Chytej.cz

Americké základny necteno

6.6.2007 | Rybar211 | 24.814 zobrazení | 369 odpovědí

Caw, vím moc dobře, že to nepatří na stránky o rybách, ale chci vidět Váš názor – rybářů, jestli jste pro nebo proti umístění USA základny v ČR. Propís napište buď ANO(souhlasím s umístěním)+důvod, nebo NE(nesouhlasím s umístěním)+důvod

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   13 12 11 ...
Čtvrtek 20. září 2007 v 9:00 ® Robur
Robur

no tak teď už jsem taky pro ukončení

reagovat
Čtvrtek 20. září 2007 v 8:39 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

Robur: Sakra, já jsem to tušil, že Tvá vyhlášená inteligence způsobí vyzrazení :-)

reagovat
Středa 19. září 2007 ve 23:42 ® Robur
Robur

Bobo, já věděl, že se mně tvůj arabsk knírek nelíbí a pod kšiltovkou Mrku schováváš fez či turban. Taky začínam tušit, že Alivio si před srazy pečlivě vyholuje pejzy.

reagovat
Středa 19. září 2007 ve 23:30 ® regulus reakce na …
regulus

Toulíku a Pifáčovi zvlášť. -:))))))))))))­))))))))))))

reagovat
Středa 19. září 2007 ve 22:43 ® toulovec reakce na …
toulovec

regul: neopičím, jen jsem byl požádán jedním svým retardovaným přítelem, zda bych nevložil toto foto. retardovaný přítel z Lhoty Rapotíny to totiž nedokázal ani na pátý pokus. Příteli v nouzi pomohu vždy, s tím snad souhlasíš

reagovat
Středa 19. září 2007 ve 22:31 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

Dle reakce kapra s rokem výroby 88 soudím, že je nejvyšší čas tohle fórum zamknout…

reagovat
Středa 19. září 2007 v 16:54 ® carper 88 reakce na …

Bylo by to pěkné kdyby radar byl záštitou proti bolševizmu a islamistům ale realita je někde EU chce přitáhnout miliony (lidí) z Afriky a Asie a radar bude sloužit pro potřeby Sionistů a to je pro Evropskou kultůru zvažedné!!!

reagovat
Úterý 18. září 2007 ve 23:08 ® regulus reakce na …
regulus

Toulíku neopič se www.chytej.cz

reagovat
Úterý 18. září 2007 ve 22:48 ® German
German

Ano,je to naše záštita pro bolševikům , islamistům a teroristickým státům.

reagovat
Úterý 18. září 2007 v 18:07 ® toulovec
toulovec

a nebo tak

reagovat
foto/forum/2007/th-img2483.jpg
Úterý 18. září 2007 v 16:12 ® toulovec reakce na …
toulovec

pif: ty se v životě fotky vkládat nenaučíš. já to po tobě furt luxovat nebudu!!!!!!!! :o)

reagovat
Úterý 18. září 2007 v 15:45 ® pif
pif

americké radar zde dávno je!!!!a je mě líto,že ho pomlouváte,on se chudák nemůže bránit…tak mu to proboha řeknite do očí.....

reagovat
Úterý 18. září 2007 ve 13:07 ® dudu

regulus- a ne snad? Jestliže se projeví že škodí zdraví, tak se bude víc chodit k doktorům a bude se to platit. ne. :-)

reagovat
Úterý 18. září 2007 ve 12:54 ® regulus reakce na …
regulus

Rybar211 – a to má něco společnýho s radarem?????????

reagovat
Úterý 18. září 2007 ve 12:43 ® hajan reakce na …

Rybar211: Jó, kdyby bylo jako za 1. republiky, to ještě Češi byli někdo. Ne jak dnes.....

reagovat
Úterý 18. září 2007 v 11:28 ® Rybar211
Rybar211

Mě štve to, že se se má platit od příštího roku u doktorů. Podle mě je to blbost, protože to tu bude vypadat jak za první republiky, kdy kdo něměl peníze tak prostě se z toho vyléč sám, nebo chcípni! A to jsme prej vyspelej stát-chce se me brecet!

reagovat
Úterý 18. září 2007 v 9:58 ® Prichy reakce na …
Prichy

macek: babicka mluvila egerlandsky ne…smesne

jinak jsem se nezoobiral myslenkou proc je radar v jedne zemi a zakladna jinde

reagovat
Pondělí 17. září 2007 v 17:00 ® pupak reakce na …

Robur – Kocaba nema ne radar zadny nazor, v sobotu jsem tam byl na rybach a jen si tek sploucha a tece . . .

reagovat
Pondělí 17. září 2007 ve 14:08 ® macek

Prichy> hele, před mnoha lety jsem jel vlakem, a seděla se mnou v kupé hodně stará bába, která se postupem jízdy rozpovídala o tom, jak to Hitler myslel s náma dobře, a že celá druhá světová válka byla jen sionistické spiknutí, a že sionističtí mudrci tenkrát obětovali miliony svých lidí, aby mohli vládnout světu. fakt je to pravda!
a včil mudruj a argumentuj…

jediné, co mě na tom radaru zajímá, je to, jestli to opravdu nemůže negativně ovlivnit životní prostředí a případně jiné technické prostředky nějakýma interferencema atd. všechno ostatní jsou jen pindy. radar nemůže koukat za horizont, nemůže špiclovat žádné území, může jen monitorovat vzdušný prostor. není to sama o sobě ani žádná zbraň. je to americké – v zásadě mi to nevadí. nasere to rusáky a komunisty – jen dobře.

to je můj pohled na věc. o američanech žádné iluze nemám, beru to čistě pragmaticky. jinak americká armáda je třeba v německu, a to jsou opravdové základny, ne nějakej radar – a slyšeli jste, že by proti tomu místní obyvatelstvo nějak významně protestovalo, že by s nimi byly nějaké problémy? hovno hovno, slavný soude, je to normální symbioza. amerika je světovej policajt – no a co?

