Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 19. listopadu 2018 ve 21:14 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

IV.TO.ŠIRDA> Tomu probuzení teď nějak nerozumím. Myslím, že ta fabulace o údajné přípravě na prodej Bečkárny vyšla od tebe, pokud se pamatuju.

reagovat
Pondělí 19. listopadu 2018 v 15:17 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

lubo OV> Jsem rád že ses probudil nic ve zlém je třeba udělat srazík a oslavovat pád tunelářů Širda

reagovat
Neděle 18. listopadu 2018 ve 20:40 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> Chytat se může, ale voda klesá. A doufám, že si to nějaký, rádoby dobře informovaný trouba (teď nemyslím nikoho konkrétního), nevyloží tak, že se o Bečkárnu nikdo nestará. Za posledních pár měsíců se tam udělalo víc práce, než kdy jindy. Bez nového vedení by Bečkárna byla úplně suchá už někdy v srpnu. A proto říkám to na rovinu a otevřeně, že jen prospělo, že Kraťas už je pryč.

reagovat
Neděle 18. listopadu 2018 v 18:07 ® Hora
Hora

Toníku nechrápu, chodím občas ku vodě, včera jsem byl s partyjou na Odře v Proskovicích a bylo fajn, dnes ráno jsem byl na VT a moc málo vody, chycena jedna ploťka cca 20cm a tůně se začínají potahovat ledem. Petře, děláš dobře, v zimě chodí ku vodě jenom otužilci :-D jinak jak je to na Bečkárně ? Chytá se tam, nebo je tam pořád zákaz lovu ? :-)

reagovat
foto/forum/2018/th-img129476.jpgfoto/forum/2018/th-img129477.jpgfoto/forum/2018/th-img129478.jpgfoto/forum/2018/th-img129479.jpg
Neděle 18. listopadu 2018 ve 12:12 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

hraji> Za těch pětatřicet let už beru rybolov spíše jako odpočinkovou meditaci. Ryba sem, ryba tam, na tom už mi tak nesejde, ale někde mrznout, to už se mi nějak nechce.

reagovat
Neděle 18. listopadu 2018 v 11:01 ® hraji reakce na …
hraji

lubo OV> včera jsme v šesti lidech chytili víc než 300 ryb. Asi tedy jiných, než chytáváš ty, ale určitě jim ani ranní mráz nebránil v braní.

reagovat
Neděle 18. listopadu 2018 v 9:55 ® lubo OV
lubo OV

Uhodily mrazy, takže přepinám do modu údržbář. Vercajk do komory, navijáky do dílny rozebrat, vyčistit, promazat, seřídit brzdy, dodělat zásobu krmítek .......

reagovat
Sobota 17. listopadu 2018 v 6:04 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Hora nechrápej dem na ně

reagovat
Pátek 16. listopadu 2018 v 6:36 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři vstávat a do rachoty, blíží se nám konečně zima, tak hezky spočněte a dejte potom fišlím trochu klidu. Přeji všem hezký den.:-) :-)

reagovat
Úterý 13. listopadu 2018 v 7:21 ® Hora
Hora

chachaři, vstávat a do rachoty, papagáj – konečně jsi se dorval ku vodě, relaxu je občas třeba že ? :- Marcel – konečně se tady taky někdo jiný ukázal, já tady věčně nebudu :-D jinak pěkné fišle,vydry, přeji všem hezký den. :-)

reagovat
Pondělí 12. listopadu 2018 ve 22:15 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> Krásné kousky.

reagovat
Pondělí 12. listopadu 2018 v 18:21 ® Marcel reakce na …

kakadu>Mně se taky nedaří. Jaloni strašně smrdí, okouni na mě serou (ti velcí) a štika, trubka, to šlukla tak, že musela jet se mnou…

reagovat
foto/forum/2018/th-img129468.jpgfoto/forum/2018/th-img129469.jpg
Neděle 11. listopadu 2018 ve 21:22 ® kakadu reakce na …
kakadu

daja> Nefotil jsem je a vypínal ve vodě pač se mi nechtělo mačat podběrak ,ale pro představu všichni šlukli 20 mm koule :-(( udajně na velké kapry:-((

reagovat
Neděle 11. listopadu 2018 v 18:53 ® daja reakce na …

kakadu> toz a foto nemas? samo ze tech jalonu, ne toho prasohnusu

reagovat
Neděle 11. listopadu 2018 v 17:14 ® kakadu reakce na …
kakadu

Hora> Právě jsem se z fiš párty vrátil a krom jednoho praso dorostence se mi na koule pověsili 4 mega jaloni.

