Chytej.cz

rybářská dovolená necteno

28.1.2006 | rett.rett | 16.013 zobrazení | 36 odpovědí

chtěl jsem poprosit o radu!!poradil by mi někdo z vás dobrý tip na dovolenou po českých krajích, třeba s pronájmem chatky pro rodinu s malým dítětem s rybářským vyžitím v rybolovu dravcu v termínu v pulce září???byl bych rád pokud by jste mi poradili! všem předem děkuji rett zn. PŘÍVLAČ

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:11 ® Tomasinecek

nevite o necem kolem Kretinky?

reagovat
Neděle 29. ledna 2006 ve 14:47 ® rett.rett
rett.rett

CeP:super ale nejde mi to otevrit. ty vase fotky muzes mi je nejak zaslat po ISQ nebo mejlem???diky rett vypada tio tam slusne!!! jelen:to uz jsem zkousel ale tak trochu jsem mel obavy z toho co píšeš!!!dik rett

reagovat
Neděle 29. ledna 2006 ve 13:37 ® jelen

můžu ti poradit hledej na netu v agenturach co zprostředkovavají pronájem chat a chalup,ale pozor na chytáky,např. píšou chata 20m od vody a ve skutečnosti to bylo nejmíň 200m a pěknéj padák a podruhé psali,že mají loďku abyla tam kánoj a tzkus vláčet z kánoe,je to zakazané a si rád ,že nespadneš do vody,kdo hledá najde ČUS

reagovat
Neděle 29. ledna 2006 ve 13:23 ® CeP
CeP

doporucuji Rejzíkov fotky z nasi lonske navstevy v kvetnu jsou tady doporucuju volat a zamluvit uz ted. zhruba od konce kvetna do konce zari byva plno. na prazdniny uz to nema cenu. rikala mi pani uz loni v srpnu ze ma na letosni prazdniny uz zamluveno komplet. za ty ceny je to super vybava a servis a kazdy rok je nejake vylepseni. lodicka ke kazde chate v cene takze muzes vyrazit kamkoliv. dobre by bylo najit tenhle jez. myslim ze bude o neco vys proti proudu. jedina nevyhoda je vrazedny kopec od vody nahoru.

reagovat
Neděle 29. ledna 2006 ve 13:02 ® rett.rett
rett.rett

tak koukam ze to asi nebude super téma!!!!:o)))moc odpovědí nemám.

reagovat
Sobota 28. ledna 2006 ve 21:48 @ 

www. chytej. cz

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1