Chytej.cz

Veletrh Brno 14- 18. 3. 2007 necteno

7.1.2007 | Robur | 41.378 zobrazení | 615 odpovědí

Tak jsem myslel, že mohu být v klidu, ale vypadá to, že je to opravdu za pár /Cepe díky za upozornění/. Proto se dobrovolně pokusím opět sehnat ubytování a hospodu na pátek 16. března. Takže prosím případné zájemce o spinkání, ať se projeví, páč když jich bude víc jak 15, tak začnu být lehce nervózní. Pro info. minulý rok noc ve spacáku tur. uybtovně stála 60 Kč /doufám, že se v ceně nemýlím, a když tak jen o pár kaček/. Další informace se zde objeví. Zatím mě teda hlavně zajímají ti nocležníci. Základní informace k veletržnímu srazu – pátek 16. 3. 2007:

od 19:00 restaurace Holiday + ubytování

Ubytování 60,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Řekl bych, že ubytovací kapacita je 15 lidí, 20 při dobré vůli a toleranci. Asi by majitelé ocenili něco na přezutí. Je tam minikuchyňka, sprchy i WC. Kdo se včas nenahlásí…

Večírek: Začátek je v 19:00 hod. /možná dřív, ale veletrh končí tuším každý den kole 18:00/v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 16. března 2007 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam, dělají výborná žebra a kolena. průběh viz. např. www.chytej.cz

Doprava: vystupuje se na zastávce ulice Svratecká (tramvaj č. 1 – ta jede přes výstaviště, 11 a 3 směr z centra na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc).

Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště.

Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc.

Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod.

Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo. Ale raději doporučuji dostat se k hospodě, tam Vás vyzvednu a přivedu k ubytovně.

Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada.

Mapa viz. www.sokolbrno.cz, ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce

Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

Spinkalíci /ti jdou samozřejmě i do osvěžovny/:1Cep, 2Vydrain, 3 Zedus, 4 LUban, 5 Kelt, 6 Pif, 7 Orimp, 8 Radik, 9 Prutos, 10 Kamarádiček, 11–12 Frk + 1

  • jen hospoda: Had, Robur, Regulus, Njesek, Jura

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 20. března 2007 v 10:41 ® Jezinka reakce na …

Vydain – ještěže nejsi ze Strakonic, HaD by mohl mít z tyhle fotky doma problém!!!

reagovat
Úterý 20. března 2007 v 10:01 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

frku, nemel naprázdno a pošli to všecko :-)) )

cercer – nemosí byt akční , všecky sou pěkný :-)

reagovat
Úterý 20. března 2007 v 9:28 ® cercer reakce na …
cercer

Prutos:tak to je fajn..zápasil jsem s tím fakt až do rána!!:-))

reagovat
Úterý 20. března 2007 v 8:17 ® Frk
Frk

…a Lubánek byl zahrnován láskou…

reagovat
foto/forum/2007/th-img1888.jpg
Úterý 20. března 2007 v 8:13 ® Frk
Frk

A někteří u krmi i plakali........

reagovat
foto/forum/2007/th-img1887.jpg
Úterý 20. března 2007 v 8:11 ® Frk
Frk

Vydrain/No musím uznat: To zvíře neznám, ale „hubu“ to má pořádnou ;-) )))))

reagovat
foto/forum/2007/th-img1886.jpg
Úterý 20. března 2007 ve 2:08 ® Prutos reakce na …
Prutos

cercer:Fotky se načetly a Regulus už je přendal i na e-disk, kdyby je chtělo více lidí.

reagovat
Úterý 20. března 2007 v 1:15 ® cercer reakce na …
cercer

Vydrain:Vydrun­ko,fáááákt už nemám žádné špeky..jen ještě možná bude něco v mobilu..ale to už asi nebude tak akční..jo…omrknu to..a šoupnu sem..

reagovat
Úterý 20. března 2007 v 1:13 ® cercer reakce na …
cercer

áhoj..jsem dorazil z práce…ani nevím,načetli se ty fotky do té úschovny??Já to nechal jet celou noc..

