Chytej.cz

Sumec na vláčku necteno

11.3.2006 | regulus | 163.368 zobrazení | 1.406 odpovědí

Vzhledm k tomu, že nám všem už z této zimy hrabe, nabízím nové diskuzní téma: jak na to aby rybář chytit sumce na vláčku. Věřím, že nejen já ale i ostatní se rádi poučí. Velmi se těším na vaše názory a hlavně návody. -:)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 1. září 2010 ve 22:23 ® Fanda 81
Fanda 81

Tak to vypadalo,když už jsme toho měli oba dost.Nejhorší jsou vysoké podemleté břehy řeky ,dostat se k rybě a vylovit ji.

reagovat
foto/forum/2010/th-img14702.jpg
Středa 1. září 2010 v 9:14 ® Fanda 81
Fanda 81

Omlouvám se ale mám tam dvě stejný fotky a text tam mám asi 3×.Já a PC si moc nerozumíme a tak děkuji předem za pochopení.jsem rád ,že se mi to vůbec podařilo.

reagovat
foto/forum/2010/th-img14697.jpgfoto/forum/2010/th-img14698.jpg
Středa 1. září 2010 v 8:56 ® Fanda 81
Fanda 81

Trojháčky po útoku mega sumíka. 21.8. krásná noc,teplo a po setmění za chvíli jsem měl 4 sumíky do 70 cm.Přál jsem si úder od pořádného sumce a pomalu jsem woblerem brnkal o dno.Bác rana do prutu jako hrom,chvíli se nic nedělo,ale pak se to rozjelo po proudu a byl to tah jako stádo koní.Dvakrát jsem ho zastavil a otočil.Ale spíš to vypadalo ,že se sumec semnou chtěl jen dvakrát rozloučit.Potřetí se otočil ohnul mojeho Harissona k vodě, až mi ho bylo líto,dvakrát praštil do šńůry ocasem a byl v pr…

reagovat
foto/forum/2010/th-img14696.jpg
Středa 1. září 2010 v 8:39 ® Fanda 81
Fanda 81

Zdravím Vás,tak konečně jsem se dočkal fousatého na vláčku.Letos to na Moravě stálo za psí štěk a když kouknu z okna ,tak to bude asi pokračovat.Ale trefil jsem týden /21–28.8 /kdy šli krásně.Našel jsem nové místo.Za týden se mi podařilo vyfotit 12 sumíků a třináctý megaloman mi zmasíroval trojháky a byl pryč.Užil jsem si krásného rybaření při noční vláčce.A končně mi pořádná ryba ohnula můj nový proutek,obstál na jedničku a naviják také.Jen jsem všechny Woby co posílám do proudu mezi fousaté překoval na Ownery,vyplatíse to,co ryba tak sedí.Bolí jen ztráta,a na řece jich je dost.

reagovat
foto/forum/2010/th-img14690.jpgfoto/forum/2010/th-img14691.jpgfoto/forum/2010/th-img14692.jpg
Středa 1. září 2010 v 8:36 ® Fanda 81
Fanda 81

Zdravím Vás,tak konečně jsem se dočkal fousatého na vláčku.Letos to na Moravě stálo za psí štěk a když kouknu z okna ,tak to bude asi pokračovat.Ale trefil jsem týden /21–28.8 /kdy šli krásně.Našel jsem nové místo.Za týden se mi podařilo vyfotit 12 sumíků a třináctý megaloman mi zmasíroval trojháky a byl pryč.Užil jsem si krásného rybaření při noční vláčce.A končně mi pořádná ryba ohnula můj nový proutek,obstál na jedničku a naviják také.Jen jsem všechny Woby co posílám do proudu mezi fousaté překoval na Ownery,vyplatíse to,co ryba tak sedí.Bolí jen ztráta,a na řece jich je dost.

reagovat
Středa 1. září 2010 v 8:36 ® Fanda 81
Fanda 81

Zdravím Vás,tak konečně jsem se dočkal fousatého na vláčku.Letos to na Moravě stálo za psí štěk a když kouknu z okna ,tak to bude asi pokračovat.Ale trefil jsem týden /21–28.8 /kdy šli krásně.Našel jsem nové místo.Za týden se mi podařilo vyfotit 12 sumíků a třináctý megaloman mi zmasíroval trojháky a byl pryč.Užil jsem si krásného rybaření při noční vláčce.A končně mi pořádná ryba ohnula můj nový proutek,obstál na jedničku a naviják také.Jen jsem všechny Woby co posílám do proudu mezi fousaté překoval na Ownery,vyplatíse to,co ryba tak sedí.Bolí jen ztráta,a na řece jich je dost.

