. uřezání všech stromů kolem vody , vybagrování točáků,nové jezy přes které se na horu nedostanou ,vykamenování břehů atd. je pravda že 50% menších kapříků zůstanou na místě po celí rok , ale těch je jen pár a do těch 50cm zbytek vždy ke konci září splaval dolů po proudu do Labe maximálně někteří zůstali v hlubokých tůních, ale ty z 90% unás už zlikvidovali takže je tam mrtvo . :-( ( já ne bělu chodím od malička a vím kde jsou a znám dobře jejich chování a dáse a nebojímse říct že i nálady , ale od lonska se to hodně zmněnilo co začali v Bílině blbnout s břehama a ve Lbíně udělali dva jezi a koryto že tam žádný neprojede a hodně má na tom i zásluhu hejbání s vodou teče jí stále mín a mín :-(( . No zkráceně jde to od pěti k jedný a to není ještě konec :-( (. Jinak já na Běle nikdy nekrmím jen je to vyplaší a prozradí kde je může člověk zradit a je pravda že když prokrmím třeba malou hrstičku kuku tak stejně chytneš jen jednu rybu a na další musíš čekat než opět najedou :-)

reagovat
Úterý 26. května 2009 ve 23:40 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

dca11> Já tam teď byl 2× a s tim krmenim musím souhlasit.Poprvé jsem chytil asi 3 tlouště a nějaký ploťky.Záběry postupně. Na druhý pokus jsem byl na jiném místě.Hned začali brát krásný plotice.Ze začátku jsem jich chytil 5.Další už po delší pauze.To jsem jim tam pak už udělal i cestu od břehu ke břehu,abych je tam zastavil.Zbytečně:-)

reagovat
Úterý 26. května 2009 ve 22:14 ® dca11 reakce na …

Tak jsem si byl zase jednou zachytat na oblíbeném místě u Komořan a docela jsem byl spokojen. Skóre 2 cejni cca 40cm, 2 ploťky a klíště. Zatím jsem letos ještě nevytáhl žádného kapříka což je oproti předchozím rokům trochu změna. To Cudla: jak čtu tvé příspěvky, tak jsi zkušený borec na Běle. Myslíš, že cejni a kapříci jsou v Běle na chemičkou celoročně nebo tam pouze na jaře vytahují z chemického rybníka a na zimu se vrací? Nevím jak ty, ale mám dost problém ryby udržet. I přes krmení spíše berou ve vlnách jak jednotlivá hejna projíždějí. Pokud chytím cejna, druhý už nepřijde a musím čekat na další hejno. Jakou máš zkušenost?

reagovat
Pátek 15. května 2009 v 18:08 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Kubajs> Kubajs když najedou kapři z Labka tak to je nádhera :-)

reagovat
foto/forum/2009/th-img8724.jpgfoto/forum/2009/th-img8725.jpgfoto/forum/2009/th-img8726.jpg
Čtvrtek 14. května 2009 ve 23:13 ® Cudla
Cudla

Téměř vše běžné,i sumýšek se ukázal.Nejvíc plotky cejni a tloušti

reagovat
Čtvrtek 14. května 2009 v 15:51 ® Kubajs
Kubajs

Cudla:jj co tam je za ryby:D:D:D:D

reagovat
Pondělí 11. května 2009 ve 22:21 ® Cudla
Cudla

Komořany kousek pod Kačákem,jak je ta žlutá budova D-3.Moje pracoviště

reagovat
Pondělí 11. května 2009 v 17:49 ® Kubajs
Kubajs

Cudla:kde to chytáš já na běle neměl nikdy ani potah

reagovat
Pondělí 11. května 2009 ve 12:36 ® cormoran reakce na …
cormoran

1Mara> Klídek náčelníku:)

reagovat
Pondělí 11. května 2009 ve 12:10 ® 1Mara
1Mara

Oprava , ani se neregistruj a neotravuj tady s pí..ovinama !

reagovat
Pátek 8. května 2009 v 0:43 ® 1Mara
1Mara

R-Stím jdi do řiti . A zaregystrujse .

reagovat
Pondělí 4. května 2009 ve 21:27 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Cudla> Jestli to bude u nás stejný jako loni tak swem dám pár foteček to budou valit bulvy :-)) )

reagovat
Neděle 3. května 2009 ve 23:34 ® Cudla
Cudla

Tady začli cejni blbnout dost brzy sice mín na počet ,ale větší.Dva mi to ucvakli,všechno mlíčnáci,i plotky.

reagovat
Neděle 3. května 2009 ve 23:21 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Cudla> U nás to ještě není to ono ještě mi nenajeli :-((

reagovat
Neděle 3. května 2009 ve 22:46 ® Cudla
Cudla

Dnes chvilku u vody za hradlem,bič 4metrovka(stará sona)rohlík od svačiny 0,14 vlaseca 10 háček plno plotic20–25cm,tloušti a perlín to samé 4× cejn40–55cm,třešnička nakonec kapřík něco přez míru,vše čeká na novou sváču,až jim ji tam znovu nahážu.

reagovat
Pátek 27. března 2009 v 19:11 ® 1Mara
1Mara

Kurňa stále hodně vody a to ještě kevšemu sněhová , kdý si konečně sednu na své vytoužené flíčky a budu se kochat kapříky co plavou okolo mě :-)

reagovat
Čtvrtek 26. března 2009 v 19:00 ® Homer reakce na …

Jó zvedá se to, ještě asi tak 60 m a bude to v poho.

reagovat
Neděle 22. března 2009 ve 22:49 ® Cudla
Cudla

koukal jsem na Ležáky docela se to tam zvedá chtělo už by to tam hodit okouna a bílou rybu aby se už začaly množit a za dva roky štiku a candoše.To by se i dost zrychlilo zarybnění

reagovat
Pátek 27. února 2009 v 15:43 ® Dr.Stanley reakce na …
Dr.Stanley

Ahoj všem,už jsem taky nedočkavej až budu moci jít k vodě.Poraďte dá se už někde chytat?Jsem z Hory Sv.Kateřiny,tady je stále sněhu tři pr…!Na té Běle to stojí za něco?Nikdy jsem tam nebyl.Díky

reagovat
Pátek 27. února 2009 ve 14:22 ® Kubajs
Kubajs

Cudla:počkej jak se budeš rád jezdit jaký tu budou ryby:-D

reagovat