Chytej.cz

PRAHA a okolí kam na ryby?! necteno

1.10.2007 | doktorov | 119.905 zobrazení | 377 odpovědí

Ahojda všem rybářům z hlavního města a nejen jim..pište a pochlubte se kde tady v Praze a okolí berou?!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Sobota 20. října 2007 v 10:42 ® doktorov reakce na …

Koukal jsem na mapu ale zadne slepe ramena jsem u rokytky nenasel kde presne to tam je vidim rokytku ale zadny ramena slepy..

reagovat
Sobota 20. října 2007 v 10:34 ® doktorov reakce na …

A kde ty jezy tady jsou nekde pobliz ceho? Nebo kde na rece?? Diky..

reagovat
Pátek 19. října 2007 v 15:28 @ ??? reakce na …

lidi zkuste slepý ramena v Libni-jak vtéká Rokytka. Mraky bílých i dravých ryb!!! Fakt pecka-muj mob kdyby neco 774 455 176 Michal

reagovat
Čtvrtek 18. října 2007 v 11:39 ® mastrof

doktorov: jestli si chces zavláčet candry tak zkus třeba ňákej z velkejch pražskejch jezů… budeš mile překvapen

reagovat
Čtvrtek 18. října 2007 v 1:37 ® doktorov reakce na …

no na slapy se ted nedostanu auto nemam a to pocasí už není na několika denní vysedávání ikdyž skalák jsem :o) na slapy bych někdy jel ale nejlépe s někým kdo to tam zna a vlétě i na několik dní..bohužel jsem tam ještě nebyl,tak zatím musí stačit ta hostivař je na prd že se tu v Praze skoro nesmí nikde vláčet ani krmit..rád bych i někam i na Vltavu tady v Praze ale fakt nevím kam neznám to tu moc jsem spíše z Východních čech ale tam bylo chytání super vždy,nevíš třeba kam tady na vltavu??

reagovat
Středa 17. října 2007 v 9:32 ® acid23

s candátama je to bída,spíš náhoda,když ho chytíš.Spíš počítáš záběry než ryby a když máš na tři vycházky jednu jízdu tak je to celkem úspěch.Vysazuje se zde jen 150ks candáta ročka každým rokem na 30ha celkem bída.Radši jezdím na Slapy tam je to s candátama lepší.

reagovat
Pondělí 15. října 2007 v 11:12 ® doktorov reakce na …

Zdarec tak jsem byl o vikendu na hostivaři,v sobotu jsem byl na zacatku jak je ta mala hraz jak jsi psal o tech candatech zaber jsem mel jeden po zaseku jsem zjistil ze vlasec je zamotanej pres nejake dva koreny takze jsem vytahl jen lehce kouslou rybku..pak zabrala stika 50cm tu jsem pustil. V nedeli jsem byl u te vetsi hraze na kapra voda je o nejakej metr mozna vic dole takze chytani na nic jeden cejn no a pak po 18h zabral 52cm kaprik peknej bojovnik ale jinak sem tam neco tuklo jinak nic,byla tam i ryb.kontrola takovej mladsi kluk byl v pohode rikal ze se ma asi kolem 20.10.nasazovat 17metraku tak jsem zvedavej co to bude delat potom,byl jsi na rybach o vikendu? Bralo neco?

reagovat
Čtvrtek 4. října 2007 ve 13:22 ® doktorov reakce na …

No koukam ze jeste nenormalni lidi zijou tady bych je necekal ale tak radsi Petruv zdar :oD 4% nejsem neboj a nohy mam ale ty najdi mozek kdyz se vyjadrujes!!!

reagovat
Čtvrtek 4. října 2007 ve 13:03 @ ???

PICO nemas nohy tak nemuzes na ryby…kokote…btw:­..ahojda pisou jen buzny…si teplej snad?…buzerante!!!

reagovat
Čtvrtek 4. října 2007 v 8:29 ® doktorov reakce na …

diky za odpoved no jak bude cas tak budu muset zajit u hraze chytam prave a teda nic moc jeste jsem pisnu ale diky za odpoved..

reagovat
Středa 3. října 2007 v 8:55 ® acid23

rybník Vrah na P4–200kč den,150kč-kg ryby když jí chceš zmasit.

reagovat
Úterý 2. října 2007 v 10:38 ® Skalenejřízek
Skalenejřízek

pardon v pátek to byli jen 4 kapři to sem se krapet překlep,alem berou celkem slušně tedka..

reagovat
Úterý 2. října 2007 v 10:30 ® Skalenejřízek
Skalenejřízek

Kapry zkoušej,blíž k hrázi,v pátek jsem jich dostal na špičce s kamarádem na plavajdu 14,vše od 45–55.Candáti ted jdou,včera jsem chytil dva,jeden menší a druhýho 53 jsem si vzal.Tedka jdou ještě dobře u Petrovic,musí se to házet ale přesně do koryta cca 15 m od břehu,záběry přicházej od 6–8 večer,ale pouze na živou rybku.Je to usek od pravé zatáčky na cestě(je tam po pravé straně chatka a končí jak se začíná nádrž rozšiřovat ještě před loukou naproti nudapláži.V poz­dějším podzimu když už je vypuštěno,chodím od špičky až ke druhé špičce naproti tobogánu,tam všude je šance na ulovení asi největší.

reagovat
Úterý 2. října 2007 v 8:08 ® doktorov reakce na …

Jeste se chci zeptat zda nekdo nevi jak to vypada na nadrzi Vrané u Prahy diky…

reagovat
Úterý 2. října 2007 ve 3:25 ® doktorov reakce na …

No ja tam am odtamtud akorat kapra 62 z nedele ted mam kampra 52 ale jako nic jineho je to velky nevim kam poradne na kapry a kde berou candati? Neznam to tam moc ani jake je dno atd na co jdou candati,na mrtvou a kde vepredu jak je tobogan a nebo to druhe oko na proti nuda plazi? diky za odpoved..

reagovat
Úterý 2. října 2007 v 0:09 ® Skalenejřízek
Skalenejřízek

Já chodím na Hostivař a jsem docela spokojenej,candáti a kapři jdou ted dobře.Zrovna jsem se odtamtud vrátil.Min středu tam vysazovali kapry.

reagovat
Pondělí 1. října 2007 ve 22:25 ® doktorov

Ahojda pište a pochlubte se kde nam tady berou chodím zatím jen na Hostivař a teda jako sem tam nejakej zaber nesmi se krmit ani vlacet,je to jak chytat jehlu v kupce sena,jak kapra tak u dravce da se tu v Praze a okoli nekam na poradne rybareni nekam kde si clovek zachyta? piste budu rad..podelte se o sve zkusenosti..

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1