Chytej.cz

COLMIC necteno

22.10.2007 | BlueShark | 2.754 zobrazení | 7 odpovědí

Něco o firmě COLMIC.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 23. října 2007 v 17:37 ® cormaxx
cormaxx

Od půlky letošní sezony mám právě ty Mitchelly akorát 360/3lbs/3 díly a vychutnám si na něm i malý ryby.U Brauna maj asi jen 3,6/2,5 lbs a pokud to budeš chtít na řeku tak bych se možná bál že bude slabej:-(( Ale tak není problém si u něj prohlídnout ten 3,9/3lbs ve trojdíle a pak objednat z netu dvoudíl 1+1…

reagovat
Úterý 23. října 2007 v 16:35 ® BlueShark
BlueShark

DIky za ochotu! Na ty Mitchely mrknu :-) Nevsiml jsem si te akce :-) A ty mas jaky proutek kdyz jdes zakaprarit nebo zkratka na tezko?

reagovat
Úterý 23. října 2007 v 15:07 ® cormaxx
cormaxx

Nějak nechápu co si představuješ pod pojmem "jakoby boloňková spička " :-( Ps: proti vyřezávání ryb bude spíš lepší parabola,aby tlumila výpady ryby, ne?Jinak koukni na Mitchell Universe teď je na netu akce 1+1 na modely 390/3lbs a 360/2,5lbs oba jsou dvoudíly.

reagovat
Úterý 23. října 2007 v 6:03 ® BlueShark
BlueShark

No ja tam byl a mel ho v ruce :-)) ALe ptam se na nejaky tip, prolezl jsme colmicy na netu a neco co ma jakoby bolonkovou spicku nikde nic :-((

reagovat
Pondělí 22. října 2007 ve 23:52 ® cormaxx
cormaxx

BlueShark:Mno když chodíš na Labe do Ústí tak se jednou u Braunsteina stav a omrkni ho ne.A zjistíš zda ti ta špička vyhovuje nebo ne:-)

reagovat
Pondělí 22. října 2007 ve 23:28 ® BlueShark
BlueShark

Ma tu nekdo zkusenosti se znackou COLMIC a poradi mi? Mam od nich DAYZTONU na plavacku, feeder → velika spokojenost. Shanim par prutu pro kaprarinu i jine chytani, tzn. aby nebyly tezke a cca 3–4m. Klidne teleskopy ale delicky bych uvital take. Ale jeden kus cca do 1500. CHci aby meli akci na spicce a nebyly tzv. tvrde. Mam kaprackej prut ENCOUNTER asi 4 roky stary a ten ma spicku moc tvrdou, jakakoliv ryba s tim reze :-((

Poradi mi nekdo? Ty Oceanixy co maji ted u Braunstara atd v akci za 999 jeden jsou hezke, ale nejsem si jisty s tou spickou aby nebyla tuha taky :-(( Potreboval bych neco do zpusobu bolognesky co se tyce spicky…

HELP :-)

reagovat
Pondělí 22. října 2007 ve 23:26 ® kopi
kopi

Vyrábí rybářské potřeby.

reagovat