Chytej.cz

Veletrh Brno 14- 18. 3. 2007 necteno

7.1.2007 | Robur | 41.378 zobrazení | 615 odpovědí

Tak jsem myslel, že mohu být v klidu, ale vypadá to, že je to opravdu za pár /Cepe díky za upozornění/. Proto se dobrovolně pokusím opět sehnat ubytování a hospodu na pátek 16. března. Takže prosím případné zájemce o spinkání, ať se projeví, páč když jich bude víc jak 15, tak začnu být lehce nervózní. Pro info. minulý rok noc ve spacáku tur. uybtovně stála 60 Kč /doufám, že se v ceně nemýlím, a když tak jen o pár kaček/. Další informace se zde objeví. Zatím mě teda hlavně zajímají ti nocležníci. Základní informace k veletržnímu srazu – pátek 16. 3. 2007:

od 19:00 restaurace Holiday + ubytování

Ubytování 60,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Řekl bych, že ubytovací kapacita je 15 lidí, 20 při dobré vůli a toleranci. Asi by majitelé ocenili něco na přezutí. Je tam minikuchyňka, sprchy i WC. Kdo se včas nenahlásí…

Večírek: Začátek je v 19:00 hod. /možná dřív, ale veletrh končí tuším každý den kole 18:00/v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 16. března 2007 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam, dělají výborná žebra a kolena. průběh viz. např. www.chytej.cz

Doprava: vystupuje se na zastávce ulice Svratecká (tramvaj č. 1 – ta jede přes výstaviště, 11 a 3 směr z centra na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc).

Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště.

Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc.

Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod.

Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo. Ale raději doporučuji dostat se k hospodě, tam Vás vyzvednu a přivedu k ubytovně.

Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada.

Mapa viz. www.sokolbrno.cz, ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce

Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

Spinkalíci /ti jdou samozřejmě i do osvěžovny/:1Cep, 2Vydrain, 3 Zedus, 4 LUban, 5 Kelt, 6 Pif, 7 Orimp, 8 Radik, 9 Prutos, 10 Kamarádiček, 11–12 Frk + 1

  • jen hospoda: Had, Robur, Regulus, Njesek, Jura

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 18. března 2007 ve 22:23 ® regulus reakce na …
regulus

CeP – Grrrrrrrrrrrrrrr buzno

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 22:11 ® CeP reakce na …
CeP

regulus> jee.. na ten hrbitov budem chodit chcat spolu a v noci.. joo?? booze to bude romantika…

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 22:10 ® CeP reakce na …
CeP

cercere ty mizero… ty nam to pjekne davkujes v presme odmerenejch troskach.. neser kua a hod to v baliku na edisk!! nebo se ukousu strachy co tam na mne este mas!!

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 22:07 ® regulus reakce na …
regulus

Toulíku, máš po p..i, nemám tě rád, v noci tě budu strašit a budu ti chodit chcát na hrob.

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 22:03 ® regulus reakce na …
regulus

CeP – na to máme tebe brouku -:))))))))))))))

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:55 ® Prutos
Prutos

Jé, nazdar buzno. Díky :-)

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:54 ® CeP reakce na …
CeP

regulus> wole.. dybys min kecal a vic delal.. tady jsou v jednom baliku : muj.edisk.cz

MrCement> sem si dovolil kapku ti to upravit.

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:49 ® Prutos reakce na …
Prutos

Regulus: jj, taky se tim teď peru. Od tebe to bylo ok .-)

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:44 ® regulus
regulus

For All – když budete cpát ty fotky na e-disk, tak to zazipujte a uložte jako jeden soubor. Když pak kliknete na ten jakoby klíč (nastavení souboru), tak se na další stránce objeví link na tento soubor a nebudete se to muset tahat po jednotlivejch obrázkách.

