Chytej.cz

gumové čluny pro rybaře necteno

19.11.2005 | Kecalka | 56.017 zobrazení | 304 odpovědí

jake mate zkušenosti s"gumove rybařské čluny" . kvalita. značka, velikost,atd

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 14. prosince 2010 ve 21:43 ® Stroft
Stroft

snad teď.

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 ve 21:28 ® Stroft
Stroft

Nějak mi nejde vložit, po čem slintám:-)

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 ve 21:21 ® Stroft
Stroft
reagovat
Úterý 14. prosince 2010 ve 21:19 ® Stroft reakce na …
Stroft

LeoC> A víš jak slintám já?!

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 19:54 ® LeoC
LeoC

Co se týče nafukovacích člunů, troufám si tvrdit, že 99% je vyrobeno v Číně. Nebudu polemizovat se Stroftem, zda je lepší gumák nebo klasická pramice, laminátová či hliníková. Když jsem viděl fotky jeho krasavice jenom jsem tiše polkl a záviděl, ale není to cesta pro mne, aspoň zatím ne. Mám i jiné, časově náročné koníčky a nebudu moct být jako on skoro každý víkend na Hartě nebo zajet párkrát na Maru. Proto volím cestu gumáků a snažím se najít nejlepší kompromis mezi užitnou hodnotou a cenou. Právě Stroft mi poradil ať se podívám na čínský server, který nabízí nepřeberné možnosti kontaktů na přímé výrobce. A když člověk pak prochází různé weby nabízející rádoby evropské značky člunů, tak se nestačí divit..... Proto tvrdím, že se skoro všechno vyrábí v Číně, když mi zrovna jeden výrobce už v druhém e-mailu nabízel nástřik vlastní značky a barevné kombinace dle vlastního návrhu u člunu, který je hooooodně podobný typu člunu, který dodává tuším Albastar.

Proto bych chtěl na tomto foru získat zkušenosti s gumáky a ne číst polemiku o tom, jaký je to šunt.

Dík

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 19:36 ® LeoC reakce na …
LeoC

kerob> tak to beru, jestli jsi mluvil s někým, kdo to má, díky

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 19:25 ® džigit reakce na …

saman> vedle s ním nešlápneš.Případně vyčkej na výstavu a prohlídneš něco v reálu :-)

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 19:21 ® saman
saman

tady jsou take diskuze ke gumakum hledam kde se da a stejne asi vyhraje ten BUSH treba je i z ciny uz se v tom nevyznam a chci i motor prodejce mi doporucil nake tak uvidim v kazdym pripade nechci delaz zkousky takze bude jen 5HP snad bude stacit na 3,6 metrovej clun

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 18:49 ® džigit reakce na …

saman> to je mi vcelku jasný,že nechceš nějaký shit.Ale když to bude „kvalitní“ čína,tak to ani nepoznáš a na netu můžou psát,co chtějí.Tak jako pruty,myslíš že se většina dělá kde?
Spálil se asi každý,někdo i víckrát,jenže pokud tu není někdo fundovaný,nebo s dokonalou zkušeností a ještě důvěryhodný ,stejně zjistíš PRD!
Až budeš lítat přes hodinu v jezu,při stavu ohrožení,na vlastně obyč raftu a čekat na vrtulník,pak pochopíš…

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 18:18 ® saman
saman

® džigit> koupil jsem si navijaky a bouzel je na nich nade in china a sere me to jsou to sra…!!!!!! jen sem chtel usetrit to u clunu a ani uz u navijaku neudelam a muzu bejt gumovej jak chci. jen doufam ze az pujdu koupit clun tak bude kvalitni o to jde ale asi kazdemu jenze je tezky vybrat

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 18:07 ® Stroft reakce na …
Stroft

džigit> Já myslel, že hodím do stroje kostku gumy a z druhé strany vyjede hotový člun, včetně motoru:-)

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 18:05 ® džigit reakce na …

saman> o co si myslíte?Že se to děje někde jinde jinak?Proberte se!!! Takhle podobně se vyrábí většina gumáků a spousta z nich jezdí i na divoké vodě!
Tady je to jeden „gumový odborník“ vedle druhého!

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 18:02 ® Stroft reakce na …
Stroft

saman> K jakému účelu?

