Chytej.cz

PRAHA a okolí kam na ryby?! necteno

1.10.2007 | doktorov | 119.905 zobrazení | 377 odpovědí

Ahojda všem rybářům z hlavního města a nejen jim..pište a pochlubte se kde tady v Praze a okolí berou?!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 2. července 2008 ve 21:41 ® kandat75
kandat75

slimi – Ja jsem tam drive asi 3× chytal a nikdo mi nic nerekl. To je snad normalne Botic. A ta budova je bejvala rybaska klubovna

reagovat
Středa 2. července 2008 ve 20:38 ® slimi reakce na …

zdravim lovce…mám dotaz pro znalce botiče…Včera sem byl přímo pod zahradním městem,vzít to přesně tak přímo pod zahradnictvím u silnice:)chytal jsem nad malym splavem kde byla klidna skoro stojatá voda…jenže…šel sem se projít o pár metrů výš kde jsem zaregistroval v podstatě rybník.. na jehož začátku je budova ,,rybáři hostivař" kam je zaterasen vstup…Na hladině se vyhřívalo pár kapříků tak mě to samozřejmě lákalo,ale nevedel sem zda se tam smí chytat…práve proto se vás zde tážu??odolal sem,nenahodil…ale poněvadž je to pouze v podstatě rozšířený potok botič a žádná cedule zákazu tam neni,tak by tam mel být lov povolen,nebo ne???pokud nekdo znáte odpoved na muj ne moc kratky dotaz,prosim vás o ní:) díky

reagovat
Pondělí 30. června 2008 v 19:55 ® kandat75
kandat75

Ja jsem chytal na Hostiku v sobotu. Od 4hod. jsem chytal na 2 pruty na mrtvou rybku. Do 6 hod ani potah. V 6 hod jsem jeden prut prevazal na splavek a chytil jsem 4 kapry a 1 mi to urval. Nej kapr 52cm a ten sel se mnou domu

reagovat
Pondělí 30. června 2008 v 18:16 ® doktorov

tak znova…

reagovat
Pondělí 30. června 2008 v 18:13 ® doktorov

Menší sumík ale nee Pražskej :o)

reagovat
Pondělí 30. června 2008 v 18:12 ® doktorov

Menší sumík ale nee Pražskej :o)

reagovat
Čtvrtek 26. června 2008 v 7:49 ® doktorov

To už neberou??? :o(

reagovat
Neděle 22. června 2008 ve 12:07 ® doktorov

zdarec pánové tak na Hostíku už jsem nebyl dlouho a myslím že je to tam asi stále stejné jen se poptám co dravci víte o tom co kdo pěkného tam dostal nebo někdo z Vás?? Písněte…

reagovat
Pátek 20. června 2008 ve 13:55 ® Glein

Vcera vecer jsem se kratce sel podivat s rotackou na Botic pod sidlistem Kosik, ale bez uspechu.

Sel jsem tam ze strany od Intersparu a pristup k vode pekne hnusnej. Odkud je nejlepsi pristup k potoku? Jsou tam nekde ptes Botic nejake lavky?

reagovat
Úterý 17. června 2008 v 11:34 ® Glein

Ja jeste nebyl nikde, pristi tyden odletam na dovolenou, takze poslednich 14 dni v praci dodelavam veci a predavam praci kolegum a nevim, co drive.

Ale asi si najdu ve ctvrtek chvilku a zajdu se vecer s rotackou podivat, zda v Botici v Hostivari neni nejakej hladovej okoun.

reagovat
Úterý 17. června 2008 v 10:48 ® jirka88 reakce na …

ja byl na vltave rano a vecer a chytil sem asi 15 okounu jednoho bolena jednu stiku

reagovat
Pondělí 16. června 2008 ve 12:35 ® Zeek reakce na …
Zeek

No já byl opět na berounce…celej den nic a až v 11 večer sumec..měl sice jen 66 cm, ale radost udělal…snad se zase ukáže až trochu povyroste…

reagovat
Neděle 15. června 2008 v 19:23 ® tomchamik reakce na …
tomchamik

marfi-tak tak,tento víkend jsem taky bojkotoval:-)) ))Po dlouhé době jsem se zůstal válet doma a odpočíval:-)) )

reagovat
Neděle 15. června 2008 v 19:04 ® jirka88 reakce na …

kam razite na privlac v praglu ? :-)

reagovat
Pondělí 9. června 2008 v 19:22 ® Marfi69
Marfi69

Czudko → jsme tak zaměstnaný, že si ani nestíháme zavolat :-(( V sobotu jsem si nastavil budíka, ale volání peřin bylo silnější než voláni divočiny…

reagovat
Pondělí 9. června 2008 v 10:18 ® Petas
Petas

Od soboty cca 11:00 do neděla 16:00 hod na Berounce 2 – chyceno celkem 6 kaprů v rozmezí 36 – 67cm, několik cejnů, plotic a bambilion podouství. Pro malé zpeštření hodinový soukromí závod ve dvou lidech na feeder, skóre já 18 ryb ve slož. kapr, cejn, podoustev, kamarád 15 ryb ve slož. amurek, cejn, podoustev, plotice.

