Chytej.cz

Plzeňský Rybář 2007 necteno

12.4.2007 | cercer | 3.128 zobrazení | 10 odpovědí

Kdo z vás se tam jede podívat??

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 20. dubna 2007 v 16:26 ® Mary reakce na …
Mary

vagi: S Tomim jsem o tom mluvila, vůbec do toho jít nechtěl, ale pan Zelenka ho ukecal,aby jich tam bylo víc. sám řekl, že tam má věci, které leží na krámě, ale nebyl jediný s tímto sortimentem. Samozřejmě, že jsem byla také zklamaná a vyškolená. Koupila jsem tam batoh na pruty a nakonec jsem zjistila na internetu, že Tomi ho má na obchodu o 50,–-Kč levnější.

reagovat
Pátek 20. dubna 2007 v 15:13 ® Uno reakce na …

Jo máš pravdu ten Tomi mě dost zklamal!!!

reagovat
Čtvrtek 19. dubna 2007 ve 22:58 ® vagi
vagi

Tak nakonec výstava docela v poho. Sice ze začátku peklo, ale kdo se nehrnul, taky se dočkal. Já si počkal, žádná veteš, asi se poučili. Něco jsem si i nakoupil. Kámoš luxusní křesílko od Pelcera za 1500 (normál údajně 3000) já obal na pruty za půl. Sere mě, že jsem si nekoupil podběrák. Ten tam měli pěknej, aspoň mně připadal, za 700 taky od Pelcera. Jinak spousta nových levných věcí, ale všechno Polsko… Jo a nejvíc mě zklamal Tomi. Ten tam měl největší vetešárnu! Asi si myslel, že když přijede do Plzně a stoupne za stoleček, kde má bedny se starou veteší, tak se všichni po.....

reagovat
Neděle 15. dubna 2007 v 19:54 ® FOX

Já tam byl,docela v pohodě,až na ty lidi,úplně plno,tragédie…hlav­ně jsem se tam šel jen podívat,velké slevy na vše,koupil jsem si dvě kobry na boilie.Normálně stojí cca.250Kč/ks…jsem platil 150Kč za obě!Nové,žádné jeté,takže celkem spokojenost.....

reagovat
Pátek 13. dubna 2007 v 17:56 ® M.BURNES
M.BURNES

Dejte vědět jak to dopadlo

reagovat
Pátek 13. dubna 2007 v 16:07 ® Sniper001
Sniper001

Já tam taky byl.Nechápu,že můžou ještě dělat 2.ročník.To bylo opravdu peklo.Zima jak v ruským filmu,lidí mraky a pak když jsem se dostal dovnitř,tak jsem viděl něco neuvěřitelného s kamarádem jsme to nazvaly"vetešár­na"lehátka od bahna atd.Já tam určitě nepojedu.To radši pojedu do Brna tam to má ůroveň. P.S.Nechápu jak tam koupit třeba 5 prutů za deset minut.!!!!

reagovat
Pátek 13. dubna 2007 v 7:17 ® M.BURNES
M.BURNES

® vagi:loni sem tam přišel cca v půl devátý s tim že otvíraj v devět samozřejmě otvíraly v deset kolem tak cca 500 lidí v chumlu kolem půl desátý se začli zevnitř doslova prodírat nakupující ven (kde se tam vzali netušim protože stále pořadatelé nikoho dovnitř nepustili)a nosili různé stojánky a křesla (kámoš jedno křeslo má a děs musel si sám najít potah a  našel takovej co tam nepatří takže jak vstane tak se křeslo složí)já se tam dostal po jedenáctý a to tam mněli jenom veteš.Uplně super bylo že pořadatelé pouštěli lidi stejnými dveřmi tam i ven.Ale možná že se pořadatel poučil a bude to lepší

reagovat
Čtvrtek 12. dubna 2007 ve 22:33 ® vagi
vagi

Chystám se tam. Prej tam ale bude strašně lidí, tak uvidíme. Loni se snad čekalo i hodiny na vstup. Vstupenku bych radši koupil předem, já jí dostal s Kajmanem
a píšou tam, že je prodávají v Plzni U Habakuka. M.Burnes: Bylo to fakt takový peklo? Já tam loni nebyl a nevím, co mě čeká…

reagovat
Čtvrtek 12. dubna 2007 v 19:27 ® M.BURNES
M.BURNES

Já tam byl loni stačilo

reagovat
Čtvrtek 12. dubna 2007 v 16:22 ® Mary
Mary

Já pokud se nic nepřihodí, tak jedu. Nemám, ale předkoupenou vstupenku, tak doufám, že ji zakoupíme na místě.

reagovat