Chytej.cz

Den blbec necteno

8.11.2004 | toulovec | 7.913 zobrazení | 46 odpovědí

Na základě dění v diskusi mě jaryn inspiroval k otázce co všechno se Vám už podařilo utopit a promáchat na rybách. Pokud je tu někdo ještě větší debil než já, budu jen rád, u mě to jen letos odesraly 3 mobily ) dálkový vod auta .........

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Úterý 3. října 2006 v 11:43 ® paccco
paccco

když nepočítám sebe,tak skoro nic.....zatím!

reagovat
Pondělí 2. října 2006 ve 22:28 ® slimak reakce na …
slimak

Dneska se mi bude dobře usínat…:)) Samozřejmě to berte s velikánskou reservou…já „zatim“ ztratil,respektive utopil jen takovej ten malej vzduchovej ventilek od víka nádrže na lodním motoru Honda,kterej je drahej jak sviňa!

reagovat
Pondělí 2. října 2006 ve 22:15 ® Gagi

toulovec: Za tohle téma zasloužíš metál! Do teď jsem měl komplexy že vše ztratím, zničím a tak. Dokonce jsem dostal při nákupu feederu přednášku že jen úplnej kretén zlomí špičku. Od května jsem jich zlomil asi sedm, ztratil milovaný lovecký nůž a zapoměl u vody krabici s gumama. Nicméně vidím že v tom nejsem sám, díky hoši.

reagovat
Pondělí 2. října 2006 ve 21:56 ® kkarlos
kkarlos

hehe, ze bych byl zlomyslnej bo co, ale pri cteni tohodle fora sem se prave docela pobavil… :-)) ) ja nastesti asi nic co bych vedel… jen utopenej mobil kerej sem po chvilce vyndal a prezil… :-)

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2004 v 7:47 ® toulovec
toulovec

pupák: tak to jsem myslel že jsem pěkný pako, když vymáchám 3 mobily, ale děláš mi radost kamaráde – 5 kousků za sezonu, to jen tak někdo netrumfne. A pak že jenom blbec se 2× spálí o jedny kamna co???

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2004 v 7:45 ® toulovec
toulovec

přízrak, Jaryn, Dědek: Tak já jsem velkej všivák, takže bych ty kameny možná maličko zdokonalil, možná by to chtělo do nějaký postranní kapsičky nějakou tu zdechlou rybku, ať mají kámoši doma po týdnu veselo ne???

reagovat
Středa 10. listopadu 2004 v 16:28 ® Prizrak

jaryn a Dedek: ty kameny jsou dobrej nápad

reagovat
Středa 10. listopadu 2004 v 16:26 ® Prizrak

Tak to já nejsem tak bohatej, abych si mohl dovolit zlomit prut ve dveřích… Ale jinak si myslím, že jsem nic moc neutopil

reagovat
Středa 10. listopadu 2004 v 16:23 ® Tomash
Tomash

HaD : Jo od Ryby jsem to četl – tak vidíš jak si slavnej!!! Já u vody jednou zapomněl podběrák a pak mraky policajtů, háčků, návazců… Ale nikdy nezapomenu na minulý rok na letní prázdniny. Byli jsme na rybách na velký kaprový výpravě a s sebou jsme si vzali digitální kameru 25 000Kč, to abychom měli pěkně zaznamenány zážitky od vody.. Ten den jsme měli docela úspěch. Ulovili jsme pár kaprů 40–60 cm, vrátili jsme ryby vodě a hurá domů… Kameru jsme uložili do brašny – brašna měla jedno ucho – na zavěšení přes rameno. kámoš ji vzal a já blbec si do její postraní kapsy dal mobil Nokia 3330. Hurá domů… Před barákem jsme zjistili, že má kámoš přes rameno jen ten (promiňte mi ten výraz) zkurvenej popruh, protože mu to po cestě nějaká svině přeřízla a ukradla!!! Byl dost nabalenej, tak to vůbec necítil. zbyly jen oči pro a nevěděli jsme co bude dál… doma byl fakt cirkus a já se bál, že bude po kamarádství… Ale nebylo. teď už na to můžeme jen vzpomínat… To byl můj maxi den blbec!!!

reagovat
Úterý 9. listopadu 2004 ve 22:31 ® mirmen

Byla zima, tak jsem zahříval útroby. A chtěl si zkrátit cestu přes „lávku“, jen prkno nad vodou. Křup, koupel + fídr za 3 litříky v hajzlu.

