Chytej.cz

Ripka a spol. necteno

6.3.2007 | Robur | 78.260 zobrazení | 685 odpovědí

Zdarec Ripko, to se mně líbí, že jsi se vrátil a moc nám nenadávaš a debata je kulturnější. Nechceš své názor prezentovat v tomto diskusním fóru, které ti tímto věnuji. Nebude to tolik ucpávat jiné diskuse a bude to přehlednější. Na začátek bych se zeptal, zda existuje vůbec nějký rybolovný způsob, který by jsi nám byl ochoten tolerovat?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   23 22 21 ...
Středa 7. prosince 2011 v 8:23 ® Shrek reakce na …
Shrek

Robur> určitě ano, jen počítej s nemalými finančními náklady :-D

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 22:45 ® Robur
Robur

jde Ripka vypreparovat?

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 22:41 ® Shrek reakce na …
Shrek

kety.vydra> sorry kámo, ale Ripka je fenomén, dlouho si zde budovalo jméno a já to neprozradím jen tak..... :-D Jen prozradím, že já to nejsem :-D

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 21:24 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Alivio> Tsss,ještě dražbu tady…:-))

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 21:19 ® Shrek reakce na …
Shrek

kety.vydra> tím si sám nejsem jist :-D To nemůžu říct…řeknu to tomu, kdo pošle nejvíc :-D a pokud Ripka dovolí, prozradím i adresu a celé jméno. :-D

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 20:31 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Alivio> Hele,kápni božskou,je to chlap nebo ženská (když jsou tu ty letité dohady)? :-))

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 v 16:20 ® Shrek reakce na …
Shrek

už jsem mu psal zprávu, že je tu po něm poptávka… :-D

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 v 15:49 ® ART reakce na …
ART

Alivio> pozvi ho sem

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 12:01 ® osprey reakce na …
osprey

Mary> Třeba se tyhle věci dějou jen 6. ledna kolem poledne. Něco jako Svatojánská noc – to kvete zlatý kapradí a otvírají se poklady:-D

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 v 8:36 ® Shrek
Shrek

Koukám, že jsem tu právě včas. Ripku znám osobně, nedávno jsem měl možnost s ním zase mluvit :-D

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 ve 22:30 ® rgb23 reakce na …
rgb23

Mary> 6. ledna bude za chvilku, tak třeba to bude opět aktuální:-)

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 v 19:48 ® Mary reakce na …
Mary

regulus> no, osprey píše 6. ledna, že ho tam vidí:-| :-)

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 v 17:59 ® regulus reakce na …
regulus

Mary> žiješ v bludu, jako admin vidím to co všichni ostatní tedy tohle http://www.chytej.cz/…/2875/ripka/ , mail tam nemá. Jinak si ale nemysli, že vidíme (admini) nějak víc pod pokličku, jedinej rozdíl je, že máme přístup do administrace a můžeme editovat nebo mazat příspěvky, schvalovat pozadí a takový ty voloviny, u členskejch karet vidíme to samý co vy a nemůžeme do toho zasahovat (vyjma revokeho jako programátora, Davida a asi i Pavlu). U anonymních vidíme taky to co vy, čili IP adresu ze které se naposledy přihlásil a mail kterej uvedl.

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 v 15:11 ® Mary
Mary

regulus> Hele? A jak vííš přítele rybku? Ty vidíš taky jeho e-mail že? No když to hodíš do Skype, tak bys měl zjistit z kterého města je. Pokud má skype. nebo se pletu? Takhle hledám já a daří se mi. Jenom, aby nebyl ze strkanic. Nebo z Brna ???

1Mara> A náhodou jsem ji fandila, taky má svou pravdu.