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 23:01 ® Prichy reakce na …
Prichy

ZN: ok, pokud jsi to nevidel budiz…je to ale skoda, stoji to za zhlednuti a nasledne pochybovani o USA…nebo spis lidech kteri ted tahaji za snurky svetove bezpecnosti. Vim, dukazy nebudou, ale v tomto pripade aplikuji presunkci viny a staci mi o tom (nich) pochybovat . Do bytu si taky nepozvu cloveka, ktery udajne kradl byt by mu to 100krat nedokazali...­..tolik muj pohled.

Mimochodem tvuj problem s pripojeni vyresi neviditelna ruka trhu :-D

Nic, ber to jako placani a srandu;-)

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 22:39 ® ZN
ZN

Prichy: už se mi moc nechce, vše co jsem chtěl napsat jsem napsal. Ale… levičákem jsem nazval Pikese, takže to bylo mezi námi. Ty v tom vidíš nebezpečí, mnozí v tom vidí něco jiného. Je to názor proti názoru, z obou stran nepodložený ničím, jen vlastním pohledem. Ten dokument jsem měl snahu prohlídnout, ale vzhledem k mému připojení přes O2 je to problém. Nějak ty data expres haprují. Bohužel.

Pikes: ty radar nechceš, mnozí ho chtějí. To není o pošahaným uctívání nějaké strany, ale o názoru. A ten, jak určitě uznáš, mohou mít lidi různý. Stejné platí o teroristech, je to tvůj pohled na svět. Bohužel, nebo bohu dík, co chceš nebo nechceš, není v této věci vůbec důležitý. Mě např. štve, že se zdražuje ekologická nafta, ale nějak se s tím taky musím vyrovnat. Ostatně, nic jiného mi nezbývá.

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 22:26 ® Milky reakce na …
Milky

Kdyby to byl radar NATO, no ....., stejně bych si položil otázku – proč u nás. Má špízovat Poláky, Němce a Slováky?

… ale kam dáme další radary, až se na nás obrátí Kanada, Francie, Velká Británie, Řecko, Japonsko, Itálie, ???

Proč si máme touhle zbytečností posolit lehce napnuté vztahy s Ruskem?

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 22:15 ® Pikes reakce na …
Pikes

ZN> hmm, tak teda nevím kde a z čeho si vyčetl že sem levičák, pač politický vyznání nemám žádný, pač je mi politika zatím úplně, ale úplně ukradená… Ale k tomu, abych na našem území nechtěl radar postavenej teroristama, mi myslím stačí zdravej rozum a né nějaký pošahaný uctívání jedné určité strany politiků..

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 21:33 ® Prichy reakce na …
Prichy

jen telegraficky

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 21:32 ® Prichy
Prichy

ZN: ted se mi neodeslal prispevek, nevim proc. levicakem jsi nazval pikese prvni ty, nikdo tu o „kravinach“ jestli se bude u doktora platit 30kc ci ne nemluvi (mimochodem dobra reforma)

Ale ted vazne! mrkni na prvni dokument, napis nazor.....dle me to vse spolu muze souviset a vidim v tom velike nebezpeci…opravdu velike.

Ze nic nezmenime atd. souhlasim.

takze tak je telegraficky

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 21:18 ® ZN
ZN

Milky: ale já s tebou v tomto nejsem vůbec ve sporu. Jen si myslím, že o tom hovno víme. A můžem o tom tak nanejvýš plkat na webu. A vzhledem k tomu, že to není Ruský radar, tak se na to dívám trošku jinak, a to amíky vůbec nemusím. I když Prichy na tom možná zase najde pravičácké vnucování něčeho, co pravičácké není. Což je škoda, páč jsem skutečně pravičák:-)

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 20:48 ® carper 88

Nevidím jediný důvod proč by u nás měl stát radar který bude sloužit jen izraelsko-americkým zájmům. Tak ať si radar postaví v zemi vyvolených!

reagovat
Neděle 16. září 2007 ve 20:21 ® Milky reakce na …
Milky

ZN, instalace radaru v centru kontinentu, který je skoro celý pod vlivem NATO je stejný nesmysl, jako nejvetší celnice v centru Prahy.

reagovat
Neděle 16. září 2007 v 19:21 ® ZN
ZN

Prichy: oprava. 1:20 .

reagovat
Neděle 16. září 2007 v 19:09 ® ZN
ZN

Prichy: hustota mých příspěvků vůči tvým je tak 20:1. Tak kdo tady káže, nebo by si měl založit vlastní web? :-) (není v tom něco osobního?) Jasně jsem napsal už dřív, že nedokáži posoudit, jestli ano, nebo ne. Chybí objektivní informace, které nikdo z nás nikdy nebude mít. Jestli ty si myslíš, že je máš, tak prosím. Zatím jsi mě o tom nepřesvědčil. A i kdyby náhodou ty informace ven prosákly, nepřísluší nám nějaké rozhodnutí.

Btw., máš pravdu, žiju v jiné zemi. My ve VK problém s nějakým radarem nemáme. Zato máme problém se Šárkou:-)

reagovat
novější starší
Stránky:   13 12 11 ...