Chytej.cz

SPY : Článek Vágner podvádí necteno

23.7.2007 | ??? | 298.211 zobrazení | 2.540 odpovědí | upravit

nečetli jste někdo SPY z minulého čtvrtka článek „Vágner podvádí?“ …jen jsem něco zaslechl,ale nečetl…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 21. prosince 2012 v 17:10 ® Robur reakce na …
Robur

lucan> např. v Jestřabicích

reagovat
Pátek 21. prosince 2012 v 16:42 ® simpatak

CHACHACHA – a sídlo všech těch OPS je u té 84 leté babičky doma v paneláku :-D

http://maps.google.cz/maps?…

ops, tady něco hódně páchne a jetý fusekle to nejsou. A platíme to asi zase my daňoví poplatníci :-o

reagovat
Pátek 21. prosince 2012 v 16:01 ® simpatak

Jakoubek se nám rozjel na poli Obecně prospěšných společností. Vtipné je, že všechny mají úplně stejné sídlo, členy i identický předmět činnosti. Hodně zajímavé. OPS – obecně prospěšná společnost, přes kterou určitě tečou nemalé prachy. Účetnictví této OPS bych chtěl vidět. Není na to právo, když je obecně prospěšná?

A všimněte si jedné členky dozorčí rady – je jí 84 let!!!! Bílá kobylka?

reagovat
foto/forum/2012/th-img90747.jpg
Pátek 21. prosince 2012 v 15:31 ® HaD reakce na …
HaD

lucan> No mě by spíš zajímalo, na základě jakých výjimek ze zákonů se smí chytat na dírkách na vodárenských nádržích, ke kterým má běžný člověk zakázáno se i jen přiblížit.

reagovat
Pátek 21. prosince 2012 v 15:07 ® lucan
lucan

Spíš by mě zajíamlo, kde se může dírkařit přes noc? :-)

reagovat
Středa 19. prosince 2012 v 7:56 ® Shrek
Shrek

že já sem na to téma vždycky vlezu – akorát se nase*u a zase jdu pryč :-D

reagovat
Středa 19. prosince 2012 v 7:01 ® troutkiller reakce na …

kety.vydra>Vy­táhnout se dá stejně jako udržet v předpažení tygří rybu hodně přez 30kg!další pohádka z dílny J.Vágnera.

reagovat
Středa 19. prosince 2012 v 0:45 ® _Beny reakce na …
_Beny

kety.vydra> Rebeel :-D , to určitě :-D

reagovat
Středa 19. prosince 2012 v 0:10 ® kety.vydra
kety.vydra

Co mě na tom videu rozsekalo nejvíc,bylo,když vytáh v noci tu poslední štiku,hodil oko a pravil- „Tak tato štika má 25 kilo“.

Kura,chlapi,ukažte mi,jak se dá „skutečná“ 25ti kg štika protáhnout dírkou…:-D

Je to rrrrrrebel ! :-D (a baron Prášil)…

reagovat
Úterý 18. prosince 2012 v 8:48 ® troutkiller reakce na …

Robur>Musíš na ministra:-)) )

reagovat
Úterý 18. prosince 2012 v 8:19 ® Robur
Robur

:-O teď mně dochází, že tady radím a nikde mně neplatí

reagovat
Úterý 18. prosince 2012 v 7:12 ® troutkiller reakce na …

_ANTRAX>No nevim ale mám pocit že kdyby si o to požádal ty nebo já tak nás pošlou do p…e a vubec se s náma nebudou bavit!

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 19:43 ® _Beny reakce na …
_Beny

troutkiller> Hmm zajímavý, já slyšel, že ve Vodňanech. Třeba měl nějaký individuální studium, to je taky varianta studia…Apropo ve Vodňanech se dálkový studium neotvírá každý rok…jen některý roky, kdy se nashromáždí tolik lidí, aby naplnili třídu.

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 19:13 ® troutkiller reakce na …

_ANTRAX>No co já vím má dálkově obor na rybářské škole v Třeboni.Prdel je na tom to že tahle škola dálkové studium nenabízí!!!!Prdel ž­e!

