Chytej.cz

gumové čluny pro rybaře necteno

19.11.2005 | Kecalka | 56.017 zobrazení | 304 odpovědí

jake mate zkušenosti s"gumove rybařské čluny" . kvalita. značka, velikost,atd

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 30. prosince 2010 v 11:05 ® LeoC
LeoC

Včera jsem provedl kontrolní měření délky času potřebného k nafoukání celého člunu přes tem můj elektrický bazmekt: celé to trvá necelých 20 minut, dofoukávám asi 10 zdvihů do každé komory. Přestože mám nastavený max. tlak pro foukání, tak to jde max. do 200 mbar, přičemž hlavní válce mají mít tlak 250 mbar, AirMat podlaha a kýl 350 mbar.

reagovat
Pátek 24. prosince 2010 v 15:14 ® saman
saman

® LeoC> tak preji at udela hodne radosti na vode tesim se az koupim take vypada dobre:-)

reagovat
Pátek 24. prosince 2010 v 8:51 ® LeoC reakce na …
LeoC

džigit> to ni, jsem fúkal fčera, dnezka se mi enem něchce chrapať

reagovat
Pátek 24. prosince 2010 v 8:29 ® džigit reakce na …

LeoC> a gvuli temu si vstaval tak brzo? :-))

reagovat
Pátek 24. prosince 2010 v 8:24 ® LeoC
LeoC

Tak nový člun už byl nafouknut, zase vyfouknut a kupodivu jsem ho i s rezervou vměstnal do tašky. Protože mi tam chybí držáky prutu, což u Fishhuntera je na každé straně po jednom, a protože jsem při svých objevitelský e-mailech s čínskými výrobci člunů narazil na možnost dodání těchto držáků, chtěl bych se poptat, zda-li někdo má zkušenosti s jejich nalepením a následným používáním?

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 v 17:43 ® Stroft reakce na …
Stroft

kejra> To nejde, mrzne a já nejsem mobilní, abych je ošetřoval. V pondělí pošlu kluka aby je vypustil.

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 v 16:28 ® kejra
kejra

Stroft>díky za nabídku,starý brachu…vidím to na mezisváteční soutok odra-ostravice..tak když tak je ještě podrž

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 v 15:09 ® džigit reakce na …

kejra> teď v zimě bys mohl okolo najít plno mrtvé havěti!Počínaje cikánskými holuby až po jejich „chovatele“.A pokud neschválí spalovnu,co s nově nabytým organickým odpadem,viď :-))

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 v 15:05 ® kejra
kejra

osprey>jasně že fázi,proč nevyužít kvalitní vodivosti hliníku:-) …samo,že si dělám kozy,ale asi by to nebylo od věci.Obávám se ale,že při mé zapomětlivosti,bych tu šupu dostal já:-))

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 14:15 ® Stroft reakce na …
Stroft

kejra> Víš, že mám pro Tebe slabost:-) Také proto ti nabízím zbytky nástražek, v perfektní kondici,cca 100ks. Jinak vypouštím do Lubiny.

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:52 ® osprey reakce na …
osprey

kejra> Pod proudem ve smyslu, že když dojde k manipulaci s lodí, přeruší se obvod a spustí alarm anebo máš do ní natvrdo puštěnou fázi? :-))

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:34 ® kejra
kejra

Stroft>…Péťo nebýt Tebe,nemám Linder…a vůbec bych tak nějak rybářsky chřadl kdybych tě nepoznal…je to tak dobře??..:-)

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:30 ® kejra
kejra

ospey>..mám ji neustále pod proudem,sběrači jsou všudypřítomní:-))

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:29 ® Stroft reakce na …
Stroft

kejra> tak bacha, já na tebe chlebem a ty......:-(

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:23 ® osprey reakce na …
osprey

kejra> Krásná lodička – ta by se mi neohřála ani na zahradě, natož někde u vody:-))

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:16 ® džigit

kejra> aha,spalovací a koníky mně nenapadly…

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:15 ® kejra
kejra

…ha,už je tu!!

