Chytej.cz

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 746.972 zobrazení | 6.261 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 13. srpna 2016 v 16:34 @ Cesilko

Harta horsi čím dál víc candata pěkného chytnout to není možné stiku to samé co se děje s těma dravci má letos

reagovat
Neděle 31. července 2016 v 19:38 ® RADE4EK reakce na …

rudla1> To už mělo být dávno, už od doby otevření přehrady, kdo ty kdy viděl aby v panenské přírodě a s přehradou na pitnou vodu jezdili auta pomalu do vody.

reagovat
Neděle 31. července 2016 v 19:13 ® rudla1

Zdravím rybáře kteří jezdí mezi Leskovcem a Rázovou k vodě autem tak máme zákaz jak napravo tak i nalevo jen po rozcestí na parkoviště jinak pod pokutou 2tis.a žádné povolenky nejsou a nebudou díky bordelářum co to tam nechavali.

reagovat
Neděle 31. července 2016 v 15:45 ® alfík
alfík

Povolení lodí do zátok, 24 hodin chytání, stanování a dva roky stačily k likvidaci krásné Harty.

reagovat
Úterý 26. července 2016 ve 22:07 @ Cesilko

Harta je rok od roku horší a horší

reagovat
Úterý 26. července 2016 ve 12:35 ® palab reakce na …
palab

MichalCelta> No mě ani jiným co jsem se s nimi bavil nezabral ani jeden, takže těžko poradit jakou nástrahu, ono je to teď hodně o náhodě. A to tam brouzdali na lodi celé dny i noci a nic, já chytil štičky na bílé 8cm gumy.

reagovat
Úterý 26. července 2016 ve 12:20 ® MichalCelta
MichalCelta

jak velcí candáti ??? velikost nastrahy ???

reagovat
Úterý 26. července 2016 v 10:01 ® palab reakce na …
palab

MichalCelta> Tak o bolenech jsem tam neslyšel minulý rok a to samé letos, to spíš nějaká ta malá štička nebo candát. Nejsou vidět ani nikde u břehu že by lovili, to na žermankách je to lepší.

reagovat
Úterý 26. července 2016 v 9:56 ® MichalCelta reakce na …
MichalCelta

A jak je to tam s bolenama ???

reagovat
Úterý 26. července 2016 v 9:56 ® palab reakce na …
palab

MichalCelta> No je to těžké, ale chytit se dají. Já jsem za týden co jsem tam byl chytil z loďky dva okouny a štičky 40 a 55cm,jinak nikdo ani šupinu, je to horší jak minulý rok. Kolem břehu jsou vidět jen ti malí okounci, ale ti tam mají strašně hodně potěru, takže o nic nejeví zájem.

reagovat
Úterý 26. července 2016 v 7:35 ® jajco reakce na …
jajco

Vykašlal bych se na ně teď,maji spoustu žrádla po celé přehradě. Neříkám že se chytit nedá,ale je to boj.

reagovat
Pondělí 25. července 2016 ve 21:54 ® MichalCelta reakce na …
MichalCelta

Opravdu až tak? když tak nějakou radu jak tam na ně (Vláčka).

reagovat
Pondělí 25. července 2016 v 15:57 ® jajco reakce na …
jajco

Mizerná......

reagovat
Pondělí 25. července 2016 ve 14:09 ® MichalCelta
MichalCelta

Nevíte jaká je situace s okounama na hartě ??? Díky za odpověd.

reagovat
Úterý 12. července 2016 v 11:26 ® palab reakce na …
palab

Také mám z RS jen dobré zkušenosti a to jak přes den tak i přes noc kdy mě kontrolovali. Nechápu jak mohli chodit kolem vašich věcí bez vaší přítomnosti, to jste je měli jako před stanem nehlídané..? Tak to můžete být rádi že to nebyli zloději, ale jen RS která na sebe alespoň při kontrole svícením upozornila. Měli vás asi za rybáře, jelikož jste zřejmě stanovali mimo kemp a osobně si myslím že je dobře že se na to nevykašlou a že opravdu kontrolují, kdo že to u vody vlastně je. Příště raději stanujte na k tomu vyhrazeném místě a věřím že už to bude v klidu a žádné podobné nepříjemné překvapení vás již nezastihne.

reagovat
Úterý 12. července 2016 v 7:05 ® alfík reakce na …
alfík

Musím se RS zastat, za prvé je na Hartě zákaz stanování, za druhé tím že je povolena 24hodinovka, týká se rybářů a ti s tím musí počítat. Takže na stanování je kemp a tam Vás nikdo otravovat nebude.

