Chytej.cz

PRAHA a okolí kam na ryby?! necteno

1.10.2007 | doktorov | 119.905 zobrazení | 377 odpovědí

Ahojda všem rybářům z hlavního města a nejen jim..pište a pochlubte se kde tady v Praze a okolí berou?!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 27. května 2008 ve 21:53 ® doktorov

Ten je nejkrasnejsi..

reagovat
foto/forum/2008/th-img3929.jpg
Úterý 27. května 2008 ve 21:51 ® doktorov reakce na …

tak to musim zmensit

reagovat
Úterý 27. května 2008 ve 21:49 ® doktorov

ten nejkrasnejsi z hostiku neco kolem 50cm ale sel zpet…udelam album a dohazim zbytek fotek za tri dny taky nic moc par mensich kapru linci a cejni na mlaskacku navecer jeden 44 kapr taky sel zpet ale ty amuri jsou mazec taky me to zadnej nesezral ale jako pekny torpeda tam jsou to dostat na prut tak to bude exceletni souboj..

reagovat
Úterý 27. května 2008 v 18:53 ® tomchamik reakce na …
tomchamik

Glein-kup si nové číslo Kajmana,RaF tam docela podrobně popisuje Botič od hostivaře až k Vltavě,kde,co na co,a jak:-)) )

reagovat
Úterý 27. května 2008 v 0:44 ® Glein

Ahoj vespolek, rad bych se zeptal na jednu zacatecnickou otazku.

Pres tyden jsem v Praze, na vikendy jezdim k Labi. Nejblizsich par vikendu ale zustavam, takze jsem si pruty privezl sem :-) Uvazuji o tom, jit si hrat s plavackou na Botic pod hostivarskou nadrz. Je to rozumny napad? Mam tam jako nezkuseny s plavackou nejakou sanci na rybu? (Botic v Hostivari ma tu vyhodu, ze je necelych deset minut od meho bydliste.).

reagovat
Úterý 27. května 2008 v 0:10 ® sojka
sojka

Ten lín sice kouká zděšeně, ale hned po focení šel zpátky.

reagovat
Úterý 27. května 2008 v 0:09 ® sojka
sojka

Tak jsem si zajel na rybníček do Uhříněvsi a pěkně jsem si zachytal.Na břeh se podíval 1 kapr, 7 línů, 2 karasi a 4 cejni. Dále se mi 1 kapr vypnul a spoustu neseknutých záběrů, hlavně na feeder braly dost divoce. Rybky velikostně nic moc, ale furt něco bralo.

reagovat
foto/forum/2008/th-img3912.jpg
Neděle 25. května 2008 v 16:40 ® Marfi69
Marfi69

Já byl dneska ráno na Berounce 1 – pár záběrů bylo (ale bez úspěchu) ale pak přišel jeden na žížalku a ten potěšil

reagovat
foto/forum/2008/th-img3911.jpg
Sobota 24. května 2008 ve 12:16 ® sojka
sojka

Tak jsem vyrazil včera večer na Hostík a tentokrát to byla bída. Na mlaskačku mi do chleba drbali kapříci kolem 30 cm a obvykle to sbili, i když byl chleba starý 5 dní a pěkně jsem to prošíval. Větší kapr k tomu nepřijel o amurovi ani nemluvě. V noci pak na úhoře ani záběr, jen párkrát policajt povyskočil a rousnice byla trošku pokousaná. Příště zkusím hady jinde.

reagovat
Pátek 23. května 2008 ve 13:14 ® novas32 reakce na …
novas32

petas: neco jsem tam dopsal:) chytam teprve rok, takze zatim polozena a obcas privlac, sbiram zkusenosti:)

reagovat
Pátek 23. května 2008 ve 12:13 ® Petas reakce na …
Petas

novas32 – A o jakou metodu by jsi měl zájem, Apropó doplň si kartu pls!!!!

reagovat
Pátek 23. května 2008 v 11:38 ® novas32 reakce na …
novas32

petas: docela rad bych Vltavu v Praze co se chytani tyka poznal, zatim na ni nechodim. kam chodis ty? muzes mi dat nejake info? ja v okoli Prahy usek mezi soutokem s Berounkou a Stechovicemi.

reagovat
Pátek 23. května 2008 v 11:02 ® Petas
Petas

Kdo z Pražských chodíte jinam než na Hostivař, vždyť Vltava je plná ryb, berounka není daleko.....

