Chytej.cz

Rybaření na Orlické přehradě necteno

14.12.2007 | the fish | 28.218 zobrazení | 65 odpovědí

Zajímalo by mě co a jak nejraději chytáte na Orlíku… vaše největší úlovky na co kde kdy a jak jste je chytili… dík

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Neděle 20. ledna 2008 v 11:56 ® aless

chytám tam už asi 17 let.Ale dnes už tam jezdím jen párkrát do roka.Ale jako kluk jsem na Orlíku trávil celé prázdniny.Nejvíce přímo okolo Orlíku pod zámkem a v okolí mostu.Ryby všechny druhy:kapr, cejn,okoun, candát, štika, sumec,bolen Ae co můžu říct podle zkušeností tak se mi potvrdilo, že každý rok šla vždy většinou jedna nebo dvě ryby a ve větším počtu.candát okoun, o rok později zase kapři, cejni.Další rok sumci apod.Jeden rok boleni a nebyl problém za dopoledne vytáhnout na rybičku a menší splávek třeba deset bolenů s dvaceti záběrů.Když šli candáti tak za večer jsm měl třeba 15 jízd/sice z toho jsem vytáhl třeba jen pět ryb, ale rybačka parádní/.Kapry jsme jezdívali chytat ke Štědronínu na Sv.Annu/

reagovat
Neděle 16. prosince 2007 v 17:15 ® ART reakce na …
ART

Nikdo ti žádný místo neřekne, ale kazdý zná jedno místo na orlíku který je tak provařený, že tam ryby berou.Ale taky uz to není žádná sláva

reagovat
Neděle 16. prosince 2007 v 17:10 ® Mary reakce na …
Mary

Uka, jako ruka

reagovat
Sobota 15. prosince 2007 ve 23:04 ® orlas reakce na …

Tak této odpovědi jsem se musel zasmát:-)

reagovat
Pátek 14. prosince 2007 ve 21:17 ® tomchamik
tomchamik

Na Orlíku chytám vše a na cokoliv,největší úlovky jsou kdykoliv a na cokoliv.Voda snů,a proto držím tajemství:-)) )

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1