Chytej.cz

Elektrický vazač háčků necteno

21.12.2006 | hajan | 24.686 zobrazení | 86 odpovědí

Nedávno jsem ho viděl za „pouhých“ 790Kč, tak by mě zajímalo, jestli tuhle kokotinu někdo má, anebo jestli se tím dokonce tahá k vodě. Já o to nestojím, už bych to nepobral.:-) Jestli ho někdo máte, tak mi prosím vyvraťte, že je to pikačovina na howno.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Úterý 26. prosince 2006 v 19:44 ® M.BURNES reakce na …
M.BURNES

Tady se na to můžeš mrknout je to v dílu z 9.4 2005 SMEKÁM PŘED NÍM www.ceskatelevize.cz

reagovat
Úterý 26. prosince 2006 ve 12:45 ® regulus reakce na …
regulus

ESKY – obávám se, že zrovna tato věc by těmto rybářům neposloužila. Domnívám se, že člověk, který by ze zdravotních důvodů měl problém s navázáním háčku normálním způsobem, to bude mít stejně blbý i s touto ptákovinou. Psal jsem o tom, že si u malejch háčků pomáhám peanem, nafotím to a hodím to sem, třeba se to někomu bude hodit.

reagovat
Úterý 26. prosince 2006 ve 12:32 ® regulus reakce na …
regulus

Milky, to víš sme kluci šikovní. -:)))

BTW pouze jsem odpověděl na otázku.

reagovat
Úterý 26. prosince 2006 ve 12:32 ® Kubajs
Kubajs

počkat viděl jste někdo díl jak muškařil v pořadu jak na ryby kluk co byl po autohavarii neměl ani jednu ruku a přesto muškařil

reagovat
Úterý 26. prosince 2006 ve 12:27 ® Shrek reakce na …
Shrek

Kubajs: viděl jsem feederovat a muškařit člověka s jednou rukou,o druhou přišel.Je to neuvěřitelný,ale je to tak.

reagovat
Úterý 26. prosince 2006 ve 12:02 ® Kubajs
Kubajs

kdyby ti ochrnula jedna ruka tak si podle mě ryby nezachytáš

reagovat
Pondělí 25. prosince 2006 ve 14:58 ® ESKY

vazač nemám, ale vyvrátím Ti Tvé poněkud hloupé názory : představ si, že rybaříš třeba 40let a najednou dostaneš třeba mozkovou mrtvici a nebudeš mít možnost jet s někým na ryby, budeš chtít být samostatný, bude Ti připadat vazač jeko hloupost ? Nebo : budeš mít bouračku a ochrne Ti ruka, nebo budeš mít úraz a příjdeš o prsty na ruce a přesto budeš chtít jezdit k tolik milované vodě a chytit si nějakou pěknou rybu, stále Ti bude vazač připadat jako to čím si ho nazval, nebo se Ti zhorší zrak, budeš mít třes v rukou a mohu Ti vyjmenovat spoustu a spoustu důvodů proč by jsi mohl být s vazačem spokojený. Ale zase máš šanci zde uveřejnit svůj názor…

reagovat
Pondělí 25. prosince 2006 ve 13:32 ® Milky
Milky

Moc se mi líbí názory, jak dokážete z fleku něco odsodit, aniž by jste to někdy viděli. Jsem rád, že jsou tu jen samí zruční a dokonalí rybáři. Hned se tu lépe dýchá! … buďte tolerantní …

reagovat
Neděle 24. prosince 2006 ve 14:06 ® Kubajs
Kubajs

dudu:myslel jsem ty co jsou zdraví u těch to nechápu proč si kupují takové hova.iny

reagovat
Neděle 24. prosince 2006 ve 13:39 ® dudu

Vazač háčků nepoužívám, ale určitě je to dobrá pomůcka. Ne každý je zručný navázat 16-tku háček. Navíc jsou lidé s horším zrakem, menším citem v prstech atd.
A kdo to nechápe je: 1)debil 2)debil 3)debil

Omlouvám se, ale už to nešlo vydržet.

