Chytej.cz

Výstavy Rybaření vs. For Fishing necteno

18.12.2007 | regulus | 85.778 zobrazení | 660 odpovědí

EDIT 2015: výstava Moderní rybář se ze mě neznámých příčin ani loni na podzim a pokud vím ani v žádném jarním termínu nekonala a asi konat nebude, takže jsme se po pěti letech opět dostali k duelu For Fishing vs. Rybaření, zajímá mě to co jsem napsal v původním zadání (níže).

EDIT 2013: letos, vlastně už loni to dostalo trochu jinej směr, Moderní rybář byl už na podzim, For Fishing koncem ledna a Rybaření tradičně v březnu. No uvidíme jak se to bude dále vyvíjet.

EDIT 2012: tak jak to tak vypadá, bude to letos hezká sranda, zase máme hned tři výstavy, v Praze se asi ťukli do čela, protože tu budou dvě výstavy ve stejném termínu (FOR FISHING a MODERNÍ RYBÁŘ), tradiční brněnská výstava RYBAŘENÍ je více méně ve stejném termínu jako v letech předchozích (i když je posunutá spíš do první půle března), zajímá mne opět to co v předchozích letech, možná by nebylo od věci porovnat obě pražské výstavy, je pravděpodobné, že ti co tam pojedou, alespoň z části navštíví obě dvě, případně proč navštívili jen jednu a druhou ne, no a pochopitelně také srovnání výstav viz. předchozí zadání …

EDIT 2011: Tak už máme zase jen dvě výstavy, opět byly 14 dní od sebe, otázka stejná jako v původním zadání.

EDIT 2010: Vzhledem k faktu, že od letoška ty výstavy máme už tři, přidal bych do srovnávání ještě FOR FISHING. Takže vaše dojmy, srovnání pokud navštívíte víc jak jednu z výstav, hodnocení jak z hlediska náplně, sortimentu, novinek tak i třeba termínu, ve kterém se výstava koná.

Původní zadání: V roce 2008 budou na jaře v těsném závěsu (odstup 14 dní) dvě rybářské výstavy, začátkem března (6.-9.3. 2008) v Praze výstava Petrův zdar a koncem března (26.-30.3.2008) již tradičně v Brně výstava Rybaření. Zajímalo by mne, jestli a proč jednu, druhou, případně obě výstavy navštívíte, pokud pouze jednu tak z jakého důvodu jste si vybrali právě tuto akci a nikoliv tu druhou. Po skončení obou výstav bych ocenil i nějaké srovnání, pokud se najde někdo, kdo navštíví obě výstavy. No a samozřejmě by mne zajímalo, jak se k tomuto faktu postaví i Chytej.cz, bude mít stánek na obou výstavách nebo jen na jedné a v tom případě na které?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pondělí 31. prosince 2007 ve 14:48 ® cercer
cercer

:-)) jo jo,Brno je zlatá loď…

reagovat
Pondělí 31. prosince 2007 ve 13:45 ® Frk
Frk

…a ještě máš tak výkonné našeptavače :-)) ))

reagovat
Pondělí 31. prosince 2007 ve 13:15 ® cercer
cercer

robur:Máš skvostné nápady…jen tak dáááál!!!!!:-))

reagovat
Pondělí 31. prosince 2007 v 1:03 ® regulus reakce na …
regulus

FRK – ještě řekni, že ti bylo v Brně špatně, luxusní zázemí, o stravě není třeba vůbec hovořit no a pivo, prostě jako křen. -:)))))))))))

reagovat
Neděle 30. prosince 2007 ve 23:46 ® Frk
Frk

Robur/ Ty jseš věru těžkej soupeř, kór, když je většina souputníků v našem věku. :-)) ))

reagovat
Neděle 30. prosince 2007 v 1:54 ® rgb23
rgb23

Phu mám dost z ruky oproti Brnu, do Brna od nás sice kamenem taky nedohodím, ale do nedávna jsem tam studoval a „žil“, takže volba je jednoduchá + další důvod proč se tam na pár dní vrátit :-)

reagovat
Sobota 29. prosince 2007 ve 20:55 ® Rico
Rico

Tak Kluci piste kde vas bude vic. Jsem z Litvinova studuju v Plzni takze to mam do Brna docela kousek :-) Ale pokud Vas tam bude hojne tak se stavim. Konecne…

reagovat
Sobota 29. prosince 2007 v 17:30 ® Robur
Robur

vidím, že je třeba napsat něco zásadního, tož k nám je to víc s kopca:-)) ). Teď mě napadá, že bych se mohl v hospodě zeptat, třeba by udělali jehňátko.

reagovat
Sobota 29. prosince 2007 v 15:11 ® Rico reakce na …
Rico

no jo kuk, to dela ta moje rybarska docasna slepota. Omlouvam se za to njn. Snad se polepsim a s nekterma konecne uvidim :-D :D:D

reagovat
Sobota 29. prosince 2007 ve 14:26 ® Frk
Frk

chtěl jsem pouze naznačit, že zdařilá podpůrná akce žádá satisfakci.....

