Chytej.cz

Chytej.cz opět na na veletrhu Rybaření v Brně! necteno

23.2.2006 | HaD | 71.131 zobrazení | 131 odpovědí

Vážení přátelé, kamarádi, rybáři… Dovoluji si Vás po roce opět co nejsrdečněji pozvat k našemu stánku Chytej.cz na na veletrhu Rybaření 2006 v Brně, který se koná ve dnech 22.- 26. 3.2006. Bude zde tradičně internet pro návštěvníky veletrhu zdarma, milá obsluha a oproti loňsku i malé překvápko. Náš stánek naleznete vedle přednáškového centra… Přijďte se podívat, pokecat, odpočinout si – rád(i) Vás uvidím(e) a seznámím(e) se osobně s těmi, které ještě neznám(e)!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 16. března 2006 ve 23:15 ® pif
pif

tomucha.přesně­.kdyby tušili,co se tam bude dít,tak to zariglujó,zavřo´a pak pozvó katechity na vysvěcení-:)))

reagovat
Čtvrtek 16. března 2006 v 8:12 ® Tomucha
Tomucha

pif – jistě, udělejme při objednání decentky a pak to rozjedem…až nebude návratu :-)

reagovat
Středa 15. března 2006 ve 23:07 ® pif
pif

myslím,že to obsluhu nepotěší.kdyby věděla,s čím má počítat,zavřou hospodu a zdrhnou-:)

reagovat
Středa 15. března 2006 v 19:11 ® Frk
Frk

Robur/…ale myslím, že by obsluhu potěšilo, že bude vědet s čím má asi počítat. .....Myslím, že bys ji měl připravit na hodně, ne-li na všechno ;-) )))))))

reagovat
Středa 15. března 2006 v 15:46 ® Robur
Robur

Tomucha budiž brán jako odstrašující příklad, zprávu myslím osobní nebo mail, aby zde nevznikl sloupec 20 lidí, kteří se přijdou napapat.

reagovat
Středa 15. března 2006 v 15:23 ® Tomucha
Tomucha

robur – se mnou počítej, já jdu..ten jídelní lístek sme hod, ale teřba by bylo odbrý nahlásit kdo si dá koleno :-) jáá jooo

reagovat
Středa 15. března 2006 ve 14:39 ® Robur
Robur

Můžu ještě poprosit, ty co jen půjdou do té hospody, aby mně poslaly zprávu, v zásadě nejde o nic, ale myslím, že by obsluhu potěšilo, že bude vědet s čím má asi počítat. Ještě sem zkusím překopírovat jídelní lístek.

reagovat
Středa 15. března 2006 v 9:43 ® Robur
Robur

10. je Benito

reagovat
Úterý 14. března 2006 ve 23:50 ® Robur
Robur

takže rekapitulace těch co chtějí přespat: 1 Kelt, 2 Orimp, 3 Pif, 4 Lubánek, 5 Cep, 6 Vydrain, 7 Zedus, 8 Nurse 02, 9 Žandule

reagovat
Úterý 14. března 2006 ve 23:34 ® kelt reakce na …
kelt

Ty parchante jeden slovenskej Lubánkův škaredej fůůůj pche…Že já sem nedržel hubu..Člověk se mu svěří, že se po deseti letech trochu víc ožere s jistými logickými následky a ta huba nevymáchaná podnikatelská to práskne do půlky světa…:-)) ))

reagovat
Úterý 14. března 2006 ve 21:33 ® Tomucha
Tomucha

robur – co tam všechno mají na jídlo? tatarák, kolena, žebra?

reagovat
Úterý 14. března 2006 v 17:54 ® HaD
HaD

Takže oragnizační pokyny:

Ubytování zajistil Robur. V případě potřeby se na něj obraťte.

Info od Robura:

Ubytování 60,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Kdo se včas nenahlásí, může dopadnout tak, že bude spát podle hesla dne.

Večírek: Začátek je v 19:00 hod. v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 24. března 2006 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam.

