Chytej.cz

Dilema s navijáky (Colmic nebo něco jineho) ? necteno

1.7.2006 | Jiřin | 5.300 zobrazení | 14 odpovědí

Dobrý den, ŘEším takové malé dilema. Chystám se koupit vláčecí navijá pro lehkou až střední přívlač (okoun,bolen, semtam nejaka sticka ci candat). A na jedné internetové stránce www.hobby-g.cz jsem objevil akci navijáků COLMIC, jaký je na ně váš názor, případně jiné navrhy na naviják do 800Kč PS: Jsem student moc peněz nemam :-/

Všem děkuji za příspěvky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 22. června 2019 ve 13:53 ® dreclo

Raději bych ušetřil za nový telefon ( http://www.deviceranking.cz/phone )

reagovat
Pondělí 3. července 2006 v 15:21 ® Švejk
Švejk

Už 3 roky mám Tica Venus koupenej původně na feeder, max spokojenost, po roce jsem koupil ještě jeden stejnej na vláčku, takže mám 4 cívky různých silonů. Na vláčku také max spokojenost. 1 ks cca 1500 – 1600kč, kupováno u Braunstara

reagovat
Pondělí 3. července 2006 v 15:09 ® topinka
topinka

Alivio: mám skušenosti svíce navijáky scenou od 1500kč ale nedám dopustit na Daiwu Capricorn-A 2500 7462ks ze shopu I+V Fishing.

reagovat
Pondělí 3. července 2006 v 15:03 ® sethy
sethy

mam sedonu od shimana snad 4 roky a porad maka na jednicku. mam ji na vlaceni. ted sem kupoval exage od shimana tak uvidime jak vydrzi ten

reagovat
Pondělí 3. července 2006 ve 14:40 ® Firetiger
Firetiger

No nic proti fsimankum, ale minimálně 25% z ceny dáváš za to, že je na tom napsaný Shimano. Což není nic proti ničemu, ale když musí člověk řešit ty prachy trošku víc tak bych doporučil nějakou no-name záležitost; to ti vydrží tak ty dva roky, zatím stihneš dostudovat + si vypěstuješ na rybolovu tu správnou závislost a budeš investovat do vyšší ligy.

reagovat
Pondělí 3. července 2006 v 8:53 ® kkarlos reakce na …
kkarlos

No, s tim tedy nesouhlasim, mam 2 shimanka kolem 1300 a jeden po roce vlaceni a druhej po 2 letech feedrovani a jsou oba naprosto OK btw: zkousel jsi nejake to fsimaaaano?

reagovat
Pondělí 3. července 2006 v 1:37 ® Mr.Stick reakce na …
Mr.Stick

:o)) No ne že bych to porovnával, to snad ani nejde, ale prostě za 1500 většinou nijak extra kvalitní naviják není…a o Shimanech v téhle cenové hladině ani mluvit nebudu…te je spíš Shitano :o))) No a mně ten Colmic slouží parádně…

reagovat
Neděle 2. července 2006 ve 20:11 ® kkarlos reakce na …
kkarlos

Mr.Stick> a jak to simte porovnavas…?

reagovat
Neděle 2. července 2006 v 16:56 ® Mr.Stick reakce na …
Mr.Stick

Já mám Colmic Spinnaker 200 a nedám na něj dopustit, stojí asi 1500 a v poměru k ceně je mnohonásobně lepší…

reagovat
Neděle 2. července 2006 ve 14:23 ® Shrek reakce na …
Shrek

topinka: nesouhlasim,jak můžeš tvrdit že kvalita=cena?Nevěř tomu,tak jednoznačné to neni.Podívej se na porovnání Spro RedArc a Ryobi Sauber- je to „némlich“ to samé a RedArc je o „litřík“ levnější.Nekoukej jen na cenu.

reagovat
Neděle 2. července 2006 ve 14:17 ® topinka
topinka

na přívlač atˇlehkou nebo střední musí navyják vydržet obrovskou zátěž tak neuvažuj o navyjáku pod 2500kš když ho nebudeš mit napul sezony

reagovat
Neděle 2. července 2006 ve 14:02 ® kkarlos
kkarlos

zkus nejaky fsimanko… ;-) ale budes muset tak o 2 kilca priplatit…

reagovat
Sobota 1. července 2006 ve 23:38 ® skwor
skwor

Zkus to. Třeba ten Auros nevypadá špatně…

reagovat
Sobota 1. července 2006 ve 23:04 ® stikaX
stikaX

Firma COLMIC je celkem dobrá,sám mám od ní dost věcí,ale naviják za pár šupů bych si asi nekoupil.

reagovat