reagovat
Neděle 11. listopadu 2018 v 7:16 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři vstávat a jedem na fišle, počasí je pořád fajn, tak nechte maminy na pokoji a jděte ku vodě. Přeji všem hezký den. :-)

reagovat
Sobota 10. listopadu 2018 v 18:15 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přátelé krásná sobota na výlovu BEZRUČE na výlov se přišel podívat kakadu i z rodinou pasovali jsme dva nováčky a zítra od sedmi znovu jste zváni speciality a občerstvení na hrázi Petru zdar Širda

reagovat
Pátek 9. listopadu 2018 v 11:38 ® daja reakce na …

kakadu> Kazdy neni profik jako ty, ja mam olsove ruce :-)

reagovat
Pátek 9. listopadu 2018 v 8:02 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři vstávat, už je bílý den, dlouho už takové teplo nebude. Blíž se kamarádka zima a budete mít čas sedět v pelechu. Aspoň dáte fišlím trochu klidu na vzpamatování. Přeji všem hezký den. :-) :-)

reagovat
Čtvrtek 8. listopadu 2018 ve 14:50 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Čau info pátek–sobota–neděle výlov Bezruče v Jistebníku prodej ryb na hrázi a občerstvení zajištěno prodej rybek

reagovat
Čtvrtek 8. listopadu 2018 v 11:53 ® kakadu
kakadu

Nazdar trubci. Ako sa tu mate. Ja furt roboty jak cyp a času málo. Mozna je půjdu podrazdit zed o vikendu.

daja: Ty vole to je rukama. Povolenka za to nemůže

reagovat
Úterý 6. listopadu 2018 v 7:42 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a hupky dupky do rachoty, dnes bude krásně tak si užívejte krásného dne. Přeji všem hezký den. :-) :-)

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2018 v 11:33 ® daja reakce na …

Hora> Asi vsichni cekali na tvuj report z jihu. S tou povolenkou na JM delas dobre, tu to jde od 10 k nule, dost mozna uz je to i v minusu

reagovat
Neděle 4. listopadu 2018 v 7:55 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a na fišle, počasí už lepší nebude. :-93; Tak jsem se vrátil z JM a bylo super, počasí bylo super a zachytal jsem si parádně. Díky počasí jsem se cítil jako v časném létě, karasi, cejni a kapříci spolupracovali na výtečnou. Co víc ? Pro letošek už budu doma a budu chodit tady na naše vody. Pro příští rok silně uvažuji, že si vezmu jenom povolenku na JM, tady to už stojí na pikaču. Ale sprdnu Vás – za týden jenom jeden příspěvek – takhle Chytej nezachráníme a půjde do kytek. =-|

reagovat
foto/forum/2018/th-img129435.jpg
Neděle 28. října 2018 ve 12:45 ® daja

zajimava metoda

https://ostrava.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

reagovat
Neděle 28. října 2018 v 6:41 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři vstávat a jdeme na fišle, počasí není nic moc, ale budou brát. ;-) Chvíli tady nebudu, jedu se rozloučit s rybama na JM, tak tu nezvlčete a chovejte se slušně. Přeji všem hezký den. :-) :-)

reagovat
Sobota 27. října 2018 v 6:23 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a hurá ku vodě, počasí se zatím drží, tak je třeba naplnit chladící zařízení. Zima bude dlouhá a krutá. LeoC – vítej chlape, to víš, důchodce nemá furt čas na vysedávání na netu, chystám se na ně a je hodně roboty. To by jeden nevěřil, kolik má důchodce práce. :-D To víš, mladí by si jenom válelí šunky doma a staří musí dělat za ně. :-93; :-D Přeji všem hezký den. :-)

reagovat
Pátek 26. října 2018 v 5:24 ® LeoC
LeoC

Honzíku vstávej a val na fišle !!!

reagovat
Středa 24. října 2018 v 6:10 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat už je skoro bílý den, venku prší tak hupky dupky z pelechu a jdeme něco robit. Přeji Všem hezký den. :-) :-)

reagovat
Pondělí 22. října 2018 v 6:10 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři vstávat, už je skoro bílý den, kapitalista čeká, tak hupky dupky z vyhřátých pelechů a jdeme fachčit. kakadu – viděl jsem to ze záznamu a musím říct – je to síla, ti naši státní úředníci jsou pěkné hovada. Pro prašule udělají vše. Hnus velebnosti. =-| Přeji všem hezký den. :-) :-)

reagovat