Chytej.cz

Zima už se blíží:-( Poraďte boty necteno

30.8.2006 | okoun 1 | 35.675 zobrazení | 258 odpovědí

Zima už je,jak to tak vypadá za dveřmi.Jaké máte zkušenosti s rybářskou obuví?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 5. listopadu 2012 v 15:52 ® troutkiller reakce na …

Stroft>Jo Drak je Drak:-)) Podávejte s holí a Labradorem:-)) )

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 15:47 ® Stroft
Stroft

troutkiller> Tak mi přijde, že víš co na chlad platí, asi jsi u toho Stalingradu opravdu byl. Jen včilek, je to o hubu bo „Drak“ nikdy nespí:-((

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 15:44 ® Stroft reakce na …
Stroft

MIG-35> Tož, ty vypadají hřejivě. Ale jak jsem psal, křusky jsem již koupil. Až mě opět naserou, tak dám na Tvé doporučení.

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 ve 12:08 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

sethy> Tak požadovaný parametry maji ni?? :-))

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 11:30 ® sethy reakce na …
sethy

MIG-35> Ty sorel jsou drsný :-D

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 10:47 ® troutkiller reakce na …

Stroft>Ještě bych prubnul namazání nohou hřejivou masážní emulzí:-)) Na kolo to pomáhá.Jinak mám vyzkoušeno 10 lety ježdění s klukem po zimácích že ani Raichle za bura nic neřeší pokud stojíš na ledě.

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 10:41 ® MIG-35
MIG-35

Stroft> http://www.hudy.cz/…ou-wool.html a maj i do – mooc! Vyzkoušený a fakt je v nich teplouško. :-> Tady sem ti našel http://www.pandaoutdoor.cz/…sorel-mukluk :-D

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 10:23 ® Stroft
Stroft

Pánové díky za snahu, včilek jsem koupil nějaké křusky do –70°C(úsměv)Nevěřím už ničemu, snad jen elektrickému vyhřívání.

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 10:03 ® sethy reakce na …
sethy

Stroft> Mně je zima furt (nohy ruce), kluci se mi na rybách smějou, že už od září nosím čepicu a rukavice. Když jsem zkoušel tyhle na prodejně, vařil jsem se v nich, což se mi jindy nestalo, ale ta cena není příznivá natolik abych je vyzkoušel u vody :-) http://www.meindlboty.cz/…produktu.php?…

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 9:26 ® troutkiller reakce na …

Stroft>Pust si nějakej film o Stalingradu:-)) )Třeba najdeš inspiračku:-)) )

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 7:59 ® Martin Chmelík

Stroft> Sice raketa cena, ale teplo v nich je. :-)

http://www.activitystore.cz/…-p-3686.html?…

reagovat
foto/forum/2012/th-img21360.jpg
Pondělí 5. listopadu 2012 v 7:53 ® džigit reakce na …

Stroft> pro Tebe jen s nějakým aktivním vyhříváním ;-)
Jinak se hodně používaj vlněné vložky,bo vlna hřeje,i když je mokrá.Boty o dvě čísla větší a pořádné vlněné fusky :-) Já mám taky boty,co ty a rozdíl v použité fusce poznám.
Ono to tež souvisi s krevním oběhem.Někomu prostě „koncovky“ omrzaj víc…

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 23:21 ® Stroft
Stroft

Až objevíte boty do lodě v kterých není v prosinci zima, prosím informujte. Marně se o to snažím už několik let:-(

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 23:17 ® timbab reakce na …
timbab

Alivio> Dobře děláš :-)

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 23:12 ® Shrek
Shrek

Tak jsem si objednal huntery… :-D

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 21:23 ® jajco reakce na …
jajco

sethy> Bohužel sem se spálil,jsem ale línej s tím něco dělat a boty holt nepoužívám vyloženě do mokra.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 21:03 ® sethy reakce na …
sethy

jajco> Tak to je chyba na straně boty :-|

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 20:49 ® jajco reakce na …
jajco

sethy> Nevím přesně co to je za boty,myslím tím název.Zkušenost s gore-texem už mám,vlastně nechodím v ničem jiném,krom práce.Je to značka Nike a od nova i po naimpregnovámí sem měl vlhké palce.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 20:14 ® sethy reakce na …
sethy

jajco> Kama ti tam tekla vody? Jak jsi se o ty boty staral atd? Pokud tekly už nové, je chyba na straně výrobku, ale jinak může být chyba na tvé straně.
Co to bylo za boty?