reagovat
Středa 21. května 2008 ve 22:44 ® doktorov reakce na …

Zdar panove…na uhore se chystam o vikendu ted chci tam byt pres den a do vecera na kapra uhore a na mlaskacku bych to skusil pokud bude hezky nema bej na to idealni pocasi ale napad to blbej neni jinak kdo by sel v sobotu blize k hrazi a sam dejte vedet nejak se dohodnem a muzem tam bobkovat ve dvou…

reagovat
Úterý 20. května 2008 ve 23:16 ® sojka
sojka

Já byl na Hostíku minulé pondělí a bylo celkem fajn. Na jednu stranu mi šli slušně kapři, na druhou jsem ze 4 kousků, co jsem táhnul 3 spusil.Přitom háčky jako obvykle, žádné chyby jsem taky nedělal, prostě ryba se občas při zdolávání spustí a ten den se to sralo nějak víc. Pak přišla tma a hodil jsem na úhoře. A opět něco podobného. Ryby braly jak o život, vytáhl jsem jednoho kolem 50, jednoho malého, jeden mi vjel po záseku někam do kořene a asi 6 záběrů bylo nedotažených, kdy to ryba po chvíli pustila a rousnice byla roztrhaná. Takže suma sumárum spoustu záběrů – málo zdolaných ryb, ale přesto spokojenost, je to paráda když furt něco bere. Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli někdo na Hostíku chytáte na mlaskačku a jestli jste přitom někdy chytili amura?

reagovat
Úterý 20. května 2008 v 15:46 ® Filip00
Filip00

vltava 7 16.5.08 Siven 31 a okoun 27 týden před štika 53

reagovat
Úterý 20. května 2008 v 9:42 ® novas32
novas32

Ahoj, v patek na Hostivari od 19 do 24 hodin 2 zabery na rousnici, ve 20 a 20:30, na druhy zaber uhor 60 cm. Vcera od 18 do 22:45 a ani tuk, tentokrat se netrefovali narozdil od patku ani netopyri :-) Poradi mi nekdo, ktera cast nadrze je na uhore lepsi? Bliz k hrazi, nebo k pritoku? Ktera strana? Jaka vzdalenost od brehu? Je aktivita uhoru nejak zavisla na pocasi? Diky.

reagovat
Neděle 18. května 2008 v 18:27 ® doktorov

Zdar panove tak pristi tyden vyrazim na hostik So-Ne tak se jen chci poptat jak to tam ted jde diky :o) a na co jdou :o))

reagovat
Pondělí 12. května 2008 v 0:09 ® slimi reakce na …

sojka:tak konečně ses dočkal…řikali sme ti ze tam jsou:)jinak jsem dostal radu,ze na rousnice jdou na hostiku tkanicky,na mrtvou větší.co je na tom pravdy nevim,ale každá získaná rada a zkušenost dobrá:o)

já byl pokoušet parmy,jeden den ve všenorech,druhej v radotíně a jen v radotíně se spletli dva kapříci,jinak sem o parmu nezavadil a to tam byl proud jak kráva:))) a jak se v době volna vedlo vám,chlapi???

reagovat
Neděle 11. května 2008 ve 23:41 ® doktorov

Zdarec tak ja byl od Ctvrtka v Hradci kralove byl jsem dva dny na rybach, ctvrtek nic ale vcera vecer ve stulikach na chleba navrch (jak rikame na Mlaskačku) rozjezd zasek boj jako krava :o) a pak rup a nic vypadalo to na pekneho Amura,dalsi rozjezd zasek a ubrehu vyhaknutí peknej kaprik,a uz jsem byl s nervama v kyblu ale v 21.30 posledni rozjezd 15minut boj a amur 67 ale pekne vypasenej kdyz si vemu ze jeste jeden utekl a asi vetsi tak jsem byl rad za toho jednoho,vse na chleba navrch ve stulikach ale vse za šera až po tmě. Jinak na Hostiku se vysazovalo?? A co vsechno nevite? nevim kdy tam zavitam ale dam vedet a treba udelame bandu ve dvou trech a ukazem seniorum jak se praska voda :o))

reagovat
Neděle 11. května 2008 ve 22:19 ® kandat75
kandat75

Ja jsem tam nakonec nesel. Ani nevim proc. Ja byl dneska na Hostiku taky a vedle me rybar chytil asi 10 kapru. Ja jsem chytil tri uhoriky okolo 40 cm a ctyri kapriky dorostence

reagovat
Neděle 11. května 2008 ve 21:52 ® sojka
sojka

Tak jsem byl dnes na Hostíku a volba místa tentokrát špatná, ryby se sice vyhazovaly, ale brát se jim nechtělo. Chytil jsem jen pár cejnů a 1 lína. Kandat75: jak ti šli hadi na tom Botiči?

