Chytej.cz

gumové čluny pro rybaře necteno

19.11.2005 | Kecalka | 56.017 zobrazení | 304 odpovědí

jake mate zkušenosti s"gumove rybařské čluny" . kvalita. značka, velikost,atd

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 17. prosince 2010 ve 22:30 ® osprey reakce na …
osprey

Stroft> Já vím, že můj pohled je hodně zelený. Vždycky byl a vždycky bude. Ale žít se s tím nechá:-)

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 21:27 ® kejra
kejra

Stroft>Velmi živě!!…pro ilustraci přikládám tehdejší inkriminováný par­ník

reagovat
foto/forum/2010/th-img15865.jpg
Pátek 17. prosince 2010 ve 21:15 ® AdamHT
AdamHT
8-(
reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 20:59 ® Stroft
Stroft

kejra> Nám dvěma, to tak dlouho netrvalo, než jsme se probudili z hrozného gumového snu:-) ps.pamatuješ listopadové „klietky“ a tvůj odvážný pád z gumaku do 4°C vody? :-))

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 20:20 ® kejra
kejra

Z gumfora se stejně zanedlouho stane aluforum…jen to vždycky trošku trvá:-))

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 v 19:26 ® Stroft
Stroft

AdamHT> Tak a máme vymalováno:-( Tu červenou kartu, co nám LeoC vystavil, budeme vozit na boat bassu jako vlajku:-))

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 v 18:53 ® LeoC
LeoC

Pro Péťu a Adyho: zkuste si přečíst název fóra a pak diskutujte o vašich „bass boatech“.

Je to jiná kategorie, která nemá na tomto fóru co dělat!!!

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 v 17:55 ® AdamHT
AdamHT

ještě jsem zapoměl uhelník a tužku :-D

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 v 17:53 ® AdamHT
AdamHT

Stroft> třeba takhle, par hliníkových plechu , panty a jekle svařečku metr vrtačku pilku a není problém. :-D jo a nahoru nějaký fešný koberec

reagovat
foto/forum/2010/th-img15862.jpg
Pátek 17. prosince 2010 ve 14:41 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Stroft> jo to taky , ale já myslel podlahu jak na tom bass boatu ty zvedlou stěma přihrádkama. jak je na te fotce :-D

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 14:38 ® Stroft reakce na …
Stroft

AdamHT> Jo,jo, tu podlahu musím na jaro pořešit. Hlavně na ty sumce, tam je rovná a pevná podlaha základ.Ještě bych chtěl na bocích nějaké závěsné tašky na bižuterii a nádobu s cirkulaci čerstvé vody.

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 14:19 ® AdamHT
AdamHT

Stroft> já myslel tu podlahu stema přihrádkama a motor normál elektro. A jedine co nejde je otevřít deštník v prdeli,…teda jde ale pak už ho nevytáhneš. :-D

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 12:59 ® Stroft reakce na …
Stroft

AdamHT> To by technicky nešlo, na tak výkonný motor potřebuješ určitou váhu lodě. V mém případě by šlo nasadit motor tak max.20HP a to k bot bassu má hodně daleko:-((

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 ve 12:53 ® Stroft reakce na …
Stroft

osprey> Tvůj pohled je hodně „zelený“. Kajak je jistě krásná věc ale na vodách kde má své opodstatnění. S úsměvem bych sledoval kajak na velké přehradě, kde potřebuješ překonávat velké vzdálenosti v krátkém čase. Navíc nepohodlnost na tomto plavidle by mi rybařinu asi pěkně otrávila

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 v 10:51 ® tomashr reakce na …

osprey> Kajak je náhodou výborný nápad, u nás to moc známé není (myslím pro rybařinu), ale sehnat se to dá poměrně snadno a na řadě lokalit by to bylo dobré či výborné. Přitom je to docela levné – kajak příliš nepotřebuje motor, protože rychlost s pádlem je daleko větší než u různých gumáků a pramic, takže těch 10–30 tisíc za slušný „sit-on-top“ kajak je v podstatě konečná cena a životnost je prakticky neomezená. Lepší nafukovačka není o nic levnější, ale životnost je nejistá, k tomu bude člověk obvykle chtít i motor, k němu baterku – to je dlouhá řada výdajů navíc…

reagovat
Pátek 17. prosince 2010 v 10:24 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Stroft> Tak předěláme tu tvojí lod podle toho obrazku toho bass boatu to není problém.

reagovat
Čtvrtek 16. prosince 2010 ve 21:34 ® osprey reakce na …
osprey

Stroft> Ten bass boat, co jsi vložil, je krásná věc, ale úplně v rozporu s tím, jak chytám a vidím rybařinu.

V rybařině je kus pokory a souznění s přírodou a tahle loď… prostě ne.

Jednou skončím na kajaku.

reagovat
Čtvrtek 16. prosince 2010 v 7:49 ® džigit

tady je „gumáček“ s pevným kýlem.Rychlost i pro Strofta :-)) http://aukro.cz/…le_600c.html

reagovat
Středa 15. prosince 2010 v 19:20 ® Stroft reakce na …
Stroft

Piranha> myslíš? Přijeď do Ostravy, poptej se po městské části Přívoz a tam tě přejdou hrdinská slova:-)

reagovat
Středa 15. prosince 2010 v 17:07 ® Piranha
Piranha

S timhle clunem se da zajet skoro do vseho :-))

reagovat
foto/forum/2010/th-img15838.jpg
Středa 15. prosince 2010 v 17:03 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

Stroft>neber to přímo do slova,zmého hlediska je toto bráno při používání unás v ČR kde je povolena oficiálně rychlost 40 nebo 50km/hod aspoň to tak bylo ačkoliv se u nás rychlost nějak moc nedodržuje ale jak kde.Jinak to je supr viděl jsem ho přímo v akci takže kdybych mohl jezdit ven tak bych zvažoval určitě něco takového.

reagovat
Středa 15. prosince 2010 ve 13:23 ® Stroft reakce na …
Stroft

ladamaj> Proč k ničemu, když hledáš rybu, tak je to super.Pokud potřebuješ přejet 5km, tak s elekro motorem jedeš min.hodinu. Na takové lodi jsi tam za 5min.

reagovat
Středa 15. prosince 2010 ve 12:50 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

sus1>no na tom bych se schodoval také

reagovat
Středa 15. prosince 2010 ve 12:17 ® sus1 reakce na …

ladamaj> Toho nalevo bych na něj tipnul(tak trochu).:-)

reagovat
Středa 15. prosince 2010 v 11:30 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

sus1>asi nejsi daleko toto je mořno shlédnout na Fishingand hanting.

reagovat
Středa 15. prosince 2010 v 9:43 ® sus1 reakce na …

Stroft> Nejsou to kluci od Mivardi??dam,…:-)

reagovat
Středa 15. prosince 2010 ve 2:19 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

Stroft>to je supr ale na našich vodách kničemu venku je to o něčem jiném.Jinak to pořídit to abych šel udělat banku.:-))

reagovat
Středa 15. prosince 2010 v 0:55 ® Stroft
Stroft

LeoC> něco takového.

reagovat
foto/forum/2010/th-img15836.jpg
Úterý 14. prosince 2010 ve 22:54 ® ladamaj
ladamaj

saman>ahoj už jsem měl možnost ho na netu najít zadej nafukovací čluny Bush a máš ho v plné kráse.

reagovat
Úterý 14. prosince 2010 ve 22:50 ® LeoC
LeoC

Stroft> jestli je to fotka, tak ji můžeš mít moc velkou, zkus to zmenšit

reagovat