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:53 ® Martin Chmelík

jajco> V pořádku, hlavně ať je pohoda a vše co si koupíme za těžce vydělaný prachy (oproti politikům), tak ať nám slouží a něco to vydrží. Ona kvalita u mnoha značek jde těžce dolů a obchodníci z nás dělají blbce. Měj se.

PS: těší mne, že se na CHYTEJ vyskytují příjemní diskutéři. Vždy, když se nudím, tak se rád zapojím do diskuze a snažím se poradit tak, aby má rada byla ku prospěchu věci.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:49 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

jajco> Pohoda jazz. Teď sem koukal na to co sem spáchal níž a taky se tlemim. Prostě vobčas se zadaří. Největší humor je, když píšu po tmě a mam jemně upito. To sou pak perly. :-)) Jináč já bych si boty od nike, abidés či rabouk nekoupil, určo ne nějaký co maj něco vydžet. Mam léty osvědčený značky, který preferuju. Jo vobčas za ně dáš ranec, ale pak mam pár led vystaráno! :->

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:40 ® jajco reakce na …
jajco

MIG-35> Jasný,nemám proti Martinovi nic a prostě se občas dva v tom co si myslí neshodnou a bohužel se to musí naťukat na klávesnici.I já dokážu uznat svou chybu a tím se omlouvám ostatním,kdo to tu čte.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:37 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

timbab> už o tom uvažuju… nemusí to být špatné rybaření…aspoď budu mít rozhled po celém rybníce..:-))

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:35 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Martin Chmelík> jajco> No myslim, že až na pár vyjímej sem tam někdo ujede. Nejsem extra češtinář a docela se za to stydim. Snažim se jak to se si tu nedělat vostudu. Ale tak hlavně de vo pohodu, pokec a třeba i rady. Tak bych to až na některý experty neřešil. ;-) Líbí se mi, že se tot u vždy dokáže hned uklidnit! Svědčí to o inteligenci lidu co sem píše. Dík vám za to!!! :->

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:31 ® jajco
jajco

Martin Chmelík> A ty tam sekáš pravopis jak se ti zachce!Možná sem to neštastně napsal to s tím sportisimem,prostě sem si koupil goretexové boty značky Nike a membránu tam zřejmně někdo nedal.Neupozorňoval si ve své reakci globálně na úroveň psaní některých z nás,ale psal si konkrétně o mě a mé chybějící mozkové bláně!Nechme to teda být a nevyčítat si y/i.pivo

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:29 ® timbab reakce na …
timbab

Martin Mošna> Si kup dva kajaky :-))

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:29 ® sethy reakce na …
sethy

Martin Mošna> :-D

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:23 ® Martin Mošna
Martin Mošna

sethy> no a já mam nohu 48 a pořád roste…:-x

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:17 ® Martin Chmelík

jajco> no především jsi kolego chtěl poučovat ty ohledně těch bot. A nic z Tebe nědělám, jen jsem globálně upozornil na češtinské nedostatky některých pisatelů a Tebe konkrétně jsem upozornil na hrubku. Tak se nezlob. Lidi nesoudím podle IQ, ale podle toho, co mají v sobě, tedy po lidské stránce. Omlouvám se, pokud se Tě má kritika pravopisu dotkla osobně. Tak nějak jsem to bral ze srandy díky tvému vyjádření k blánám a membránám. Prostě se to nabízelo. :-) Hezký večer.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:08 ® jajco
jajco

Martin Chmelík> Nic proti tobě kolego,možná máš o nějakou tu blánu v hlavě víc,ale poučování si nech na doma!Četl sem tady spousty hrubek,ale nikdy sem nikoho nepoučoval a prosím nedělej ze mně bůh ví co.

reagovat