Chytej.cz

gumové čluny pro rybaře necteno

19.11.2005 | Kecalka | 56.017 zobrazení | 304 odpovědí

jake mate zkušenosti s"gumove rybařské čluny" . kvalita. značka, velikost,atd

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   11 10 9 ...
Pondělí 14. února 2022 ve 23:47 ® Mathess
Mathess

Čau. Nějaká zkušenost s tímhle? Eurocatch Fishing Hunter Inflatable Boat SP 180

reagovat
Sobota 7. listopadu 2020 ve 21:32 ® petrhruza

Máte tu někdo zkušenosti s Mivardi? Ještě přemýšlím nad Marimex. Co mi spíše doporučíte?

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 21:05 ® šikula
šikula

Na vesla moc nespolehej -hlavne ne pri vetru a ve vlnach – praskaji ty plastove uchyty – osobni zkusenost (mam stejny gumak)

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 v 19:13 @ toňas reakce na …

Dobrý den,
páni rybáři, kdybyste potřebovali opravit, nebo zalepit člun, zkuste firmu www.lepeniclunu.cz.

Petrův zdar

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 v 19:12 @ toňas
reagovat
Neděle 13. května 2012 ve 13:55 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

nnnap>to víže byl překvapenej tohle vůbec nečekal myslel že nebude reagovat.Jinak kdo je semnou na rybách tak ho bude bránit rovněž no pejsek k pohledání a já šťastnej páníček.

reagovat
Neděle 13. května 2012 ve 13:42 ® nnnap reakce na …
nnnap

ladamaj> byl překvapenej, kolega. Trochu si mi připoměl mou jinou scénku. Kdysi, ještě jak sem měl škopka, měl vnitřní alarm. Takhle jsme si jednou odskočili s " kolegou" ze zakázky na oběd. Auto je pro mne nářadí. Luxusní přibližovadlo, ve smyslu pohodlí, sklad a kancelář. Podle toho to taky vypadá. Odhrnul sem asi 20 kilo zajímavých bebechů ze spolujezdcovi sedačky, aby mohl ject se mnou a po očku ho sledoval. Nedělal sem si iluze. Cestu tam sem si ohlídal. Ale byla to docela válka, nedat mu příležitost něco zajímavého potáhnout. Za volantem, s úsměvem… Ale dalo se. Když jsem zaparkoval, nezatáhl jsem spolujezdcovo okýnko, nechal auto nezamčený a šli jsme pojíst. Hehe, jak se blížil fajront se žrádlem, tak byl najednou tak nějak dřív hotov, zaplatil a že si jde ven dát cigáro.:-D
Byla to jenom otázka času, než začal hulákat klakson:-D Byl červený jak malý jarda. Jenom strčil ruku do okýnka. Já jsem se taky tvářil, že jako fajna náhoda. Že to je kurva převlečená za kamárada jsem věděl. Mám pocit, že jsme na světě obecně jenom proto, aby si každý kousek z nás utrhnul. Všichni jsou dobráci. Chudinky. Chodí kolem plotu jako Slušňáci. Hrdinové. Když mi zdrhnul pes, tak jedna family chodila domů lesem. A sousedka, která nevěděla, že se moji toulají, se divila, když jí můj přistál na zádech:-D Prostě sklidili, co zaseli.:-D

reagovat
Neděle 13. května 2012 ve 13:02 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

nnnap> Honda civic a vobčas tam sou i klíčky v zapalování. ;-) No, když sem byl za kámošema v Mnichově tak zůstalo stažený okýnko celej víkend a v poho.

ladamaj> Vogo asi ti dam do převýchovy ty svoje nezbedy! Máš to fakt zmáklí!! :->

reagovat
Neděle 13. května 2012 ve 12:11 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

MIG-35>to stebou souhlasím udělal bych to samé ale pro klídek mám právě hafíky.Jinak když sem někde na delší dobu tak nic neuklízím člun komplet ustrojen a jen omotán o kolík.Jednou to skoušel kamarád co semnou byl chytat tak skusil šáhnout na člun a když šáh na provaz od člunu tak hafík okamžitě reagoval bez povelu a srazil ho k zemi přesto že se sním mazlil ale nekous ho.Taže po této stránce to mám naprosto v klídku jinak se sním potom opět mazliTakže pejsen dobře vedenej a máš pokoj a klidně mužeš chrr on vše ohlídá.

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 11:42 ® nnnap reakce na …
nnnap

MIG-35> co máš prosím tě za auto? Vyplatí se mi 2 pendolíno a něco tam k vám dolů? :-D Hele, todle znám. Nechal jsem 2 dny otevřené zadní dveře u auta, u hlavní silnice, před barákem, v něm doklady a asi 5000 na svačinku a drobnou útratu, rybářský vercajk asi za 50 tisíc, rádia a spol… Prostě sem nejebnul dveřma v pátek večer z nákupu a všimnul si až v něděli.:-D V pohodě. Prostě to považuji za normální. 2 dny ale kolem toho chodili lidi od rána do večera. 2 noci a úplně cizí lidé.

