Chytej.cz

Chytej.cz opět na na veletrhu Rybaření v Brně! necteno

23.2.2006 | HaD | 71.131 zobrazení | 131 odpovědí

Vážení přátelé, kamarádi, rybáři… Dovoluji si Vás po roce opět co nejsrdečněji pozvat k našemu stánku Chytej.cz na na veletrhu Rybaření 2006 v Brně, který se koná ve dnech 22.- 26. 3.2006. Bude zde tradičně internet pro návštěvníky veletrhu zdarma, milá obsluha a oproti loňsku i malé překvápko. Náš stánek naleznete vedle přednáškového centra… Přijďte se podívat, pokecat, odpočinout si – rád(i) Vás uvidím(e) a seznámím(e) se osobně s těmi, které ještě neznám(e)!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 9. března 2006 v 9:39 ® Shrek reakce na …
Shrek

My jsme tam byli minulý rok v neděli a něco se tam ještě dalo sehnat.Ovšem když jsem to za tu samou cenu viděl o tři měsíce běžně na krámech,tak mě málem skolil infarkt.Takže letos kvůli jednomu vláčáku nepojedudo Brna,ale počkám hezky do května,a beru ho na krámu.

reagovat
Čtvrtek 9. března 2006 v 9:31 ® Robur
Robur

Který den veletrhu považujete pro návštěvu za nejlepší, asi vše hovoří pro první /nejvíc zboží/ a poslední /pry slevy/. Můžete to někdo okomentovat z vlastní zkušenosti.

reagovat
Středa 8. března 2006 ve 23:00 ® BigMike reakce na …

Chtěl jsem také v sobotu, ale máme členskou, volební schůzi a tak pojedu v neděli!!! radost z toho nemám, ale zase budou odpoledne šílený slevy, tak aspoň pořádně nakoupím jako loni!!!

reagovat
Středa 8. března 2006 ve 21:26 ® Frk
Frk

HaD/ U mě to vypadá na pátek. Co mám s sebou přivézt?

reagovat
Úterý 7. března 2006 ve 23:29 ® qwerty

ahoj, pojedu v sobotu brzo ráno autem z Pardubic, jestli budete někdo chtít naložit, tak stačí říct. Auto mám jen dvoumístný.

reagovat
Pondělí 6. března 2006 v 18:11 ® Robur
Robur

Bobson už slabomyslný vojín Čilpan v Černých baronech říkal: „Ububu nebubu“ :-) , vím, překlep, ale udělal mně radost.

reagovat
Pondělí 6. března 2006 v 17:13 ® Bobson
Bobson

BUBU TAM V SOBOTU.RAD BYCH VÁS RÁR POZNAL ABY JSME MOHLI NĚKAM ZAJET NA RYBY !!!!! BOBSON

reagovat
Pondělí 6. března 2006 v 17:07 ® HaD reakce na …
HaD

nurse02: jsi přijat :-)) )

reagovat
Pondělí 6. března 2006 v 17:00 ® nurse02
nurse02

Jaké jest případné zápisné pro nově příchozí a nikdy se nezůčastněných rybaříků???

reagovat
foto/forum/2006/th-img117.jpg
Pondělí 6. března 2006 ve 13:36 ® Robur
Robur

Hospody, tak jsem též osondoval ceny. Restaurace Holiday, hned u té ubytovny, 11% Starobrno nebo kofola 19 Kč, žebra nebo kolena 130 Kč, tady je zavíračka v 1 a můžeme přetáhnout i déle a do postýlek je to kousek. Restaurace u Kosa zacházka asi 500m, žebra kolena 120 kč, 10 gambr. 15kč, 11 kozel 19 kč a 12 plzen 28 kč. Takže, jestli mohu prosit, tak se nějak rozhodněte, ať nebukuju termíny, respektive, Ať je někdo nesebere nám, protože jsem zatím nic nezamlouval.

reagovat
Neděle 5. března 2006 v 10:56 ® ORIMP
ORIMP

pyf:orymp? :-)

reagovat
Sobota 4. března 2006 ve 22:55 ® pif
pif

ubytování.orym­p,pif,kelt,ze­dus,lubánci,vy­dra,cep…

reagovat
Sobota 4. března 2006 ve 21:49 ® BigMike reakce na …

Nejedete tam někdo v sobotu či neděli z jihu Čech! ČB, Tábor? Kamarád jede už v týdnu, což se asi neuvolním!

reagovat
Sobota 4. března 2006 ve 20:55 ® Robur
Robur

Dědku, ty skupino:-) neznáš mapu, nějaká nová doba ne?