reagovat
Pátek 9. července 2010 ve 14:10 ® Alf
Alf

Pár kousků z letošních sumíků. Vše pár centimetrů pod metr. Ten na retušované fotce byl vyloženě agresivní, při pouštění mi šel po ruce jak hladový pitbull :-)

reagovat
foto/forum/2010/th-img14314.jpgfoto/forum/2010/th-img14315.jpgfoto/forum/2010/th-img14316.jpg
Čtvrtek 8. července 2010 v 16:41 ® inspo reakce na …

Libor> Jen aby to bylo ještě před důchodem, už začínám ztrácet trpělivost. :-)

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 16:21 ® Libor reakce na …
Libor

inspo> neboj, jednou to bude ryba :-)

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 16:20 ® Libor reakce na …
Libor

Jak.novi> :-)

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 16:14 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

Libor> Jelikož jsem ještě žádnýho velkýho sumce nechytil, a už vůbec ne na Rapalu, ten pohled neznám. :-)) Ale taková stříbrná lopata, která ti dá na anglickém splávku zvedák (tak se moc vázky neprojevujou), to je jiná. :-)) Ale přívlač mám samozřejmě hodně rád i stále.

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 16:10 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

petrcech> Já nemusím souhlasit s nikým. Nejkrásnější plavačka je stejně ve velkém proudu. ;-)

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 15:51 ® inspo reakce na …

Libor> A já si říkal, že mi nějak často bere, ale přitom nic neseknu. :-)

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 15:48 ® sethy
sethy

Libor> ;-)

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 14:39 ® Libor
Libor

Jak.novi> víš prd, takovej sumec když na tebe vykoukne z vody, směje se i přes to, že má v koutku místo cigarety zabodlou Rapalu Magnum, to je jiná podívaná než splávek kterej Ti pomalu zajíždí pod vodu, protože se udice chytla za vázku na dně :-D .

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 14:35 ® petrcech reakce na …
petrcech

Jak.novi> Přeně tak. Vídíš že se mnou nakonec musíš souhlasit:D

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 14:34 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

petrcech> Ono to vypadá dobře i v v místech bez leknínů. :-)) Ale pravda, že plavačka u vdoního porostu je krásná.

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 14:28 ® petrcech reakce na …
petrcech

Jak.novi> Já vím, ale u nich to vypadá dobře…

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 14:19 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

petrcech> Ono to nemusí být jen u leknínů.

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 14:09 ® petrcech reakce na …
petrcech

Jak.novi> Já miluju dravce, ale ten potápějící se splávek u leknínu je paráda.

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 14:06 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

petrcech> Totálně mě chytla plavačka. Vláčka je až na druhém místě.

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 13:53 ® petrcech reakce na …
petrcech

Jak.novi> Do čeho ses zažral teď?

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 12:15 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

petrcech> Jak říkám, být ještě zažranej do vláčení, jdu do něj.

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 10:23 ® petrcech reakce na …
petrcech

To je dobře, už se na něj těším.

Prutos: Myslíš, že bych měl mého slammra promazat kvůli tomu rachotění?

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 6:28 ® spike reakce na …
spike

sethy> Hlavně těch malých do 50cm. No uvidíme jak dopadnu.

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 0:55 ® sethy
sethy

spike> u vas jich je vic

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 23:01 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

petrcech> Toho Sportexe jsem měl nedávno v ruce a za ty prachy skvělej proutek. Dříve bych časem možná do něj šel, ale ted už ne.

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 23:00 ® Prutos reakce na …
Prutos

petrcech> Ten sporťák je fajn, mám ho v 2,4m a na větší a těžší nástrahy je jako dělanej.

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 22:01 ® petrcech
petrcech

spike> Já mám team Dragon do 42, a je to dost tvrdej klacek na svou gramáž. Ale příští rok jsem si chtěl koupit black steram do 70g protože to už bude něco tvrdšího než dragon. Dragona dám na štikový a bolení místo. Na to sportexe budu tahat i hodně těžký plandy.

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 20:16 ® Jak.novi
Jak.novi

Někdo říkal, že prut Mystery XT Salmon Power 2,70m 30–70g je nehorázně těžkej klacek. Tak nevím. Buď nemám cit, nebo jsem nic lehčího v této gramáži nedržel.

reagovat