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 10:48 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

ladamaj> Chytit někoha jak mi krade loď či něco jinýho tak si asi půjdu hačnout. :-> Já nikomu nic nbez jeho svolení neberu a to samý očekávám od ostatních. Nezamykam dům, auto je taky stále odemčený…prostě si jedu podle sebe soudim tebe. A já nesu lapka. ;-)

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 10:31 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

MIG-35>osobně bych takovího člověka potrestal tak tvrdě že už by k vodě nikdy raději nešel jinak máš pravdu ale oni takovího lotra seberou sepíší protokol a jde domů a muže pokračovat nanovo.Ukradená loď končí na jiném revíru to už sem zažil mockrát.

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 1:53 ® džigit reakce na …

MIG-35> šetři!!!

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 23:01 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

nnnap> Gulášek může být! Srnčí bo kančí… ;-)

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 22:46 ® nnnap reakce na …
nnnap

MIG-35> no, s takovými hafanami máš ode mne pokoj, i kdybys mne hned pozval.:-D Leda na guláš.

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 22:22 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

ladamaj> Já lapky nemam rád! V tomhle bordelistánu sou téměř nelapitelný či netrestatelný… Na ně by platilo jedíně ruka pryč! Fix tak, když něco chci tak si to koupim! Proto ty pesani na zahradě. Mam klid od nezvanejch návštěv.

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 20:41 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

MIG-35>vím jak to chodilo na Hněvkách kradl lodě a říkal že připluli proti proudu:-D no ale nakonec přijela policie a když otevřel stodolu bylo jasno dalších 11 lodí no jak dopad nevím ale dobře určitě ne no taky co stakovím člověkem a to ke všemu nebyl ani rybář.

reagovat
Sobota 12. května 2012 v 16:10 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

David Havlíček> Ále sem myslel belíbout…

ladamaj> Jj přez zimu pakruju doma a na sezonu jí mam na místě, kde je furt někdo. Navíc sem na vodě téměř denně. Na podzim tu bylo pár pokusů u vody. Ty se naštěstí podchytli. Jen to odnes týpek co měl loď za plotem. Tohle mi fakt vadí! Dáš za loď ranec a pak jednou přídeš a je v …

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 14:17 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

MIG-35>ohledně pevné lodi je dobré pokud ji máč kde parkovat krom u vody.Tady bys laminátku nechat bez dozoru nemoh pár lodí sem již měl ale když mě lékař řek ortel tak šlo vše prodat.Dnes mám několikátý nafukovák momentálně mám Hondu s pevnou podlahou a je fakt že pokud cestuji tak je to opravdu daleko snažší převoz o skladnosti nemluvě.Jde o mořák mám nato uděláno spoustu doplňků takže se klidně ukotvím kde chci lovit v pohodě z toho chytájí 3 rybáři no dnes už bych asi neměnil šoupnu ho do skříně a mám klídek.:->

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 13:14 ® HaD reakce na …
HaD

MIG-35> jak nohy ve vodě???

reagovat
Sobota 12. května 2012 v 11:06 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

džigit> Hele já prostě do vody nelezu!! Ani v neoprenu ani v brnění… Mamrád vodu, když sedim na břehu bo dráždim pramici. Ale nelezu do ní. A když je opravdu vedro, opatrně vsunu ručku, naberu krapet a oplácam si xicht. Já sem viděl co tu plave za obludy a s těma se koupat nehodlam!! :-O

reagovat
Sobota 12. května 2012 v 10:58 ® džigit reakce na …

MIG-35> hele a se slovem „suchý neopren“ už si se setkal? :-))

reagovat
Sobota 12. května 2012 v 9:56 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

David Havlíček> Si nedokážu představit, že mam nohy ve vodě..brrr. Gumídci sou fajn, když člověk cestuje. Já sem lenoch a chodim jen u nás. Tudíš tam i parkuju svůj laminátovej koráb. A na zimu pěkně domu. Teď čeká na novej lak a šup na vodu.

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 10:54 ® HaD reakce na …
HaD

nnnap> od Apple není, i když se to tak tvářit může. Je od Imperial Baits

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 1:07 ® nnnap
nnnap

ježíši Apple už dělá do člunů!

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 ve 23:52 ® džigit reakce na …

David Havlíček> njn,to už je klasa :-)

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 ve 23:42 ® HaD reakce na …
HaD

džigit> moc fajn je iBoat. Teď jsem s ním chytal a je bezva. Širší, lehčí, skladnější, tišší. Ale dražšší a asi o trochu méně odolný

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 ve 23:07 ® džigit reakce na …

saman> o metr delší,ale jen o pár cenťáků větší průměr :-) Se neumiš dupnut? :-))

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 v 19:03 ® saman
saman

® džigit: neni prostor kde skladovat ani ten malel natoz o metr vetsi:9 musel sem slevit ale uz byl na vode a jsem spokojenej uz jen moturek nejakej

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 v 8:21 ® džigit

saman> já mám 3,60 m a menší bych nechtěl.Taky jsem většinou sám,tak tomu vše přizpůsobuji.Vo­zíček,teda vozíčky a foukadlo na 12V atd.Držím se kolegova hesla ohledně krosny-do volké vleze,ale malou nenafoukneš :-))
Jen si matně vzpomínám na Tvůj prvotní výběr ;-)

reagovat
novější starší
Stránky:   11 10 9 ...