reagovat
Sobota 4. března 2006 v 17:34 ® Dědek
Dědek

Pokud chcete přímo v Komíně, tak tam přicházejí v úvahu hospody tří nižší cenové kateg.

reagovat
Sobota 4. března 2006 v 17:21 ® Dědek
Dědek

Pokud máte teda ubytování v Komíně, vím kousek odtud o hospůdce, celkem levné a navíc by nám mohli udělat kuřata,kolena,pra­se,co budeme chtít… na ohni,škopek plnotučný okolo 25Kč. Je to Na place v Žabinách, 200m od zastávky a do Komína je to tuším dvě zastávky. Nevím, jak mají volno, ale v případě závmu mohu zjistit.Je to na spojnici výstaviště Komín.

reagovat
Sobota 4. března 2006 v 16:04 ® ORIMP
ORIMP

hraji:hlásim sa!

reagovat
Sobota 4. března 2006 ve 12:14 ® HaD reakce na …
HaD

luban: jako vždy dobře :-)) ) ale v 19:00 nás vyhodí ostraha :-)) )

reagovat
Sobota 4. března 2006 v 0:51 ® 

navrhujem urobiť nalejvárnu priamo v stánku chytej,som zvedavý,ako sa HaD ujme úlohy hostinského-:)

reagovat
Pátek 3. března 2006 v 19:11 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

a jak to vypadá s merkurem? tam to loni nebyo zlý, jinak prosím závazně přihlašuju benitose :-)

reagovat
Pátek 3. března 2006 v 17:13 ® regulus
regulus

Hraji a Robur mají pravdu, v okolí BVV (možná kroměpivo varu) nebude občerstvovna v přijatelné cenové relaci, zvlášť v období veletrhu. Ten Komín je z hlediska spojení a koncentrace restaurací asi ideální.

reagovat
Pátek 3. března 2006 v 16:20 ® hraji
hraji

Seznam ubytovaných: Zedus, pif, Kelt, Vydra, CeP, Luban, michajda,žandule

další zájemci hlaste se.

reagovat
Pátek 3. března 2006 v 15:10 ® HaD reakce na …
HaD

hraji: je to možný – název si nepamatuju

reagovat
Pátek 3. března 2006 ve 14:54 ® Robur
Robur

Ubytování, za tou nabídkou ubytování stojím já, nechci to vychválit, jen to upřesním, Turistická ubytovna Klubu č. turistů, cena 60 Kč noc, od veletrhu cca 15 minut tramvají bez přesedání, je to u řeky – rev. Svratka 4, od zastávky max. 300 m a u té zastávky se nachází do 100m 6 restaurací kde se dá zamluvit místo, v jedné i kulečník a kuželky, na hlavní nádraží ČSD a ČSAD trmavají max. 30 minut. Spaní lze rezervovat po celou dobu veletrhu, to jen pro případ, že by si někdo chtěl projít Brno a okolí. Kapacita 20 –25 lidí.

reagovat
Pátek 3. března 2006 ve 14:47 ® hraji
hraji

HaD: ta o které mluvíš je asi NIKA na adrese Lipová 24, nebo je to jiná?

reagovat
Pátek 3. března 2006 ve 14:38 ® hraji
hraji

HaD: pokud víš o nějaké skutečně příjemné restauraci v blízkém okolí výstaviště, a je to cenově rozumné, tedypivo kolem 25,– Kč (12) a večeře kolem 120–150,– Kč tak pročne. Netrvámna tom, že to musí být v centru Brna. Já Kolibu neznám.

reagovat
Pátek 3. března 2006 ve 14:13 ® HaD reakce na …
HaD

hraji: ale prdlačky…

reagovat
Pátek 3. března 2006 ve 13:43 ® hraji
hraji

HDU a všichni zájemci o nocleh. Dostal jsem včera nabídku na ubytování v ubytovně. Bylo by to levnejší, noc 60,– kč, ale spí se ve spacácích a je to trošku z ruky, až v Komíně (pro nebrňáky část Brna ležící u řeky Svratky mezi středem a ZOO). Tak si řekněte, kde chce te chrnět.

reagovat
Pátek 3. března 2006 ve 13:36 ® ORIMP
ORIMP

Tiež sa rád pridám,nenechám tam Lubánka samého!

reagovat
Pátek 3. března 2006 ve 13:34 ® hraji
hraji

Jestli to nebude tím HaDe, že tampivo stojí 55,– kč a večeře 400,– kč. :-)) )

reagovat