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 18:01 ® saman
saman

® Stroft> na jare asi koupim take nakou kocabku snad netrefim cinu

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 17:58 ® Stroft reakce na …
Stroft

saman> loni jsem na vodě potkal dva týpky na podobném člunu, začalo foukat a to byla prča jak si pomáhali ke břehu, naštěstí to bylo v létě a nemusel jsem zasahovat.

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 17:50 ® saman
saman

® Stroft> tak to opravdu netusim ale vetnamci a cina bude podobne se vyrabet:-D tuhle na brnensku zavreli nekou vyrobnu padelateskych vyrobku jedna masina a pet vetnamcu:-D

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 17:47 ® Stroft
Stroft

saman> Shlédl jsem tu manufaktůru na tom videu, to si dělají srandu, že to prodávají? Není potřeba při koupi zároveň zakoupit životní pojistku?

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 17:42 ® saman reakce na …
saman

ja to tam nehledal jen je tam diskuze k nafukovacim podlaham muzes zkusit na google to zadat ten je mocnejsi;-)

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 17:35 ® kerob reakce na …
kerob

LeoC> mam kamarada, ktery je blazen do lodi, ma 2 gumaky a 9m plachetnici a kdyz jsem se ho ptal na to, jaky clun poridit, tak mi rekl, ze nejlepsi z hlediska prepravy a pouziti je clun s nafukovacim kylem a drevenou (levnejsi) nebo alu podlazkou (drahe). O vzduchovy podlazce se rozplyal, jak je to uzasny, prijemny, skladny, lehky… ale zranitelnejsi. Proste to udajne dokaze poskodit i vetsi pes drapama o hacku ani nemluve, ale treba existuje vice provedeni.

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 17:28 ® LeoC reakce na …
LeoC

saman> to zvláštní, že když jsem zadal do vyhledávače „air deck“ tak jsem nic nenašel

reagovat
foto/forum/2010/th-img15833.jpg
Úterý 14. prosince 2010 v 17:09 ® saman reakce na …
saman

http://jachting.info/modules.php?… jsou tu diskuze ke gumakum musis hledat asi

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 17:07 ® LeoC reakce na …
LeoC

kerob> pes určitě jezdit nebude a co se týče zranitelnosti, tak by to snad mělo být odolnější než válce… Ale pokud se k tomu nevyjádří ten, kdo s tímto druhem podlahy má zkušenosti, tak jsou to jen dohady

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 17:05 ® LeoC reakce na …
LeoC

saman> ukrajinci mají hezká videa, ale na jachtingu jsem nic nenašel

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 16:25 ® kerob reakce na …
kerob

LeoC> bylo mi receno, ze to je super na prevoz. Na rybareni nebo pokud s tebou jezdi treba pes to pry moc dobry neni z duvodu zranitelnosti.

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 16:11 ® saman reakce na …
saman

http://jachting.info/modules.php?… zkus se podivat tady

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 16:06 ® saman
saman

http://www.marineclub.ua/…ats/124.html?… je tu video z vyrovy clunu zrejme z ruska

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 v 15:42 ® LeoC
LeoC

Sháním informace o vysokotlakých podlážkách, typu AirMat, AirDeck apod. Máte s nimi někdo zkušenosti a jaké jsou hlavní rozdíly oproti hliníkovým? Zatím jsem se dočetl toto:

…čluny s podlahou z vysokotlaké podlážky foukané na třikrát vyšší tlak než boční válce a která je nejpevnější nafukovací podlážkou na trhu. Je to takový malý zázrak moderní techniky. Její tvar udržují tisíce křížových stehů a dávají jí tak pevnost klasické podlážky. Vzduchová podlážka je však mnohem menší a lehčí, celý člun se vejde do jednoho vaku, nezabírá místo a váží mnohem méně než jiné podobné čluny…

reagovat
Neděle 12. prosince 2010 v 18:02 ® LeoC reakce na …
LeoC

džigit> díky za tip, zítra sem tam jak na koni

reagovat
Neděle 12. prosince 2010 v 17:56 ® džigit

LeoC> zajdi do Semy na Žerotínovu

reagovat
Neděle 12. prosince 2010 v 17:44 @ kaprat

měl jsem „hafec“ různých člunů a žádný nebyl lepší než od firmy Bush, akorát jsem jeden koupil v Polsku a ten tam prodává druhou jakost, ale tady v ČR od prodejce boat007 jsou super!! navíc jsme kupovali 2 kusy tak mi dal slevu, ještě z těchto podzimních slev. Mám čluny v půjčovně a nyní je to můj 5tý kus.

reagovat