Chytej.cz

SUMCI NA LABI necteno

17.7.2007 | BlueShark | 12.117 zobrazení | 22 odpovědí

Kdo mi vysvetli proc na Labi kolem Usti nad Labem (odkud pochazim) vysadili cca 15000 sumcu mensich do 60cm??? Nyni tu berou i velky sumci ale ty maly jdou porad, to chtej aby tu vsechno sezrali nebo vi nekdo duvod?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 14. září 2015 v 7:25 ® Kejza
Kejza

Jak vám jdou sumci na laby 18 a 18A. Dekuji

reagovat
Pátek 11. září 2015 v 6:41 ® Kejza reakce na …
Kejza

A to jsi byl nad splavem nebo pod splavem, myslim v tech čelakovicich

reagovat
Středa 9. září 2015 v 10:42 ® Kejza reakce na …
Kejza

Tak jsem tam byl na tech sumcích,sedel jsem přímo pod kuneticema. Byl jsem tam 3 dny a jen jeden jediny zaber-sumik 92 cm. Vabničku jsem nezkoušel,není tam dovoleny echolot

reagovat
Pátek 17. července 2015 ve 12:05 ® Kejza reakce na …
Kejza

Jo tak to je super 15 zaberu,diky za info

reagovat
Čtvrtek 16. července 2015 v 8:15 ® Coko reakce na …

Kejza> Jediná loď co v Pardubicích jezdí je Arnošt z pardubic, mrkni na plavební řád. Jezdí od zimáku do Kunětic a zpět a nebo od zimáku do srnojed a zpět. V týdnu jezdí jednou denně po 15h, o víkendu dvakrát 11h a 15h. Od zdymadla proti proudu trénují denně veslaři a trenéři na ně pokřikujou z megafonu. Večer je klid všude. Sumcařů je vidět všude dost. minulý rok byl kamarád s vábničkou a loďkou na Labi okolo Pardubic a za dopoledne udělal 15 záběrů.

reagovat
Středa 8. července 2015 v 17:40 ® mastrof reakce na …

Kejza> jezdí jich tam moc, teda nevim jak v pardubicích ale jinde jo.

reagovat
Středa 8. července 2015 v 11:15 @ Kejza reakce na …

Dekuji,to je nekde u prahy,ale to te budou po celem laby,aji u pardubic ne? Jak tam sumce lovíte? Ja jezdím na vranov a tam chytam s pomocnou bojkou s trhačkou,nebo zkouším vábničku! Není tam problém s lodema? Nejezdi jich tam moc?

reagovat
Středa 8. července 2015 v 7:19 ® hraji reakce na …
hraji

Kejza> strávil jsem teď 4 dny na Labi u Čelákovic, sumců plno, pár se jich i chytilo. Jen je potřeba dojet k vodě a nahodit

reagovat
Středa 8. července 2015 v 7:09 @ Kejza

Zdravím,neví nekdo kam na sumce na labe? Jsou aji nekde kolem pardubic? Nikdy jsem na laby nechytal. Poradte nekdo :-)

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 17:52 ® sidla reakce na …
sidla

Brendy> to samé na moravě. před takovýma 10lety to bylo paradní rybačka na 0 rotačky s okounama,tlou­štěma.člověk si vážně zachytal. ted aby tam okouna s bídou hledal.

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 17:50 ® sidla reakce na …
sidla

Beryrybar> ono by to chtělo možná víc zkoušet než se jen ptat. to by pak bylo jednoduché dojít tam a tam, s tím a s tím v tolik a v tolik :-)

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 17:49 ® sidla reakce na …
sidla

regulus> u nás ano. v cizině to mělo jiné dopady,..ale v čr bych se toho nebál.

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 ve 13:30 @ Velisek23 reakce na …

Ono je to jedno ja sem byl asy 15× vlačet od zdymadel po svadov a mam čtyři sumce 92,95,98a125cm je to jen otom by ve spravnou dobu na spravnem miste a nepodcenit vybavu prisel sem asi o pet sumcu a to převažne kvuli tomu ze to nevydržel haček na wobleru.

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 ve 23:47 ® BlueShark
BlueShark

Tak uz jsem psal kde, jsou vsud eod zdymadel az dolu po novej most a dal…

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 ve 22:29 ® Vlackar
Vlackar

Taky by mě zajímalo kde na ně lapat kdybyste popsali úsek odsud podsud, díky moc

reagovat
Sobota 18. srpna 2007 ve 2:01 ® Beryrybar

A kde presne na ne??????A je pravda ze ja na zizalu moc nechytam

reagovat
Pátek 17. srpna 2007 v 11:43 ® BlueShark
BlueShark

Tak ja chytil ted plotici cca 43cm, to je pro me masakr :-) Feeder. Ale jak dam na noc zizalu, takl je tam sumik. Malej vetsi, proste 25tisic vysadka neni domyslena. Narusilo to vodu a stezuje si tu kazdy :-((

reagovat
Středa 18. července 2007 ve 2:38 ® Brendy reakce na …
Brendy

Na druhé straně je pravda, že o pěknou plotici v Ústí na Labi nrzavadíš…

reagovat
Středa 18. července 2007 v 1:47 ® regulus reakce na …
regulus

LojzaRybka – následek bude jednoduchej, trochu povyrostou a někteří to ani nestihnou a budou zmaseni, o to bych se nebál.

reagovat
Středa 18. července 2007 v 1:25 ® LojzaRybka
LojzaRybka

taky chodim na labe kolem ústí,sumci jsou tam všude,berou na rousnice,ale problem snima bude i na nechranicích na ohři,taky jich tam je plno,prej je nasipali kvůli tomu že byli za levno,někdo asi nedomyslel jakej to může mít následek

reagovat
Středa 18. července 2007 v 1:10 ® regulus
regulus

Nějak to nechápu, byl bych přešťastnej, kdyby mě to brali sumci pořád byť jenom 60 cm. O kapry strach mít nemusíš a té droboti tam je taky dost.

reagovat
Středa 18. července 2007 v 0:19 ® Shrek
Shrek

no řekl bych to asi takhle:jak velké bys chtěl vysazovat sumce? 1,5 metru?

reagovat