reagovat
Pondělí 19. března 2007 ve 22:53 ® CeP
CeP

touliku.. tatuldo.. priteli nas nejdrazsi. samosebou ze sme s obrim trikem velikosti hodneiksel pro tebe pocitali. jakpa bysme nemohli. ale nastala takova mala komplikejsn. dyz sme ti ho chteli zabalit do vkusne vyvedene obalcicky tak se zjistilo ze se do zadny nevejde. coz to by este slo. ale potom.. a nebudu nacelnika jmenovat.. nekoho napadlo ze bysme to vlastne mohli vyuzit lepe, daleko originalneji. takze mily kamarade.. Howno.. Nasrat! nic nebude. my se zapisujem do pilotnich kurzu a z tveho trika bude horkovzdusne balón! ;-) ))

reagovat
Pondělí 19. března 2007 ve 22:13 ® 

pife:ja som vedel,že ťa ten upír na Křetínce uhryzol…

reagovat
Pondělí 19. března 2007 ve 22:10 ® Prutos reakce na …
Prutos

Snad to néni pomsta za potopenou ponorku? :-((

reagovat
Pondělí 19. března 2007 ve 21:39 ® pif
pif

prutosu,ty bestio,chtěl sem tě ušetřit trápení,ale včil tě budu krev sát pěkně pomaličku-.))))

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 19:52 ® Prutos
Prutos

Pifáču žádná fotomontáž! Já tě tak taky viděl…proč myslíš že sem seděl na druhý straně stolu?

reagovat
foto/forum/2007/th-img1883.jpg
Pondělí 19. března 2007 v 15:36 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

platí pro tebe ta distribuce všech fotek :-) jak že nikoho neznaš? tos byl tak nalitej, žes měl vokno? čéče že ses ale netvářil nijak divně v sobotu ráno a na snídani :-)) )

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 15:10 ® Frk
Frk

vydrain( Blbá konstalace. Cooo na mě platí stejněěě? Nák mi to ještě hapruje v nadkrčním kompu. Koukal jsem se do foťáku, ale byli tam samí co neznám a jelikož si nic nepamatuju, tak jsem to fšechno smáz.Že, Cepíno?

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 10:44 ® CeP reakce na …
CeP

jo a selma ma praudu. fotky sem neb se neznam! ;-)

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 10:44 ® CeP reakce na …
CeP

hele, my o vlku a von tu frk :-)) )

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 10:39 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

frkolo, pro tebe to platí stejně :-)) )

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 10:38 ® Frk
Frk

No Tě Bůh, radči se zdržím všech poznámek…UFFFF!!!;))

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 10:36 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

cercer – ty bazilišku jeden, si neposlal všecky fotky, žádný schovávání špeků, poslat hned i ten zbytek grrrrrrrrrr :-)

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 8:46 ® cercer reakce na …
cercer

Davide…díky!!

reagovat
foto/forum/2007/th-img1881.jpg
Pondělí 19. března 2007 v 8:42 ® cercer reakce na …
cercer

no…když už jsem tu..tak ještě..mám tu někoho pěkně rozmazaného…a to nebyla ještě ani půlnoc!!Prémiová otázka..Dotoje???:-))

reagovat
foto/forum/2007/th-img1880.jpg
Pondělí 19. března 2007 v 8:38 ® cercer reakce na …
cercer

Prutos,HaD,Re­gulus,CeP,Vydra­in:máte to rozeslasné..více už jsem nestihl..ostatním případným zájemcům to buď rozešlete vy,nebo musí počkat na příští týden…já jdu teď tvořit hodnoty…tak zdarec všem..

reagovat
Pondělí 19. března 2007 ve 4:13 ® Prutos reakce na …
Prutos

Co tě bere za trudné myšlenky. Naopak chválím za pěkně akční dotky :-)

reagovat
Pondělí 19. března 2007 ve 2:06 ® cercer reakce na …
cercer

…tak mě napadlo..snad jsem tady neskončil,co??:-)

reagovat
Pondělí 19. března 2007 ve 2:03 ® cercer reakce na …
cercer

…a došlo na piersing..

reagovat
foto/forum/2007/th-img1879.jpg
Pondělí 19. března 2007 v 0:57 ® cercer reakce na …
cercer

CeP:no..je fakt že jsi byl velice častým objektem..jak Ty to děláš…?

reagovat
Pondělí 19. března 2007 v 0:56 ® cercer reakce na …
cercer

hele,chlapi..jak dlouho se to ukládá na ten e-Disk?Já to zabalil..ale má to asi 70MB,poněvač jsem to nijak nezmenšoval ani neupravoval,páč už nemám čas,páč ted budu týden v práci,páč musím vydělávat na to,abych zabezpečil rodinu a mohl zase vyjet na další akci chytej a chtěl jsem,aby jste to měli co nejdříve..no..kdyby se to nahrálo,než skončí film,dám Vám vědět..

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 23:07 ® CeP
CeP

regulus> bez obav. bude to prima.. ;-)

reagovat