reagovat
Úterý 9. listopadu 2004 ve 22:03 ® Čajda

Asi před třemi lety jsem utopil mobil při výlovu (našli jsme ho na podložní síti) a myslel jsem že je to vrchol, protože to mám při každým výlovu na talíři. Ale když to tak vidím zas tak hrozný to není. Jednou mi ukradli na Pařížově s auta slušnej vláčák a často zapomínám v zemi zapíchnutý vidličky. Ale jinak to docela jde.

reagovat
Úterý 9. listopadu 2004 ve 21:33 ® Dědek
Dědek

jaryn : jó, taky jsem dal několikrát kámošům do báglu šutry. Dost sranda

reagovat
Úterý 9. listopadu 2004 v 17:19 ® jaryn

letos jsem přišel o mobil, celkem jsem 2× nechal na jezu podběrák a jednou mne oškliví kamarádi vopili a já si sedl na prut. Na druhé straně jsem si spoustu věcí od vody odnesl. Několikrát jsem doma v batohu našel kamení, dětskou plastovou hračku, prázdné lahve a pod. Není nad dobré kamarády.

reagovat
Pondělí 8. listopadu 2004 ve 21:36 ® Dědek
Dědek

No, začnu tím, jak jsem se dostal k rybám. Můj nejlepší kamoš mě asi dva roky lanařil, ať jdu s ním na ryby. Nakonec jsem teda neodolol a vyrazili jsme. Pamatuju si to úplně přesně-1. května. To jsem ještě nerozeznal prut od ryby, takže mě vedl úplně od začátku. To znamená složit prut. A potom říká : " to musíš teďka prošvihnout, jestli dobře drží" Tak jsem ho prošvih, ale proti vodě a první díl se poroučel do hlubin. Záser jak sviňa, kamoš se tlemil, ale mě bylo blbě, protože jsem mu zničil prut. No abych to zkrátil, prvního května jsme se koupali a hledali odhozenou špičku. Naštěstí jsem podupoval po dně tak dlouho, až jsem ho našel. Od té doby jsem utopil několik věcí – jako všichni mobil,čelovku,pod­běrák,mraky návazců a jednou málem i prut s navijákem. Normálka, nahodíš, chce se ti čůrak, tak ho položíš a jako na sviňu přijde záběr a dost prutkej. Prut ve vodě, celkem jízda, takže šupky dupky a už jsem za ním plaval a naštěstí doplaval.

reagovat
Pondělí 8. listopadu 2004 v 16:01 ® HaD
HaD

Jak začít. Bylo toho až příliš a vzpomínky booooolííííí! Můj kamarád Milan Ryba, který píše do Českého rybáře měl přel lety seriál o přívlači. V jedno z dílů psal o péči o vybavení. Zmiňoval tam svého kámoše, který už zničil spoustu prutů. To jsem byl já!!! V autě už jsem přivřel do dveří asi 7 x prut. Někdy to odneslo jen očko, často i celý díl prutu. Jednou jsem do kufru přivřel picker a odsraly to oba díly O vázku jsem už zlomil 3 pruty, letos jsem si ožrala ulomil koncový očko na sumčáku. Ztráta krabiček s nástrahama apod mě taky neminula. Letos jsem zapoměl u vody batoh s twistrama, cívkou od suveréna, šňůrama atd v ceně asi 10.000,–. Naštěstí jsem jí během 24 hodin dohnal. Seknul jí jeden človíček a byl viděn. S mobilem jsem se koupal několikrát, kupodivu to většinou přežil. Když mi ale jednou na něj napršelo, šel displej do kytek. To že jsem už i zapadl s autem v kopci na orlíku a musel jsem asi 5 km pěšky pro traktor-to je jen taková třešnička!

reagovat
Pondělí 8. listopadu 2004 v 15:40 ® pupak

letos jen jeden mobil (vlastni vinou). ale loni to zacalo hned v lednu na Stechovicky a do konce roku to bylo 5 mobilu. . . a vrcholem byly boty co jsem s nima vstoupil do vody (nekecam bylo tam 15 cm vody) na Orliku a z vody vysel bez nich a uz jsem je nikdy nenasel . . . jo a jeste jsem loni privrel do dveri u auta 4 pruty . . . krup a sel jsem pro novej:-( (

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1