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:14 ® kejra
kejra

Džigit>Jednak právě to rovné dno(fishing má véčko) a za druhé mohu zapřahat více koníků.Fishing jen do 5hp a to je věru někdy málo…tak a teď si počkáme,kdy se objeví sádrový panáček a začne mně plísnit:-))

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:12 ® Stroft reakce na …
Stroft

LeoC> Na tom parníku s Kejrou jsem nebyl. Byl jsem na druhém „parníku“ který nebyl o nic lepší a pozoroval jsem ho z 20ti metrů. Ač to bylo humorné , tak utopit bych ho nenechal, bo je to můj nejoblíbenější parťák! V té době, to byl ještě velký tvrďák.....celý mokrý, skoro v mrazu vydržel ještě další dvě hodiny chytat.:-)

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 13:00 ® džigit reakce na …

kejra> a co Tě vedlo ke Sportsmenu?Proč ne Fishing?

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 12:38 ® kejra
kejra

Džigit>…tak,tak­..neverending story…tak ještě pro pořádek ještě trošku toho hliníku na gumové forum a pryč odsuď!:-))

reagovat
foto/forum/2010/th-img15867.jpg
Sobota 18. prosince 2010 ve 12:36 ® LeoC
LeoC

džigit> jenom jsem zvědav, zda kromě Tebe vleze někdo na mou loďku…9-) (až ji konečně příští rok nafouknu)

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 12:34 ® džigit reakce na …

kejra> na to se hodí výrok PepyČ-věčnej Tackletunning :-))

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 ve 12:25 ® kejra
kejra

Džigit>No ono tvar jak tvar,mělo to aspoň rovné dno,což bylo fajn,ale ač z gumáku velikostní nárůst,tak pořád malá nestabilní plechovka s nízkými boky.Furt jsem jenom trnul,kdy mně to zaleje.Stroft by ti mohl vyprávět! Nýčko jsem spokojeným vlastníkem Linderu Sportsmann355. Teď už vím,že jsem měl pořídit Sportsmann400,ale i tak jsem nad míru spokojen.Čučet po lepším budeme do nekonečna:-)

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 v 10:33 ® džigit

kejra> no to je hodně nepovedený tvar lodi.Dovedu si živě představit,jelikož jsme se na setkali s podobným na Pálavě.Tam bylo dno ještě do oblouku.S vesly to šlo,ale motor… :-))
Ty máš teď něco velkého,viď?

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 v 10:05 ® kejra
kejra

Džigit> Období necek začalo až později…viz Stroftovo přiložené foto.Vlastnil jsem identický kousek a s úsměvem vzpomínám jak jsem ve předu vozil kovadlinu abych zkrotil neposedou příď bo jinak bych neviděl na cestu:-)) …Stroft myslím zatěžoval poctivými křemennými valouny. LeoC>..:-) :-) ..znovu se podívej na foto mého parníku a slyš:kolena až k druhé laviččce,pod prdelí baterka,mezi nohama řízkovnice,na přídí batoh a takřka všude neposlušné kotevní lano..tenkrát ještě zbytnělý Stroft by se mi tam už vážně nevlezl:-))

reagovat
Sobota 18. prosince 2010 v 8:21 ® LeoC reakce na …
LeoC

Stroft> A Ty jsi byl s ním na tom „parníku“?

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 23:46 ® Stroft
Stroft

kejra> Ještě teď se směji až se za břicho popadám, děkuji ti za nádherný zážitek:-) Aby ti nebylo líto posílám také foto jednoho neuváženého nákupu a s tím spojeny slušný ponor kdy jsem si jen svou zbrklostí zachránil kejhák:-(

reagovat
foto/forum/2010/th-img15866.jpg
Pátek 17. prosince 2010 ve 23:36 ® džigit

kejra> že by proto vám říkali „neckáři“ :-)) se nedivím…

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 23:34 ® Stroft
Stroft

osprey> Chválihodné, já na sobě budu muset ještě pracovat a konečně si koupím na loď popelník!

reagovat