Chytej.cz

rybářské křeslo necteno

12.12.2007 | stanley 4 | 20.173 zobrazení | 44 odpovědí

pánové mohl by mi někdo poradit kde mohu koupit opravdu pořádně btelná křeslo?musí to udržet chlapa se stošedesát živé váhy.díky za pomoc

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 2:33 ® regulus reakce na …
regulus

stanley 4 – nevím proč bych se nad sebou měl zamejšlet, sám jsi na sebe prásknul, že máš 160 kg. Upřímě řečeno ti to nezávidím, já jen konstatoval stav věcí, nemůžu ohledně nosnosti radit, nemám jak vyzkoušet. -:))))

HaD – no nevím, jestli je Ivošek zas až tam moc přescent. Tvoji domácí zatěžkávací zkoušku doma HaD 100 kg, Spacák, 15 kg a paní HaDová 45 kg, beru. -:))))

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 2:00 ® HaD reakce na …
HaD

zkus hobby-g

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 1:56 ® stanley 4
stanley 4

ok je to fuk.ten jrc sem našel akorát nemúžu najít sanger

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 1:53 ® HaD reakce na …
HaD

stanley4: není zač, ale regulus se zamýšlet nemusí, byl to joke. Ten velkej smajlík to potvrzuje. Dělal si legraci ;-)

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 1:49 ® stanley 4
stanley 4

hade díky moc a ostatním samozřejmě taky a regulus měl by ses trochu nad sebou zamyslet

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 1:38 ® HaD reakce na …
HaD

regulus: vzhledem k tomu, že na srazech Toulovec na mým cajku seděl, mohu říct, že to vydrží :-) A potvrdila to zkouška u mě doma, kdy jsem ve spacáku lehátko testoval s manželkou, tj. min 160 kg. (já mám sto + spacák :-) . podrobnosti rozebírat nehodlám, ale lehátko vydrželo. No a židle bude mít obdobnou konstrukci a pevnost. Tím jsem chtěl říct, že i přes mou „podváhu“ radit mohu :-)

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 1:27 ® regulus reakce na …
regulus

HaD vono se blbě radí borcovi, co váží víc jak jednou tolik co já, při mejch 73kg, vydrží skoro všecko, ale když je někdo přescent a ještě k tomu velmi, tak to potom babo raď. -:))))

reagovat
Středa 12. prosince 2007 v 18:42 ® cormaxx
cormaxx

Já ti mohu jen doporučit,aby si nekupoval www.rsp-fishing.cz .Na minulý Vánoce jsme si ho koupili s tátou.Mně hned na první vycházce prasknul kloub a tátovi na druhý vycházce.Je na nich špatně řešenej ten šroub,je totiž dutej a je z plastu tak si představ jak to musí být pevný.Táta to opravil tak, že do té duté díry dal šboub aby to zpevnil a zalepil epoxidem,takže teď to drží v poho a  už jsme spokojený.....

reagovat
Středa 12. prosince 2007 v 18:16 ® HaD
HaD

Salmo: já mám lehátko JRC a ležel/seděl na něm i Toulovec a vydrželo, takže doporučuju :-)

reagovat
Středa 12. prosince 2007 v 17:30 ® Salmo reakce na …
Salmo

sus1> no to není vůbec vtipný ta fotka jenom ukazuje jaký jsou lidi prasata a ty si z toho ještě děláš srandu a stanley 4 z toho stejně nic nemá.....

a teď k věci já mám křeslo od Zica a drží spolehlivě(já mám jenom 55kg tak to nemůžu posoudit :-D )ale seděl na něm i děda se 100 kg a ani se nehlo :-)

reagovat
Středa 12. prosince 2007 v 17:03 ® HaD reakce na …
HaD

sus1: schladni. Místo abys mu pomohl, tak si z něj děláš legraci? Tuhle si chtěl zrušit registraci. Nechtěj, abych to udělal sám od sebe.

reagovat
Středa 12. prosince 2007 v 17:03 ® HaD
HaD

stanley 4: koukal jsi se na JRC? nebo Sänger. Tohle by myslím mohlo něco vydržet: www.hobby-g.cz

Bytelnější se asi bude těžko shánět.

reagovat
Středa 12. prosince 2007 v 16:42 ® PITU35 reakce na …
:-))
reagovat
Středa 12. prosince 2007 v 11:57 ® sus1

Podívej se do všeob.diskuze,tam máš jedno vyfocený.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1