reagovat
Neděle 24. prosince 2006 v 11:20 ® okoun 1 reakce na …
okoun 1

Kubajs>:-))

reagovat
Neděle 24. prosince 2006 v 10:16 ® Kubajs
Kubajs

HaDe moc se omlouvám ale musím si sem dát inzerát: Navážu komukoliv háček,třpytku,muš­ku,marmyškuat­d.Za 30kč/ks Vážu kvalitně jsem z mostu tak se určitě stavte.Nevadí že jste z Prahy kvalitně vám navážu háčky a to je bomba cestu si hradíte sami.

reagovat
Sobota 23. prosince 2006 ve 22:07 ® kubas reakce na …
kubas

kubajs:nic

reagovat
Sobota 23. prosince 2006 v 18:43 ® Kubajs
Kubajs

na mrku je to za 30kč co je na tom pravdy??

reagovat
Sobota 23. prosince 2006 v 16:02 ® regulus
regulus

Hajan, plně souhlasím s poslední částí poslední věty, co jsi napsal v úvodu a vyvracet ti to nebudu. -:)))) Háček navážu i potmě a u malejch si pomáhám tak, že je chytím v obloučku peanem, kterej nosím tak jak tak. Než bych to do té mašinky upevnil, mám navázaný 4 háčky ručně.

reagovat
Sobota 23. prosince 2006 ve 13:51 @ ??? reakce na …

Koukám Kubajz, že jseš s každým hned hotovej. Potřebuješ vazač? Tak jseš bohatej debilní lenoch. A basta fidli.

reagovat
Pátek 22. prosince 2006 ve 20:16 ® aspius reakce na …
aspius

Robur: Snáď to nebude nikomu vadiť, že je to od susedov:
www.mrk.cz

reagovat
Pátek 22. prosince 2006 ve 20:03 ® Prichy reakce na …
Prichy

robur: oranzova krabicka, vevnitr par zubatejch kolecek

reagovat
Pátek 22. prosince 2006 v 19:56 ® Robur
Robur

jak to vypadá?

reagovat
Pátek 22. prosince 2006 v 19:44 ® Prichy reakce na …
Prichy

hajan: jednou to kdosi kdesi chvalil, jak to je s vydrzi nevim, ale kazdopadne ten clovek si to chvalil proto, ze bez toho prakticky nebyl schopen navazat mensi hacek (ocni vada- starsi clovek) myslim, ze mluvil o hackach 16 a mene (asi plavackar)…vic ne­vim

reagovat
Pátek 22. prosince 2006 v 16:23 ® Kubajs
Kubajs

a jesi todle ježíšek někomu nese ten komu to nese bud 1)neumí vázat háčky 2)je línej 3)je debil 4)je strašně bohatej

reagovat
Pátek 22. prosince 2006 v 16:18 ® Kubajs
Kubajs

je to určitě príma vrazit 8stovek jenom aby mi něco navázalo 100háčků a pak se to rozbilo dík nechci

reagovat
Pátek 22. prosince 2006 v 15:03 ® kostnak
kostnak

tento rok to uz jezisko asi nestihne, tak zatial mu napisem, aby mi doniesol hooooooooodne dlhy predlzovak a buduci rok idem urcite do toho. :-)

reagovat
Pátek 22. prosince 2006 v 8:32 ® hajan reakce na …

Díky za názory, sice jsem doufal, že se někdo „chytne“ a začne to vychvalovat, ale i tak dík. Pod stromeček si to teda nenadělím.:-)

reagovat
Čtvrtek 21. prosince 2006 v 15:15 ® modrak
modrak

Je to super věc. Už jsem ho zakoupil po jednom kusu sobě, manželce a dceři, no a uvažuji i o dalším kusu pro svého psa. Nepostradatelné, hlavně když je potřeba vytahnout prachy z něčí šrajtofle! :o)

reagovat
Čtvrtek 21. prosince 2006 v 15:12 ® okoun 1
okoun 1

Neznám to a myslím si to samé co ty!

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1