Chytej.cz

montaz na silne zarostlou vodu necteno

8.9.2005 | Lukas | 5.841 zobrazení | 37 odpovědí

Poradte mi jakou mam udelat montaz na kapra v silne zarostle vode je to takovy rybnicek ale ty kapri jsou jen ve stulikach a mne se to tam zamota a je hotovo. Pak to taham ven no hruza. ale dostal jsem napad dat tam prubezne 15 g olovo a na hacek plovouci chleba samozrejmne na tezko. poradte mi. diky za kazdy napad.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 16. září 2005 v 16:32 ® Namor17

CO VZÍT KOSU NEBO KŘOVINOŘEZ A VŠE VYSEKAT?MĚL BYS I BRIGÁDNICKÝ HODINY.

reagovat
Pondělí 12. září 2005 ve 23:49 ® ywan

toto tam straší dosť často po okrajoch – zákonom chranené

reagovat
Pondělí 12. září 2005 ve 23:25 ® ywan

tomik, takú tam asi nemám, ale nie som istý lebo ju slabo vidno, ale ľadík pekný

reagovat
Pondělí 12. září 2005 ve 21:57 ® Tomik
Tomik

mrkni do diskuze..

reagovat
Pondělí 12. září 2005 ve 21:39 ® ywan

Tomik : mne komplikujú život 3 druhy rastlín. Na jednom úseku sú také svine podobné leknám, tie na zimu spadnú ku dnu lenže keď na jar po ohriatí vody začnú hniť tak hladina vyzerá ako od sračiek – tu chytám zhruba 2 týždne, potom už začínajú rásť nové – dajú sa tu chytiť amury ako nohy ale chodím na liene. na ostaných miestach sú také strapce, ťahajú sa až k hladine, po ochladení padnú na dno ale základ ostane, dosť robí problémy aj v zime. Na treťom úseku sú chumáče podobné normálnej tráve len sú viac dužinaté, tento úsek je trošku tečúci takže v zime zhnijú a odplaví ich, až do jari sa dá krásne chytať ale potom…

reagovat
Pondělí 12. září 2005 v 15:19 ® Lukas

jo chyt jen jednoho a nekdy v noci 4kapry 30cm ale poslednich 5 mesicu nic moc.

reagovat
Pondělí 12. září 2005 v 15:11 ® Lukas

joba: jo ale tu 50 sem jeste nechyt cejni maly ale hodne a kde sy hraju na tu zkusenou vydru?

reagovat
Pondělí 12. září 2005 ve 14:32 ® joba

člověk se nestačí divit. na jednom foru si hraješ na zkušenou vydru a hned v dalším si bezrybka...... ve třetím jsou pro tebe kapři 50 cm malý ryby...... ale to je asi tím věkem

reagovat
Neděle 11. září 2005 v 15:53 ® Lukas

to ani nevim tak my to tada napis nebo rekni stranu kde je to napsany.????

reagovat
Neděle 11. září 2005 ve 13:38 ® Mlady_Rybar

smím chytat na dva pruty, si přečti řád

reagovat
Neděle 11. září 2005 ve 13:09 ® Lukas

to neni feeder ale takovej policajt kterej se dava pred prut na vlasec a je citlivější.

reagovat
Neděle 11. září 2005 ve 13:06 ® Lukas

to se snad smí chytat na dva pruty když je ti dvanáct hm?????????????no mozna jo…

reagovat
Neděle 11. září 2005 ve 12:46 ® Mlady_Rybar

chytám na 2pruty, jestli myslíš tím špičkovým policajtem feeder tak ten mám.

reagovat
Neděle 11. září 2005 ve 12:45 ® Mlady_Rybar

rybníček je na Košutce, jmenuje se jezírko Na Košutce, je to Mže1, jsou tam mraky kaprů 30–35cm, mraky ouklejí a plotic, boleni(jdou večer na rohlík na hladině)štiky 35cm a asi i sumci(v dubnu tam vytáhli na rousnici 105cm) je to můj oblíbený revír, ale lov na plavačku je fakt o nervy, splávek pořád tancuje a musíš pořád měnit nástrahu, protože ti ji ty malý potvory ožerou, ale na tu plavačku jdou výborně ti kapříci.