reagovat
Neděle 10. července 2016 v 8:30 ® Pečin

Koleguv krasavec z hlubin (80cm), bohuzel vetsi kusanec jsme nedokazali dostat na breh (vypnupnul pred brehem).

reagovat
foto/forum/2016/th-img120098.jpg
Neděle 10. července 2016 v 8:24 ® Pečin

S RS mam na Harte uple jinou zkusenost. Prisli cca 2:30 po bource a byli velice mili a vstricni. Ano svitili kolem sebe, ale to mi prislo normalni. Dle meho nazoru jde predevsim o to, jestli je vse v poradku, protoze byli velice prekvapeni, ze hlidame pruty (nejsme zalezli v byvaku), ze mame zapsanou dochazku na dalsi den a dokonce, ze kazdy z nas chyta na predepsany pocet prutu. Udelali co musi, pochvalili ulovek a poprali dalsi uspech.

reagovat
Úterý 5. července 2016 v 0:29 ® malamut reakce na …
malamut

eve01> stěžovat si zde asi nemá úplně smysl, co zkusit podat stížnost u zřizovatele RS.

reagovat
Pondělí 4. července 2016 ve 20:03 ® Mart3n.za

muzes zkusit Vapenku. je to zatoka hned vedle Leskovce smer na Razovou. Uvidis ji i z hlavni cesty

reagovat
Pondělí 4. července 2016 v 15:28 ® eve01

Na Hartě jsme byly víkend a bylo fajn, až do noční návštěvy tří lidí, kteří nás probudili po půlnoci v lijáků svým chozením kolem naších věci ( bez naší přítomností). Poté se nám jeden z nich nacpal před stan a svítil do něj, absolutní nezájem, že jsme tam spali polonazí s tříletým dítětem. Žádný akt slušného chování v podobě dobrý večer, omlouváme se, že jsme vás probudili jsme rybářská stráž. Místo toho nám nasvítili do obličejů a na to, že jsou to porybní jsme přišly až když měl přítel 10 cm před obličejem placku.Takže takhle vypadá profesionální chování rybářské stráže na Slezské Hartě.

reagovat
Pátek 1. července 2016 v 18:37 ® Pařez reakce na …

Bugs Bunny> viděl jsem na bojlíz candáta 87 cm.

reagovat
Pondělí 27. června 2016 v 6:12 ® Petula reakce na …
Petula

Bugs Bunny> v červnu zavadit o trofejku je umění

reagovat
Neděle 26. června 2016 v 16:31 ® Bugs Bunny

Ahoj Všem. Tak sem opět po roce věnoval pár dní svému nejoblíbenějšímu revíru s vlačákem a musím říct že mě to dost zklamalo.kromě několika candátků a štiček co nestojí ani za řeč mám pocit, že v hartě zbyli jen kapři, plotice, cejni, a smradlaví sumci. Je to jen můj pocit? Nebo máte někdo z letošního zahájení lepší zážitky co se trofejních candátů a štik týče?

reagovat
Pátek 17. června 2016 v 9:55 ® welik reakce na …
welik

welik> myslím žes udelal dobře žes to vzdal.ale sel bych se mrknout dneska jak to tam vypada.myslím,že si domu přineseš i pár bivaku,deštníku atd. :-)

reagovat
Pátek 17. června 2016 v 9:54 ® welik reakce na …
welik

alfík>

reagovat
Čtvrtek 16. června 2016 v 6:58 ® alfík
alfík

Tak jsem šel na procházku kolem Harty, podívat se kam na zahájení. Už vím že nikam. Už dnes je tady víc lidí než na sídlišti.

reagovat
Úterý 10. května 2016 ve 13:46 @ pimpoš

Teda tohle forum vždy překvapí.Ve stylu "ještě větší blbec,než jsme doufali :-((

reagovat
Čtvrtek 28. dubna 2016 v 11:11 ® džigit reakce na …

plescarp> kolni do teho domu,oni maj,oni ví ;-)

reagovat
Středa 27. dubna 2016 ve 20:31 ® plescarp

chlapi nevim jestli nekdo budete moct poradit. Mame v planu s přitelkyní jet na tyden na hartu chci hlavně vyzkoušet lov z loďky daji se nekde vypujčit lodky? pokud ano dne již dlouho hledam ale nachazim bud špaladla nebo plachetnice :-D a to zrovan neni ono :-D Ubytovani jsem chtěl v rybím domě nekdo nejaké zkusenosti popřípadě drahé rady ??

reagovat