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:42 ® Prutos reakce na …
Prutos

Ivošku, ty bandasko vyžraná…počkej, to si vypiješ! Až zas nebudeš umět s irfanem…
A žádný triko nebude, néseš HDU…pf pf

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:39 ® Prutos
Prutos

Vydrain: Na ty buzny si moc dobře pamatuju…příště si na spacák beru zámečky dva a spim dole. I když tam zas spal Ričmond… .-(

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:36 ® 

pife:práve,že ja nemám zrkadlovku,tak ťa to chytlo-:)))

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:26 ® cercer reakce na …
cercer

takhle vypadá nefalšovaná radost a požitek z bašty!!!

reagovat
foto/forum/2007/th-img1878.jpg
Neděle 18. března 2007 ve 21:24 ® pif
pif

lubane,to je fotomontáž,poněvadž já nésu vidět v zrcadle a nemužeš mě ani vyfotit-.)))))

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 21:15 ® 

toulovec:až taká prdel nebola…po polnoci sa pif premenil na toto

reagovat
foto/forum/2007/th-img1877.jpg
Neděle 18. března 2007 ve 21:10 ®  reakce na …

FOTKY Z BVV SRAZU muzete stáhnout na www.edisk.cz – login: MrCement heslo: chytej

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 20:57 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

to viš, líná huba holý neštěsti muhehehehe

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 20:43 ® toulovec
toulovec

to all: já kráva celej pátek seděl doma sám a litoval jsem že jsem za Váma nevyrazil. Když letět 100 kiláků na džus se mi nechtělo a teď se mrzím sakra...... HDU: dopýi a doufám že jste jedno klubový triko nechali udělat ve velikosti xxxxxLLL i pro taťku toulovce vy xyndlové. Mimochodem na takto povedenou akci měli přístup i moravští anorektici jako dědek, regul a prutos jo??? Csssssssss, jinak ale kráááásná bříška, ričmonde, seš čím dál sympatičtější. 1/2 roku jsem tě neviděl a vidím že ses činil… Hadice je taky krásná, asi bude brzo rodit........

kurva taková prdel a já si to kokot nechám utéct…

reagovat
Neděle 18. března 2007 ve 20:28 ® Robur
Robur

tož nějak zahučela ta zmínka o tom, že by se mohlo dát repete formou rybářských závodů, myslím, že by řeka pojala tak 30 lidí

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 19:33 ® regulus reakce na …
regulus

Ty co mám v seznamu ICQ, tak to mají tam.

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 19:29 ® regulus
regulus

Takže kdo chce těch mejch pár fotek (asi 21MB) tak si napište o link. Osobkou nebo e-mailem.

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:37 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

ják nepozornosti? tam u stolu už ste se s ričmondem vobec nežinýrovali :-)) )

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:34 ® CeP reakce na …
CeP

Jezinka> ouu.. staci chilka nepozornosti a…

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:33 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

:-D DD

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:32 ® Jezinka reakce na …

Cep – Kecas rikals ze jsi to zkousel otocit ale pripadal sis jako obesenej tak sis raci vzal ty moirovy. Pif – kdyz jsem mu tam sypala ty ledy tak vepredu hnedo nemel, to si asi otocil az pak jak byl s Richmondem na zachode…

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:30 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

cep – tak sis neměl brát červený, ale hnědý :-)) )

pif – pro nás ne rána, nam je to fuk, ale paní vránová …

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:27 ® CeP reakce na …
CeP

Vydrain> no to sem si prvne myslel taky ze si je vezmu, ale vony se nedaj dost dobre otacet dyz maji hnedou caru.. :-(

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:25 ® pif
pif

šelmo,jaká rána,sme spolek s lidskó tváří,ať vidí svět,že nemáme nic proti čtyřprocentním-.))))))

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:24 ® Vydrain
Vydrain

a ja myslela že maš ty tanga :-D

reagovat
Neděle 18. března 2007 v 18:22 ® Vydrain
Vydrain

čauky, já myslim, že horší ránu, než to, že vrána je buzna, už zažít nemože ;-) :-)) )

reagovat