Chytej.cz

Vltava9 -Štěchovická nádrž 401021 necteno

9.3.2006 | kedar | 10.473 zobrazení | 24 odpovědí

Chodíte někdo na tento revír? Nevadí lovu, že je tu studená voda a kolísá hladina? Co tu žije za krasavce a jak na ně???

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 26. února 2018 ve 22:32 ® TomK reakce na …

To asi neklapne, bo Jirka loni umřel…

reagovat
Pondělí 19. února 2018 ve 22:32 @ Myšák201199 reakce na …

pupak> Dobrý večer, četl jsem váš příspěvek na stránkách chytej ohledně UN štechovice chtel bych vás kontaktovat ohledně menší rady jem zdejší rodák osumnácti letý kluk, který téhle přehradě nemůže přijít na kloub co se týče přívlače :-(( myslíte že by bylo mpožne poprosit vás o pár rad?

reagovat
Neděle 11. května 2014 v 8:19 ® jepice-zruseno

Já jsem byl letos třikrát vláčet v Třebenicích hnedka pod Slapskou hrází, zkoušeli jsme oba břehy (ze břehu). Ten břeh naproti náplavce je špatně přístupný. Napoprvé v lednu po tom vystartoval velkej bolen, jinak se nic nechytlo. Napodruhý to byl očistec, ale nakonec kolega chytil dva a já jednoho okouna kolem 30 cm. Naposledy jsem tam byl v pátek, byla hrozně čistá voda a převáželi tam lodě, takže tam byl šílenej brajgl a nebralo to, tak jsem se radši přesunul na sedmičku vyzkoušet si na tlouště rotačky s jednoháčkem kvůli jedněm závodům. Loni se chytli nějací okouni kolem třiceti, sem tam candátek, taky jsem tam chytil jednu štiku a pstruha obecnýho 58 cm. Utekli mi dva velký boleni a jedna slušná štika. Kolega tam chytal napodzim na popry a nemohl si vynachválit, brali mu boleni a okouni. Neřekl bych, že tam nejsou ryby, je to spíš děsně náladová voda a chce to trpělivost. Třeba za půl dne vláčení zaberou během deseti minut dvě nebo tři ryby a pak zase konec. Asi to závisí i na tom, kdy a kolik pustí vody ze Slap. Myslím, že z lodičky by byla větší šance na úspěch.

reagovat
Pondělí 5. května 2014 ve 13:13 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

Pecky> …omyl … šafránu je tam víc než ryb :-(( :-)

reagovat
Pondělí 5. května 2014 ve 12:34 ® Pecky reakce na …

Tak jestli si chceš dobře zachytat, tak ještě popojeď směr Slapy, protože Štěchovice jsou poslední roky total mrtví a ryb je tam jak šafránu…(všech)

reagovat
Neděle 4. května 2014 v 19:06 ® Kovboj

Ahoj chystám se do Štěchovic,bez lodi může mi prosím někdo poradit kde se dá dobře zachytat?

reagovat
Středa 19. dubna 2006 v 10:14 @ beno reakce na …

ahoj kolego Tolstolobika chytiš těžko protože pouze filtruje vodu a tak 90% ulovkúje podseknuto!!!

reagovat
Středa 19. dubna 2006 v 8:26 ® Hrouzek003

Kdy poklesne voda?

reagovat
Pátek 10. března 2006 v 19:51 ® CeP reakce na …
CeP

jen kdyby tam nebyly takovyhle zverstva…

reagovat
foto/forum/2006/th-img131.jpg
Pátek 10. března 2006 v 19:49 ® CeP reakce na …
CeP

evidentne fotogenicka lokalita

reagovat
foto/forum/2006/th-img130.jpg
Pátek 10. března 2006 v 19:45 ® CeP reakce na …
CeP

na tyhle chajde to musi byt obzvlast nadhera…

reagovat
foto/forum/2006/th-img129.jpg
Pátek 10. března 2006 v 18:43 ® pupak reakce na …

a kdyz neberou aspon je tam krasne . . .

reagovat
foto/forum/2006/th-img123.jpg
Pátek 10. března 2006 v 18:42 ® pupak reakce na …

