Chytej.cz

Ústí nad Labem necteno

17.8.2007 | BlueShark | 381.637 zobrazení | 12.772 odpovědí

Pánové a dámy. Zakládám doufám později dosti úspěšné fórum o Ústí nad Labem.

Pokusme se malí, velcí rybáří z okolí Ústeckých břehů řeky Labe, scházet zrovna zde a PŘIDAT SI TUTO DISKUZI DO OBLÍBENÝCH AŤ JI NEHLEDÁTE a TO VESPODU CELÉ DISKUZE.

Jmenuji se Honza (26let) a chytam víceméně jen na Labi v Ústí nad Labem. Zkušenosti mám už nějaké jak s kapry na těžko, tak plavaná a tenhle rok jedu feeder a nemůžu si jej vynachválit. I houpačka, vláčení nebo chytání na rybičku.

Loni můj rekord na Labi byl kapr 96cm – 19kg! Asi už nikdy nechytím :) No ale teď zpět k dnešním dnům. Vody je v Labi pomálu, dnes dokonce 150cm už jen naměřeno na www.pla.cz Co se týče úlovků letos, tak si spíš zachytávám, než že bych pražil po nějakých super úlovcích. Cejni, plotice, pěkní okouni na rybindu, pár candátků, štička a plno sumíků velkých. Semtam přišel lín, kapr, plno karásků a někdy i bolen.

Kdo má třeba jen malou zkušenost na tomto úseku 441022,23 nebo o kousek dále, napište. Rozepíšem zde místečka, způsoby chytáni, vnazení nebo úlovky. Tento revít je výborně zarybněný tak hurá na to. Budu se těšit, že z práce občas nebo z domova nakouknu na zajímavé příspěvky.

Petrův ZDAR (moje ICQ: 413769962)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Středa 22. srpna 2007 v 15:58 ® Beryrybar

Tak vcera a predevcirem na privlac pod novym moste par okounu a tata nadhernyho Amura okolo 110_120 cm.Skoda nestacily jsme ho ani vyfotit ani zmerit:-(( A jinak jsem mel na prutu par vetsich sumcu parada.To preju vsem aby vam sumec ohl prut k prasknuti a jel jel jel......

reagovat
Úterý 21. srpna 2007 v 11:27 ® BlueShark
BlueShark

Jak bylo pred burinou proste candati lovili a byla zvedla voda o trosku tak najeli. Jeste chytil 53cm bolena na rybku vse behem hodiny…

reagovat
Úterý 21. srpna 2007 v 11:25 ® BlueShark
BlueShark

Tak sme predevcirem byli s kamaradem na rybach. Zaclo to plazi, skoro ani tuk, pak benesak, tam jsem chytil cca 8 cejnu za par minut pekny kousky a jednu podoustev a okouna. Pak na soutoku s Bilinou tam jsem chytil rezany, plotice, tlouste, parmicku. A na rybicku okouna a bolinka. Kamarad nic moc.

Vcera jsem prisel ze pujdu jen na plavacvku na tlouste az v 17:00 po praci. Kamos uz byl nasranej ze mel 60cm candata a kdyz na nej sahal vypadnul. Byl tam i jeho bracha ten vytahl na vlacku v labi v pulce u biliny 2 sumce, jeden mel 89cm. Po chvilce jizda a do necele hodiny byl candat 59cm na brehu. Nadherne zbarvenej, az budu mit fotky poslu. Popravde videl jsem takovyho vetsiho poprve na vlastni oci. Jen jednou co jsem omylem chytil na rybniku na hacek prazdny ten mel o neco vic ale vypadl u brehu:( Pak zacal plavat po desti bordel a bylo po.

Ja na plavacku kousek dole dal u zdi par tloustu, cejnka a jednoho cejna uplne zlutyho. Nadhernej mel 51cm! :-) A pak uz to stalo za prd a hura domu :-)

reagovat
Úterý 21. srpna 2007 v 11:12 ® LojzaRybka reakce na …
LojzaRybka

pohled proti proudu

reagovat
foto/forum/2007/th-img2338.jpg
Úterý 21. srpna 2007 v 11:11 ® LojzaRybka reakce na …
LojzaRybka

je tam docela sranda,minulej rok pršelo a tak jsme si tam u chodníku nachytali rousnice,a jak jsme tam poblikávali baterkama,tak tam nanás někdo zavolal policajty :-)

reagovat
Úterý 21. srpna 2007 v 0:11 ® Beryrybar reakce na …

Pekna fotka vypada to tam super jeste jsem tam nechytal

reagovat
Pondělí 20. srpna 2007 ve 23:53 ® LojzaRybka reakce na …
LojzaRybka

tohle je střekovská pláž

reagovat
foto/forum/2007/th-img2337.jpg
Neděle 19. srpna 2007 v 16:37 ® Beryrybar
reagovat
foto/forum/2007/th-img2336.jpg
Neděle 19. srpna 2007 v 16:31 ® Beryrybar reakce na …