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 ve 12:07 ® sus1 reakce na …

regulus> Jo, pár tipů by asi bylo.:-))

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 ve 12:06 ® regulus reakce na …
regulus

sus1> kdepak, to je zase jiná reinkarnace … :-D

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 v 11:50 ® sus1

A neni to třeba Allmor?? :-)) :-))

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 v 11:12 ® CeP reakce na …
CeP

regulus> fňuk…

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 v 9:15 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

regulus> Už se to tu párkrát exhumovalo,ale Ripka už bude asi definitivně R.I.P. :-)) Nicméně,mám dojem,že tu někdo psal,že Ripku zná a že žije,jen jsem to nenašel a nebo jsem zpětně prošel málo stránek:-)

reagovat
Neděle 4. prosince 2011 ve 3:06 ® regulus
regulus

Tak jsem si dnes nostalgicky vzpomenul na přítele Ripku, jaká s ním tady byla prdel, kdepak je chudákovi asi konec. No nedalo mi to a musím tohle fórum vytáhnout z propadliště dějin … :-D

Mimochodem magický číslo příspěvku 666 … :-93;

reagovat
Sobota 8. ledna 2011 v 9:50 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

osprey> nemůžeš uspokojit všechny a vyhovět všem, to prostě nejde.

reagovat
Pátek 7. ledna 2011 v 18:46 ® osprey reakce na …
osprey

kety.vydra> Divil by ses. Fakt jsem dokázal naštvat dost lidí. Někteří jsou naštvaní právem, jiní neprávem, další třeba tím, že jsem jim konečně řekl pravdu. A někdy třeba vybíráš mezi dvěma věcmi, z nichž obě jsou špatné a následky si neseš tak jako tak.

Lidi nejsou dobří a špatní. Každý má své lepší i horší stránky. I já.

reagovat
Pátek 7. ledna 2011 v 15:30 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

osprey> Ty a někoho naštvat? Není možná,nevěřím… ;-D

reagovat
Čtvrtek 6. ledna 2011 ve 23:20 ® osprey reakce na …
osprey

mckvak8> Ono je to těžký. Já se snažím nedělat nikomu, co mi samotnému vadí. A i přesto jsem dokázal naštvat pěknou řádku lidí.:-)

reagovat
Čtvrtek 6. ledna 2011 ve 22:44 ® 1Mara
1Mara

mckvak8> No pravda je že jsem to oživil , ale jen z důvodu k jinné diskuzi , ale jak se znám , hned jsem si rejpnul nó .-) no naposledy tady byl přihlášenej někdy v listopadu , ale asi jen přihlášen :-) no souhlasím s Osprejem , není to férový ho otravovat , když bude chtít se snámi utkat v rovném boji , tak opět s těma nesmyslami přijde mezi nás :-)

reagovat
Čtvrtek 6. ledna 2011 ve 22:31 ® ART reakce na …
ART

osprey> já u něj vidím jen údaj rybařím od roku 1970. Víš myslel jsem když je ta zima a člověk nechodí na ryby jak zde řikal džigit. Nejsem schpný posoudit, ale mě by takové povyražení nevadilo a třeba 1mara co se pokoušel forum oživit. To už jsme dva

reagovat
Čtvrtek 6. ledna 2011 ve 22:26 ® osprey reakce na …
osprey

mckvak8> Já nevím, kolik údajů v kartě návštěvníka vidí řadový návštěvník a kolik admin (tj. například já). Já ho tam vidím.

Ale provokovat člověka, který tě nechává na pokoji, mi nepřijde jako dobrý nápad.

reagovat
Čtvrtek 6. ledna 2011 ve 22:22 ® ART
ART

osprey: kde má ten ripka mail? Nemůžu ho najít. Chtěl jsem mu (jí) napsat nějakej pozbuzovací mail, aby jsme tu měli další odborné vyjádření

reagovat
Čtvrtek 6. ledna 2011 v 16:36 ® 1Mara reakce na …
1Mara

LuboO> To pochybuji , leda že by jsme chtěli sežrat Wiliho :-))

reagovat
Čtvrtek 6. ledna 2011 v 16:24 ® LuboO
LuboO

osprey> co tak obnovit Selsky rozum, mozno Ripka presiel (presla) ozdravnym procesom a bude sa intenzivne zapajat tam…

reagovat
novější starší
Stránky:   23 22 21 ...