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 18:57 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

troutkiller> Poradce ministra zemědělství, který snad ani nerozezná pampelišku od bodláku. Tady je možné fakt všechno. :-/

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 17:34 ® _Beny reakce na …
_Beny

sunet> Tak výsměch všem poctivým a znalým, jak říkáš je celá česká politika, takovejch lidí tam je co nemají vysokoškolský vzdělání......nebo maj rychlovku v Plzni…

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 17:29 ® sus1 reakce na …

troutkiller> Souhlas.!!! a neni jedinej,kdo se tady v tomto ,, bordelu " směje na plnou hubu.:->

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 17:25 ® sunet reakce na …

Opravdu nevím, jak může mít někdo s jeho vzděláním kvalifikaci na místo poradce v zemědělství. To je prostě výsměch všem poctivým a hlavně znalým lidem, kteří se snaží dělat věci tak, jak nejlépe dovedou, bez jakékoliv bombastické reklamy, bez toho, že by čekali, kolik z toho kápne.

To, co předvádí poslední vláda, velmi silně připomíná polední stadium civilizací před jejich krachem. Kdyby jsme nebyli v NATO, tak po tom, co se událo na ministerstvu obrany, bychom do roka měl úplně jinou vládu, určitě ne však českou.

Položím ti jednoduchou otázku, jak může takový člověk přispět k rozvoji českého rybnikářství a rybolovu?

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 17:00 ® _Beny reakce na …
_Beny

peta128> To bych nechtěl slavit 2 věci v 1 den… :-)

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 16:55 ® HaD reakce na …
HaD

nnnap> hele dálkáč na učňáku i doktorát v Plzni se počítá. Tos nevěděl totok?

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 16:46 ® peta128
peta128

Jsem koukal kdy se narodil.Musí mít zase něco extra 24.prosince:-D

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 16:40 ® _Beny reakce na …
_Beny

nnnap> Dělal maturitní obor ve Vodňanech ne, co sem se někde dočet. A 40 mu neni ani náhodou, myslim že kolem jednatřiceti mu je, ale tak to už slovíčkaříme. Ohledně Bendla o tom sem nemluvil, politiku tu rozebírat nechci, to bych musel akorát nadávat.

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 15:54 ® nnnap
nnnap

tywole, pro tebe je učňák dodělaný v 40 „vzdělání si dokončil“???:-O :-O :-O

Masakr,totok. Bendla by měli bíčem za todle vyhnat. V číně kulka, asi tak. Jak si to hovado představuje správu mých peněz? Že je nacpe lůze??? Leda svoje.

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 15:32 ® _Beny reakce na …
_Beny

troutkiller> No já si nemyslim, že je to všechno černo bílí, jak tu píšete. Vzdělání myslim, že dokončil a jestli jde o peníze, tak ty chce přece vydělat každej. A jak to tak u člověka bejvá, vždy chce pak víc.

Jiná otázka už pak je, jakym způsobem to dělá! Co sem tak viděl, tak ne vše působí jak by mělo. A popravdě si nemylim, že za vše může děkovat svému otci. Určitě mu v mnoha věcech pomohl a podpořil, ale Jakub je dost průbojnej, mediálně známej a dopředu se tlačí taky sám, že k tomu taťuldu snad nepotřebuje a hlavně v tom už jede nějakej ten pátek.

PS: Nejsem jeho obhájce, je to můj názor…!

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 ve 14:28 ® troutkiller reakce na …

Jak.novi>Největší prdel je že tomu co se tady píše se Kubík jen směje a vesele si mastí kapsu jako poradce ministra bez vzdělání!Jo neni nad to mít fotra s dlouhejma prstama!

reagovat
Pondělí 17. prosince 2012 v 0:00 ® Jak.novi
Jak.novi

Čemu se divíte? Když už je Kuba lovcem anakond, proč by nemohl být čáryfukem? :-D

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 22:55 ® OBr
OBr

Tak vám pěkně děkuji za to video :-(( Jakmile velký bratr google zjistil, že jsem jedno video od JV zhlédnul, mám ho všude ve výsledcích hledání. Docela mě to trápí, když se mi mezi metalové klipy vkrade JV – rybí bojovník s upozorněním, že video obsahuje částečnou nahotu… :-O

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 22:47 ® _Beny reakce na …
_Beny

Chorchus> :-D tohle smažte nějaká chybka…

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 22:47 ® _Beny reakce na …
_Beny

Chorchus> :-D

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 22:38 ® Chorchus
Chorchus

_ANTRAX> mě to většinou taky moc nebere, obvykle na dírkách tak 3 – 5 nadmetrových štik taky dávám. A taky přehazujou háčky mezi koutky.

reagovat