Hele tak.Ja myslel uplne nekde jindy dneska jsem byl pod novym mostem a nic moc.Ale zase trochu dal sem 4× sumce :-) A jednou mi to ted dobre rozjel na privlac.Foto nemam kdyz uz fotim tak ryby :-) Jinak stiky taky moc ne taky samy mali ale tadhle byla slusna.Tak to ja myslel jinde no,ale mozna tam nekdy zajdu pro me je problem doprava no auto jeste neni tak…:-)

reagovat
Neděle 19. srpna 2007 v 6:40 ® BlueShark
BlueShark

Tak GL vsem co jdou na ryby dnes, ja vyrazim :-) (441022 – PLÁŽ)

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 v 15:19 ® BlueShark
BlueShark

Forum se rozjizdi :-) Kdo by mel fotecku z totohle reviru sup sem s ni :-) Treba i 2m stikacku :-)) (sakra sjem v praci jak ja bych chytal az bych brecel, zitra cely den na plazi budu)

Bery: posli foto :-) Treba te znam :-) jinak ja mam fotky treba na www.libimseti.cz/f-r-c :-)

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 v 15:16 ® BlueShark
BlueShark

Tak tutove misto na Labi? :-)) ) Nerozesmivejte me, ryby jsou uplne vsude jen jde o zpusob chytani a o sestavu a krmeni. Kazde misto je plne ryb jen nekde male a jeden druh nekde jsou zase jine. Chce to mit zkusenosti s mistem.

Beryrybar: ostruvek myslis ten vybezek u oken? nebo na plazi v zatoce? Metrova stika? kamos pred tydnem 81cm vytahl na rybku, ale prijde mi ze tam velky nejsou moc, to bylo snad po 2 letech… Znam plno rybaru tam a samy kudly :-((

Jak casto tam mas uspech a na co? A upresni mistecko:) Jdu v nedeli muzem zajit :-)

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 ve 14:17 ® Jarda carp
Jarda carp

Hoši .-chystám se na ryby přes víkend – pá – ne ,31.8. – 2.9. 2007. Kdo by ste měl zájem tak se mi hlaste. Zatím mám tip na revír – Otakar okr.Teplice nebo by sme zajeli na Nechranice (mám tam docela dobrej flek ) viz.foto v mojich fotkách na Chytej.

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 ve 14:11 ® Jarda carp
Jarda carp

Je mi 33 let a na Labe chytat jsem chodil ,jako malej kluk..tj. – rok 1981 – 85 . Tehdá ještě hodně Labe smrdělo .Do toho smrad ze Setuzy a bylo to. Jenže tehdá jsem měl takovej dvoudílnej žlutej prut TOKOZ ,místo splávku korkovej špunt propíchlej špejlí a co nához to ryba.....Letos jsem byl na Labi 2 krát a ani pink........

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 ve 14:05 ® Jarda carp
Jarda carp

Hoši … jel bych na Labe ,ale nejsem tam moc úspěšnej …potřeboval bych nějaký tutový místo a trovhu stojatější vodu – tzn. – od zdymadel nahoru proti proudu…

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 ve 13:22 ® Beryrybar reakce na …

JJ a myslis na plaz jako na ostruvek?Ja tem chodim na privlac a sami stiky kamos tam mel asi predevcirem metrovou,ale skoda no mel tam 20mm vlasec tak mu to upalila asi po 5 minutach.A co bila ryba bere bere?Pristi rok by jsem si chtel taky koupit feeder prej je to skvely chytani.

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 v 10:42 ® BlueShark
BlueShark

Tak sumci zadne trofeje ale kolem 80cm se da chytit nekdy vic nekdy mene. Staci zajit na plas nebo k benesaku vecer na chuchvalec zizalek. Kdyz se stmiva berou a pak take. Pres den spise uprostred labe na rozhrani smerem k Biline v prsackach. Tam je na gumu capnes. Teda jeste pred 14 dny sli pekne. Ted chytam bilou rybu nebo na rybindu :-)

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 v 1:49 ® Beryrybar reakce na …

Je mi 18 let.A Chodim na Strekov Pod cisticku tady ten rok zatim nic moc spis kamos Filip.Ale rad bych si zachytal sumce.Je to moje oblibena ryba aty tu mas napsany ze si je vytahl.Tak by me zajimalo kde a na co?A stema okounama mas 100% pravdu vytahl jsem 45 centimetro­vyho.Dneska spis vcera no jsem byl na Privlaci a jednoho Bolena okouna jinak nic.Sna d to prijde. beryhop@seznam.cz

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 v 0:14 ® BlueShark reakce na …
BlueShark

Tak mi napis ICQ nebo tak neco :-) Kolik Ti je a kde bydlis? Ja jsem z Krasnaku z Vyhlidky… jdu na Labko az v nedeli, ted nemuzu pracuju… co ulovky, zpusob chytani atd letos?

reagovat
Pátek 17. srpna 2007 ve 23:08 ® Beryrybar

Ahojky jsem zUsti chodim na ryby jenom na Labe.Jak tam mas ty fota tak tam take chytam.

reagovat
Pátek 17. srpna 2007 ve 12:25 ® BlueShark
BlueShark
reagovat
foto/forum/2007/th-img2334.jpg
Pátek 17. srpna 2007 ve 12:24 ® BlueShark
BlueShark
reagovat
foto/forum/2007/th-img2333.jpg
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1