reagovat
Neděle 8. června 2008 ve 20:00 ® Czudko
Czudko

Tak co chlapi… hlaste co noveho prinesl vikend? Ja uz nebyl snad 2 tydny a mam neuveritelny abstak, ale bohuzel neni cas. Doufam, ze vyjde cas alespon nekam na plavacku.

reagovat
Úterý 3. června 2008 v 17:23 ® kandat75
kandat75

To hajeni je asi 100m pod prehradou. Vtejka tam takovej malej potok. Od potoku po proudu uz se muze chytat. Pod kosikem uz je to takova pomala ricka ale jde jen o usek asi 150m dlouhej

reagovat
Pondělí 2. června 2008 ve 23:45 ® Glein reakce na …

Tak pod tim Kosikovym jsem urcite nebyl. Podivam se tam, mam to tam dokonce jeste bliz. Mozna ale vyrazim jen na lehko a podivam se podel celeho potoka tam v Hostivari. Kdybych mel s sebou prut, dopadnu jako v nedeli a daleko nedojdu :-)

reagovat
Pondělí 2. června 2008 ve 23:43 ® Glein reakce na …

Metrem na Skalku (nebo jestli odtamtud jezdi nejaky bus), odtamtud autobusy smer Hostivar. A kde konkretne vystoupit zalezi na tom, kde chces chytat – mrkni na www.mapy.cz a najdi si to. Botic se docela tahne a da se na nej jit hned z nekolika mist. Ale bacha, cast Botice hned pod prehradou je hajena, je to napsane v radu, ktery dostanes s povolenkou.

reagovat
Pondělí 2. června 2008 ve 21:22 ® kandat75
kandat75

Glein – Kosik je nad Intersparem. A tam je Botic docela peknej

reagovat
Pondělí 2. června 2008 v 18:12 ® jirka88 reakce na …

lidi jak se dostanu na botic kdyz bydlim na metru B stanice (invalidovna)

reagovat
Neděle 1. června 2008 ve 22:43 ® Glein reakce na …

Neznam. Ja byl dneska na Botici poprve. Zkusil jsem prvni slibne vypadajici misto od zastavky tramvaje a moc daleko jsem nedosel. Ci si vybavuji mapu, tak Kosik je bud proti proudo nebo po, Botic se kolem kopce, na kterem stoji, ohyba. Dnes jsem planoval projit co nejdelsi cast od zastavky Hostivarska proti proudu, ale ryby, potvory jedny, braly tak dobre, ze jsem se moc nepohnul :-D

reagovat
Neděle 1. června 2008 v 19:46 ® kandat75
kandat75

Glein – Znas botic pod sidlistem Kosik???? Tam je to moc pekny :-)) )

reagovat
Neděle 1. června 2008 v 19:29 ® Glein reakce na …

Ja prave papirove nectu, ale uz jsem si tohoto Kajmana koupil.

A zrovna jsem se vratil z Botice. Bydlim na Skalce, takze to mam do Hostivare kousek. Naprosto skvele jsem si nad jednim jezem zachytal, byl jsem tam asi dve hodiny a prislo nekolik cejnu, maly kaprik, jeste mensi karas, perlin, plotice, parada :-)) Kdybych nestridal rohlik s broskvi (chtel bych se podivat na nejakeho tlouste), bylo by jich jeste asi vic.

reagovat
Neděle 1. června 2008 v 17:09 ® tomchamik
tomchamik

Glein-rozhodně si nemusíš připadat jako idiot,shodou náhod právě vyšel článek a tak jsem ti dal tip.Ne každý čte rybářské časáky a tak se nemáš za co stydět.:-)) ))

reagovat
Sobota 31. května 2008 ve 13:41 ® Glein

Ja dneska planuju zajit na V7 vyzkouset vlacak. Necham to ale asi az na pozdni odpoledne a vecer, ted jsem sel jen par set metru do obchodu a malem jsem horkem zdechl.

A zitra mozna zkusim se splavkem na ten Botic :-)

reagovat
Sobota 31. května 2008 v 11:05 ® doktorov

Tak panove ja makam ale podelte se o vikendove ulovky pokud jste nekdo byl na rybkach,at se aspon trosku zaraduju ze to neco dela ikdyz jsem v praci… :o(

reagovat
Středa 28. května 2008 v 1:33 ® scootrovka
scootrovka

Co třeba Lahvovice?Je tam nádherný rybníček na muškaření

reagovat
Úterý 27. května 2008 ve 23:11 ® Glein

tomchamik – ha, tak ted asi s tou otazkou vypadam jako idiot, ale ten clanek jsem opravdu necetl :-) Ale casopis sezenu :-)

reagovat