Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 21. prosince 2018 ve 23:34 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1> Potkáme se na bagru krásné svátky Širda

reagovat
Pátek 21. prosince 2018 v 11:54 ® Mysak1

Tak bando Ostravská, protože nový majitel poslal Chytej do kopru tak se s vámi loučím, přeji krásné prožití nejkrásnějších svátků v roce a vše nej v roce 2019. Jo a sem tam nějakou tu rybku. Čus Myšák.

reagovat
Pátek 21. prosince 2018 v 8:17 ® Valda
Valda

Chlopi krásné vánoce vám všem přeji ,bohatého ježucha a hlavně klidné vánoce.Už se těším na štěpána doufám že uvidím všechny známé.

reagovat
Úterý 18. prosince 2018 v 11:19 ® daja

https://tv.idnes.cz/…festyle.aspx?…

reagovat
Úterý 18. prosince 2018 v 6:43 ® mof243
mof243

Přeji všem krásné a pohodové vánoce, v příštím roce spoustu ryb a hezkých zážitků. Michal.:-) :-) :-)

reagovat
Pondělí 17. prosince 2018 ve 20:36 ® lubo OV
lubo OV
reagovat
foto/forum/2018/th-img129573.jpg
Pondělí 17. prosince 2018 ve 20:23 ® hraji reakce na …
hraji

IV.TO.ŠIRDA> to nedá moc práce, bude u dcery a ta bydlí na břehu přehrady, budu to mít kousek, co by vanilkovým rohlíčkem dohodil.

reagovat
Pondělí 17. prosince 2018 v 11:42 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

hraji> Krásné pohodové svátky celé tvé rodině a na Štěpána se projdi kolem vody Širda

reagovat
Pondělí 17. prosince 2018 v 10:48 ® hraji
hraji

Tak nám začal poslední předvánoční týden. Na ryby to už moc nevypadá, ale nějaká krátká vycházka se do konce roku určitě vydaří. Takže hodně klidu a pohody do toho posledního týdne.

reagovat
Sobota 15. prosince 2018 v 19:49 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Si nedělám prdel trubko. Byl jsem pouze 3 hodky a vse se odehralo během prvních 40 min.

reagovat
Sobota 15. prosince 2018 v 19:17 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

kakadu> Už to nehul, ať je to cokoliv

reagovat
Sobota 15. prosince 2018 v 18:27 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Dneska jsem zavítal na svůj.Nevím co se dělo,ale v te psině jsem udělal na koule 2 kousky a né malé.:-O :-O :-O

reagovat
Sobota 15. prosince 2018 v 15:10 @ jojjoj reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> širdo, jeřáb sis objednal? Nebo budeš v tych pantoflach mrmlat navrchu? Jak slezeš dolu, už se dom neodstaneš.

reagovat
Sobota 15. prosince 2018 ve 14:03 ® lubo OV
lubo OV

Pánové, vy co na ty choseho kecy reagujete. Možná ani netušíte, jakou těmhle individuím děláte radost. To je totiž jejich cíl. Zároveň možná netušíte, jak je štve a jak se ve svém chorém mozku užírají, když je prostě ignorujete a debatujete mezi sebou, jako by tu nebyli. To je právě neskutečně likviduje. I když to nikdy nepřiznají. Doporučuji tedy ignorovat, i kdyby komentovali cokoliv. Věřte, funguje to perfektně.

reagovat
Sobota 15. prosince 2018 v 11:53 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přátelé rozloučení s letošní sezonou na Štěpána na soutoku od deseti hodin vstupné polénko dřeva a zážitky z letošního lovu bamboo pruty vítány širda

reagovat
Neděle 9. prosince 2018 v 11:09 ® kakadu reakce na …
kakadu

IV.TO.ŠIRDA> Kurnik tak to by jsme mu mohli šoupnout do kačárku krabičku červů na hraní.:-D

pivo Velká gratulace Bambusovému dědkovipivo

reagovat
Sobota 8. prosince 2018 ve 20:27 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Kamarádi nechci žalovat ale hlásit to MUSÍM NÁŠ BAMBUSOVÝ KRÁL JE DĚDA MÁ VNUKA na Štěpána přijede s kočárkem a budeme ho učit chytat ryby.

reagovat
Sobota 8. prosince 2018 ve 20:07 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

>lubo OV IVET to domlouvá ale auta tam nesmí ale na štědrý den budu štědře informovat

reagovat
Středa 5. prosince 2018 v 19:35 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Si piš že neporušímpivo

reagovat
Středa 5. prosince 2018 ve 14:39 ® lubo OV
lubo OV

Pánové a dámy. Doufám že ani letos neporušíme dlouholetou tradici setkáni na Ostravici, v obvyklém termínu, na Štěpána 26.12.2018.

reagovat
Neděle 2. prosince 2018 ve 12:57 ® Marcel reakce na …

kakadu> Krmí vodou… sem myslel.

reagovat
Sobota 1. prosince 2018 v 16:49 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> To bych čoeče moc netvrdil. Krom Střevlí, mřenky adt. tam moc masa nebylo. Plotica s neštovicema pouze 3 ks.

reagovat
Středa 28. listopadu 2018 v 18:02 ® Marcel reakce na …

kakadu> Když přijde i ten jojo, bude sranda. to je taky jediný potok co krmí Ostravici, to jste měli nechat ty ryby tam :-)

reagovat
Středa 28. listopadu 2018 ve 12:21 ® kakadu
kakadu

pivopivo Hej bando.Kdy a kde letos zavirame vodu?pivo

reagovat
Úterý 27. listopadu 2018 ve 13:12 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> Co kecáš ty fogle. V Liskovcu jsem měl hodně nad gule. Stačil blby krok a přes pračky jsem malem měl tu 5 st. Vodu i v řiti. :-O

reagovat
Čtvrtek 22. listopadu 2018 ve 23:17 ® hraji
hraji

lubo OV> já ti rozumím, já mám bohužel v létě málo času na klidné a pohodové rybaření, a zas je to jen moje volba, takže si s radostí užívám zimního aktivního rybaření. Ale rozumím kolegům, co to v listopadu zabalí a vyjdou k vodě až v dubnu.

reagovat
Čtvrtek 22. listopadu 2018 v 19:14 ® Hora
Hora

Ten trotl se tu furt ukazuje ? Už jsem žádal adminy, ať ho zablokují a nic. Fakt to tu stojí za hovno. Tady si může kdejakej chuj dělat co chce. Končím tady. Čus vydry.

reagovat
Čtvrtek 22. listopadu 2018 v 11:48 ® Marcel reakce na …

kakadu> to ale jedeš na Hartu, ne? Nikde v potoku tolik vody není :-(( Jedině, že bys u toho seděl :-))

reagovat
Středa 21. listopadu 2018 ve 21:24 ® kakadu
kakadu

lubo OV> Ti závidím ten přepnuty mod. Ja se idu v patek nořit s agregatem nad kule do vody.:-O :-O :-O

reagovat
Středa 21. listopadu 2018 ve 20:27 @ jojjoj

IV.TO.ŠIRDA> sirdo, přiznej, že jsi zašprajcoval tím svojim bachorem tu přitokovou rulu!

reagovat