reagovat
Neděle 11. září 2005 ve 12:18 ® Lukas

a co je tam u vas na tom rybnicku za ryby a jak se jmenuje ten revir a kde je to???????????

reagovat
Neděle 11. září 2005 ve 12:07 ® Lukas

a ty chytas na kolik prutu??????????­????????????????

reagovat
Neděle 11. září 2005 ve 12:04 ® Lukas

na plavačku jem u pritoku ale ted tam nejezdi byl jsem u odtoku a tam teklo tak malo vody takze u pritoku to bude stejny ale skus cejny u odtoku na tezko a na rohlik doufam ze mas spickoviho policajta ten je nejlepsi a je tam u odtoku lavicka tak chytej trosku dal je tam ohynek. doufam ze jsem ti pomohl.

reagovat
Neděle 11. září 2005 v 11:46 ® Mlady_Rybar

Ty žížaly na plavačku? Nebo na položenou?

reagovat
Neděle 11. září 2005 v 11:45 ® Mlady_Rybar

Chodím na ryby s tátou, půjčuji mu jeden prut. Nahazuje s ním, ale sekám a zdolávám já, takže v podstatě nechytá.

reagovat
Neděle 11. září 2005 v 11:45 ® Mlady_Rybar

Chodím na ryby s tátou, půjčuji mu jeden prut. Nahazuje s ním, ale sekám a zdolávám já, takže v podstatě nechytá.

reagovat
Neděle 11. září 2005 v 11:31 ® Lukas

mlady rybar:s kym chodis na ryby?a chyta taky?

reagovat
Neděle 11. září 2005 v 11:22 ® Lukas

Mlady rybar:jdou na maly twistriky,woblirky tak 4cm skus zizali nebo malinky 2 cm trpiticky rotacky. chytej je u pritoku kdyz neni kalna voda nebo u vytoku.

reagovat
Neděle 11. září 2005 v 11:01 ® Mlady_Rybar

LUKAS: Já kapry moc nemusím, poslední dobou se mi nedaří chytit nic jinýho Ti okouni jdou na co?

reagovat
Sobota 10. září 2005 ve 14:00 ® Lukas

no stuliky spis lekniny ale mensi ane kulaty

reagovat
Sobota 10. září 2005 v 9:31 ® Tomik
Tomik

ywan: no mám ve svém okolí rybníček který je velmi zarostlý a mám v něm vyhlídnutého jednoho amura,ale proste nejde vytáhnout. A ty kytky tam zůstávají i přes zimu. to vím proto že tam občas chodím na dirky na okouny. Ale zde se píše že to sou stulííky tak to by melo bejt v poho.....

reagovat
Pátek 9. září 2005 ve 21:12 ® mirmen

monofil na 10–12 kg nosnosti a kostku chleba na hladinu (občas ji slupne i amur).

reagovat
Pátek 9. září 2005 ve 21:12 ® mirmen

nebo pletenku, např. whiplash 0,17 na cca 21 kg

reagovat
Čtvrtek 8. září 2005 ve 22:21 ® ywan

počkaj ešte mesiac a všetko to spadne na dno a zhnije, na takýchto miestach chytávam – skoro na jar a neskoro v jeseni

reagovat
Čtvrtek 8. září 2005 ve 21:30 ® Lukas

mlady rybar:je to soukromak. takze je to problem ale poradim ti zalet na jezero KLABAVA 2A je to dole u ejpovic tak zejed k odtoku tam hazej kazdodene jednu Bonduelku kukurice asi pjet dni a tahas kapra za kaprem ale jsou tam sumci,stiky,cej­ni,plotice,okou­ny,candati. sumecci a. je toho tam dost i tlousti atak chytej. :lol

reagovat
Čtvrtek 8. září 2005 v 18:13 ® willIam

odpoved je " jednoducha " → pletená šnůra ja sám ji pouzivam pri lovu mezi překážkami za což považuji i vodni rostliny pletenka tak dobre neletá a ale z vodních rostlin se vyřízne o 1000% lepe než vlasec a při menším průměru ma větší nosnost než klasický vlasec a stačí ti tak 100 m na každý naviják a máš klid!

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1