reagovat
Sobota 10. května 2008 v 15:39 ® Skalenejřízek
Skalenejřízek

zdárec,nevyrazil byste někdo dnes někam k vodě(Hostík,Vlta­va)?

reagovat
Pátek 9. května 2008 ve 14:55 ® kandat75
kandat75

Ahoj. Tak dneska rano znova na Hostiku. Uhor ani jeden. Zato docela jdou nasazeni kaprici chytil jsem jich asi 6 okolo 40cm a jednoho 52cm toho jsem chudaka zabil. Jinak u hraze uz to zacina pekne smrdet (chciple ryby + bordel na hladine)

reagovat
Čtvrtek 8. května 2008 ve 22:21 ® sojka
sojka

Tak jsem vyrazil včera na Hostík na ty úhoře. Chytal jsem na přítoku, hned 1. flek od hájeného pásma před tou betonovou hrázkou. Do půlnoci jediný záběr a byla z toho tkanička kolem 45cm. No, každopádně první úhoř na Hostíku ulovený, teď už to půjde jako po másle :-)

reagovat
Čtvrtek 8. května 2008 v 11:33 ® kandat75
kandat75

Ahoj. Tak dneska rano o 4hod. do 9hod. na Hostivari. Rybaru jako vzdycky hodne a jeste navic prej nasazovali kapriky. Ja jsem dneska chytil dva uhore 68cm a 30cm. A pak jeste par cejnku. Jinak kaprika ani jednoho. LOVU ZDAR

reagovat
Středa 7. května 2008 ve 14:32 ® tazik.

ciao please dejte 1. mistu 5 bodu fajnzmrzlina.cz diky.mejte se

reagovat
Úterý 6. května 2008 ve 21:24 ® kandat75
kandat75

slimi – Ja jsem chytal na Botici pod prehradou. Chytal jsem kousek od Ryb. basty. V patek se chystam na Botic ale az pod Zahradni mesto. Tam je Botic uz docela peknej. Minulej rok jsem tam koukal na kapry okolo 45cm. Koukal jsem ze chodis chytat taky naproti nudaplazi :-)) Na ty uhore jsi chodil vecer nebo rano. Jinak ja jsem tam uz dostal tri sumce cca 55cm na parenou housku.

reagovat
Úterý 6. května 2008 ve 21:18 ® sojka reakce na …
sojka

Na Botiči se dá chytat od silničního mostu u zastávky busu Newtonova až po přítok takového potoka Dobrá voda. Poznáš to podle betonového tělesa s rourou ze kterého jde korýtko do Botiče. Ale s rybama asi nic moc, já tam byl 2×. Poprvé na lehkou vláčku s úmyslem chytit nějakého pstruha nebo duháka, neboť se do Botiče vléva pstruhový revír Pitkovický potok. Chytil jsem ale jen 2 menší okouny. Podruhé jsem tam byl na plavanou se splávkem a červama a neměl jsem kupodivu záběr. Bude to tam spíš na bílou rybu menšich velikostí. Potok je malý, většinou mělký a lovný úsek je krátký. Na ty úhoře se chci zítra na Hostivař vypravit, tak snad prolomím smůlu.

reagovat
Úterý 6. května 2008 ve 21:00 ® slimi

sojka:já jich tam loni chytil za ctyři vycházky večer cca dohromady tak osm,devet…zadny extra kusy tak tkaničky do padesati čísel maximálně.Pořád stejný místo a to naproti nudapláži v břízkách…(jak si chytal naproti nudapláži na pláži,tak nalevo od ní:) ).taky ne moc daleko,splet se mi i sumeček,ale když tam pudeš dvakrát třikrát až bude plná voda určitě ti přijde.Je jich na hostíku habaděj chce to jen trpělivost.

ostatní rybáři:)-chlapi kde chytáte na botiči???já mám vsugerovaný že nad hostíkem se na něm chytat nesmí,tak to neberu moc jako rybářskou vodu,spíš jen takovej vetší potůček bez ryb:) odkud se smí chytat na samotnym botiči???a co se dá tak dostat???a je to někde širší než tři metry???:)))

reagovat