Doprava: vystupuje se na zastávce Svratecká (tramvaj č. 1, 11 a 3 na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc).

Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště.

Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc.

Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod.

Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo.

Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada.

Mapa viz. www.sokolbrno.cz ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce

Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

reagovat
Pondělí 13. března 2006 ve 21:08 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

žůžo labůžo :-)

reagovat
Pondělí 13. března 2006 ve 21:03 ® Robur
Robur

tatarák mají

reagovat
Pondělí 13. března 2006 ve 20:35 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

moje kosti a chrupauky sú v poriadku :-)) )

reagovat
Pondělí 13. března 2006 ve 20:21 ® 

vydrain:vzhľadom k tvojim kostiam a hlavne chrupavkám v kolenách ti tatarák z kravy nedoporučujem…

reagovat
Pondělí 13. března 2006 ve 20:19 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

já ci tatarák z krávy, né z mroža :-)) ) a kelty nech bejt, jinak nebudu mít řidiče :-)) )

reagovat
Pondělí 13. března 2006 v 19:58 ® 

vydrain:poprípade ti tatarák urobí kelt,ten má na to zvlaštnu kombináciu:pečené koleno a spústa baccardi s kolou,presný recept ale neprezradil-:)

reagovat
Pondělí 13. března 2006 v 19:55 ® 

vydrain:o tatarák sa nestaraj,ten narobím zo zedusa,ak bude remcať,ako keď sme išli k toulovcovi-:)))

reagovat
Pondělí 13. března 2006 v 19:29 ® Robur
Robur

shodou okolností jsem ti teď psal o nějaké upřesnění

reagovat
Pondělí 13. března 2006 v 19:17 ® Vydrain
Vydrain

Robur – dělaj v té vyvolené hospodě tatarák? jinak esli budeš mít ještě fofrklacky, tak si můžem dát šermířský zápas hehe

reagovat
Pondělí 13. března 2006 v 16:32 ® HaD
HaD

hraji: kdo všechno se tedy hlásí na večer?

reagovat
Pondělí 13. března 2006 ve 14:54 ® hraji
hraji

Všichni zájemci o ubytování v Brně v pátek 24. března, poslal jsem Roburovi maila, aby zarezervoval to ubytování a nějakou hospůdku pro asi 20 lidí. Zatím registruji zájem lidí uvedených pifem, žanduli a nurce02.

reagovat
Pondělí 13. března 2006 ve 14:50 ® hraji reakce na …
hraji

nurce02: myslím, že ubytování bude to nejmenší, jen počítej s ubytovnou, ne hotelem, takže spacáček

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 ve 22:55 ® Tomucha
Tomucha

no když se všichni chcete ubytovávat tak dokud je čas…co zarezervovat hospudku Chaloupka a dám si do chobotu uzený kolena a tataráky..dát si do nosu jak minule?

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 ve 21:23 ® nurse02
nurse02

Ahoj borci, bylo by teda eventuelne mozne i ubytovani???

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 ve 20:56 ® Tomucha
Tomucha

Big Mike – no viděl bych to na první, ale co jsme si za ty roky všímal tak nevím kdo šíří ty fámy o slevách poslendí den…já si žádnejch moc nefšiml :-(( jo a už by si mi taky mohl napsat mail

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 v 15:05 ® Robur
Robur

já nabízel to ubytování za 60 Kč viz. starší příspěvky, Hrajimu jsem to telefonoval, on to napsal, já to upřesnil a dál nic nevím, takže mohu pomoci, ale nechci vstupovat do něčeho co má třeba Hraji rozjednané, totéž platí o té restauraci, takže napište, zda to mám def. objednat nebo máte ještě neco jiného?

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 ve 14:18 ® drda reakce na …

pif: hraji asi není na netu. Zkus SMS.

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 ve 14:05 ® pif
pif

takže,ubytování :kelt,orimp,pif,lu­bánci,cep,vydra a zedus. hraji,dokdy to potřebuješ uzavřít,to ubytování?

reagovat