,

reagovat
foto/forum/2006/th-img122.jpg
Pátek 10. března 2006 v 18:42 ® pupak reakce na …

www.stechovice.info

reagovat
foto/forum/2006/th-img121.jpg
Pátek 10. března 2006 v 16:08 ® PV

Jelikož se tam smí vláčet celý rok, tak tam občas zajedu. Pár duháků jsem tam dostal, ale vše záleží na stavu vody, přesně jak píše Pupák. Když tam vysaděj duháky, tak je to maso. Plavačka, bilí červy, zakrmování atd.- nic pro mě.

reagovat
Pátek 10. března 2006 v 9:16 ® pupak reakce na …

a par fotek vypujcenych z vltavskyho webu

reagovat
foto/forum/2006/th-img120.jpg
Pátek 10. března 2006 v 9:15 ® pupak reakce na …

.

reagovat
foto/forum/2006/th-img119.jpg
Pátek 10. března 2006 v 8:57 ® pupak reakce na …

Stechovicka je nadherna voda plna ryb ale kdo ji nezna nema sanci neco capnout, muze mit stesti a trefi se, ale takovejch lidi moc neni. Jinak bez boatu nebo lode mala sance na pravidelny ulovek. Kapri jsou tam pokud opravdu nejdes chytat po nasazeni s tim nejlepsim masem jaky kapr muze mit, kdo ji zna a ma prosly dno po vypusteni tak vi ze bahna je tam asi tak jak v podoli v bazenu. Lososovity se pravidelne nasazujou, po nasazeni sou pak v Trebenicich plavackovy zavody na cerva kdo a kolik, po case se rozjedou a zdomacnej dorostou jim ploutve a tak krasny velky ryby clovek jen tak nevidi jen je potreba je najit a vedet co se lihne. . . mistni lidi v tom nejedou protoze ty vic zajima kapr, kdyby nekdo chtel nadavat na masare tak at se podiva na znacky u aut !!!! Tolstolobejku je tam fakt dost a velkejch vydel sem padly kousky prez metr na vlastni oci a v neposledni rade je tam spousta sumcu kolem metru a sou i vetsi ale stejne jak u ostatnich ryb – tezka voda a bez lodi to skoro nejde kolsani hladiny je fakt, vzdyt je to jeji ucel je to vyrovnavacka, kterej brani ryb moc neovlivni, jsou na to zvykly.

reagovat
Pátek 10. března 2006 v 8:12 ® Hrouzek003

K tématu, jsou tam velcí cca 80cm tolstolobici, ale nevím jak je chytit , je to velký problém , na nic nejdou. Je to dlouho co je tam vysadili, jen je nelze chytit.

reagovat
Pátek 10. března 2006 v 0:07 ® Cidas

No vzhledem k tomu, že se tam smí celoročně, tak asi nebude nic moc (na vláčku)… :o))

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 v 18:01 ® kedar
kedar

A co vláčka? Teda krom těch pstruhů.....

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 v 17:59 ® kedar
kedar

O těch masařích vim. Byl jsem tam asi 14 po vysazení. Všichni jsou ale u přehrady, kde maj auta. Lenoši. Já jsem to zkoušel po měsíci cca 2km proti proudu na pravym břehu pod vykotlanym dubem a málokdy byl záběr.

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 v 8:07 ® Hrouzek003

Já tam chodím.Voda je studená a kolísá hladina.Nejlépe , ky je v klidu je v 7hod-9hod ráno a potom 18–20hod.je vhodné chytat na jemné,měkké nástrahy- tzv.foukaná kukuřice, napařená houska.Kapříci 40 jsou tam dodány ale bohužel jsou to bahnˇáci mají měkké maso a pozor při záseku se jim trhají tlamky jsou z rychlovýkrmny­.Větší kapři jsou říční a ty Ti dají zabrat.Masařů je tam hodně, hlavně ,když tam dají násadu,tak je to děs,berou kapry co se dá.

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 v 0:40 ® kedar
kedar

Zatím jsem to tu zkoušel loni. Kapříci kolem 40, zjara pstruzi 35 než je masaři vymlátili

reagovat