reagovat
Sobota 29. prosince 2007 ve 14:24 ® Frk
Frk

nerej… pomět se dobře se dá kdekoliv…i u Prahy

reagovat
Sobota 29. prosince 2007 ve 13:29 ® regulus
regulus

Rico – kuk -:))))))))))

reagovat
Sobota 22. prosince 2007 ve 22:10 ® cercer reakce na …
cercer

jo..Bystrc…to je Bástrc…myslim..:-))

reagovat
Sobota 22. prosince 2007 ve 22:06 ® cercer
cercer

Vloni jsem byl prvně na výstavě v Brně…mám to tam 300km…do Prahy 100km ale…Robur už naznačil..pokud bude páteční kulturní program na stejném místě a se stejnou účastí…(a úrovní:-) ) jako letos,není co řešit!Už se vidim,jak mažu od Roly na Vystec,pak směr Bystrc a…HOLIDAY!!!!!!!!!!Je to tak správně,Roburku?:-)

reagovat
Pátek 21. prosince 2007 ve 23:42 ® HaD reakce na …
HaD

regulus: jak vykroutil? :-)) ) Že je plocha drahá? Ano, ale většině se vyplatí ji zaplatit a ještě se vydělá. No a na dvou veletrzích se vydělá více než na jednom, ne? Je to práce, to je fakt, ale bez práce nejsou koláčky ;-)

reagovat
Pátek 21. prosince 2007 ve 23:18 ® breca reakce na …

regulus: to ode mě nebyla narážka na Brno, to byla narážka na katastrofální situaci na této dálnici, a je úplně jedno, zda jedeš do Brna nebo do Prahy…
A to Brno je mi stejně nějak milejší, i když jsem letos z vážných důvodů nemohl… Tam je tolik hospod s neopakovatelnou atmosférou…

reagovat
Čtvrtek 20. prosince 2007 ve 2:25 ® regulus reakce na …
regulus

Co máte furt s tou dálnicí, myslím, že je to podobně v pr**li jak u Brna tak u Prahy, co takle vláček??? Třeba Pendolíno. -:)))))))) Ten dotaz nebyl směrovanej na ty, co mají jednu nebo druhou výstavu za rohem nebo kousek, ale spíš na ty, kteří to mají zhruba stejně a pojedou jen na jednu.

Nejlíp se z toho vykroutil HaD, sice napsal že pojede na obě, ale o stánku se takticky nezmínil. -:))))

Davide mimochodem, není pravda, že to není konkurence, kolik prodejců zaplatí během jednoho měsíce dvakrát výstavní plochu, asi víš jak je to „levný“. To že si Praha chce přetáhnout nějakej veletrh není poprvé a svědčí o tom i to datum. Stejně to dopadne jako s Autosalonem. -:))))

No a hlavně nemají tam toto.

reagovat
foto/forum/2007/th-img2893.jpg
Čtvrtek 20. prosince 2007 v 0:29 ® breca reakce na …

harpunar: to není o tom, zda přijedeš včas, to je o tom, zda přijedeš po dálnici vůbec…

reagovat
Středa 19. prosince 2007 ve 20:19 ® mastrof reakce na …

a ty pojedeš do Prahy?:))))

reagovat
Středa 19. prosince 2007 v 18:23 ® Robur
Robur

podívej se na Pražáka…:-)) , neche do štatlu.

reagovat
Středa 19. prosince 2007 v 17:59 ® mastrof

já jelikož jsem z prhy tak určitě navštívim tu pražskou a do brna se ani omylem nepotáhnu. a řek bych že by se to možná dalo i zobecnit, těžko najdeš člověka z prahy co půjde jen na ten brněnskej veletrh.

reagovat
Úterý 18. prosince 2007 ve 20:32 ® brčal
brčal

Nikam nejedu co se týče muškaření je tam vždy tak 5% a to ještě někdy

reagovat
Úterý 18. prosince 2007 ve 20:18 ® Robur
Robur

však se mě v hospodě teďka ptali, zda zase přijdeme

reagovat
Úterý 18. prosince 2007 v 19:38 ® HugoLampa
HugoLampa

Já nepojedu nikam..Důvod je prostý:Nemám řidičák,auto ani čas..A vlakem se mi nechce :-)

reagovat
Úterý 18. prosince 2007 v 18:08 ® Salmo
Salmo

my jedeme do Brna za 1)je to pro nás o něco blíž než do Prahy 2)v Brně je to už jako tradice takže víme do čeho jdeme 3)cesta do Brna je pohodovější a není tam takový zmetek a zácpy

reagovat
Úterý 18. prosince 2007 v 17:05 ® čabi
čabi

Já jedu do Brna.Už je to moje tradice.V Praze na výstavě jsem nikdy nebyl je to moc daleko.

reagovat
Úterý 18. prosince 2007 v 17:01 ® harpunar

Brno je zlatá loď na výstavy v Brně choď!
A pak ještě proto že jízda po dálnici do Prahy jest sázkou do loterie,zda přijedete na čas.

reagovat
Úterý 18. prosince 2007 v 16:38 ® Robur
Robur
  • Brna je zázemí:-))
reagovat
Úterý 18. prosince 2007 v 15:58 ® HaD
HaD

regulus: já navštívím obě, takže srovnání budu moci poskytnout. Ale to až koncem března. Myslím si, že mohou obě výstavy fungovat a že si nemusí ani moc konkurovat. Přeci jen je mnoho lidí, kteří do Brna zkrátka nejedou. A naopak ten, kdo do Brna jezdí a je spokojen, bude jezdit dále.

reagovat
Úterý 18. prosince 2007 v 15:37 ® skwor
skwor

Pokud pojedu, tak do Prahy. Důvod je prostý, mám to tam asi o 200km blíž, než do Brna :-)

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1