Chytej.cz

Zlínsko

V diskuzi je 259 příspěvků, z toho 259 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 25. března 2010 ve 21:38® pierisJ

včera odpoledne jsem byl konečně na rybách, byl jsem na revíru Januštice 1A, ale bez úlovku,ani ťuk

Neděle 21. března 2010 ve 23:22® imothep
imothep

KAPRAŘI DOVOLIJI SI VÁS POZVAT NA CARP SHOW 2010 KTERÁ SE KONÁ NA 100HA ŠTĚRKOVNĚ JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI VÍCE INFO NALEZNETE ZDE http://www.carp-show.com/

Čtvrtek 18. března 2010 ve 21:54® RedTom

Tady kolem Zlína nemusíš vymýšlet nic složitého naopak čím jednoduší tím lepší. Ten feeder ani nepotřebuješ bohatě ho zastoupí před prutový policajt. Ty peníze jsou velkej problém i pro mě. Tak z jara je dobrý rohlík a nějaká ta žížala.

Čtvrtek 18. března 2010 ve 20:51® pierisJ

ani nevím, s čím na řeku jít, jsem opravdu začátečník, chodíval jsem když mi bylo 14–15 let, loni jsem tomu zase podlehl, koupil jsem si nové pruty, navíjáky, atd., jak tak pořád o rybaření čtu, tak zjištuji, že mi asi na jaro chybí feeder, ale znáš to, doba je zlá a prachy na všechno co by člověk chtěl nejsou. Jestli máš nějakou dobrou radu, jaký návazec , nástraha je v tomto obdoví vhodná , rád uvítám

Čtvrtek 18. března 2010 ve 20:46® pierisJ

ještě jsem taky nikde nebyl,ale už se nemůžu dočkat rybníky jsou pořád pod ledem a na řeku ještě nevím kam jít, nemám páru jak to ve Zlíně vypadá a kam se dá zajít

Středa 17. března 2010 ve 21:18® RedTom

já ještě nebyl nikde a co ty?

Středa 17. března 2010 v 19:37® pierisJ

Čau lidičky, tak už jste někdo vyrazil na rybky?

Středa 10. března 2010 ve 21:52® RedTom

pierisJ gratulace k lístku. Taky se už těším až někam zajdu na kapry

Středa 10. března 2010 ve 21:05® pierisJ

tak uz mám konečně státňák, v podnělí jsem dělal zkoušky, jak jsem viděl ty tři A4 s otázkami tak se mi orosilo čelo, ale nakonec v pohodě. Už jen pěkné počasí a valím na kapříky.

Čtvrtek 25. února 2010 ve 22:47® RedTom

Chytám kapry 50–60cm a pěkné tlouště. Na vláčku chodím taky, ale až na podzim a to mám štiku 80cm. A minulí rok jsem začal chytat sumce

Čtvrtek 25. února 2010 ve 22:11® pierisJ

i nějaké větší kousky, až bude sezóna,chci začít s přívlačí, je tam taky něco

Čtvrtek 25. února 2010 ve 22:10® pierisJ

a co tam chytáš?

Čtvrtek 25. února 2010 ve 22:06® RedTom

Já chodívám na Dřevnici níže spíš k Otrokovicím. Na Moravu nechodím vůbec. Nemám moc rád řeku rači mám stojáky.

Čtvrtek 25. února 2010 ve 21:54® pierisJ

A kam na Dřevnici, někde ve Zlíně nebo až dál. A co Morava okolo Otrokovic?

Čtvrtek 25. února 2010 ve 21:44® RedTom

Rád bych ti poradil na Lukov, ale v životě jsem tam nebyl tak nevím. Jinač když si najdeš místo na Dřevnici tak si taky pěkně zachytáš.

Čtvrtek 25. února 2010 ve 20:04® pierisJ

Zdarec rybáři, letos mám poprvá státňák a už brzy se chystám na první lov na kapříky. Do Lukova u Zlína se vydám na první návštěvu, slyšel jsem, že je to tam fajn. Jestli má někdo s tímto rybníkem nějaké zkušenosti tak je rád uvítám, naco tam jdou a naopak, na co je tam zbytečné chytat. Rád uvítám i nějaké jiné typy na okolní vody, kde se dá pěkně zarybyřit.

Sobota 6. února 2010 v 11:57® imothep
imothep

ZLÍNACI-PRIPOJTE SE DO DISKUZE V SEKCI KAPRARINA AT SE TROCHU OZIVI

Úterý 2. února 2010 ve 20:53® osprey
osprey

spike-cz> Přibaluj pruty a neváhej. Na Moravě ještě ryby mají a ne málo. Jen jsou občas líné. Ale co se dá dělat – proto jsou to ryby. :-)

Pátek 29. ledna 2010 ve 21:14® spike-cz
spike-cz

jake> Děkuju za rychlou odpověď, láká mě to moc a určitě to tam tedy testnu. Ryby budu jen fotit, tak že export do jihočeska nehrozí… :-) díky

Pátek 29. ledna 2010 v 19:36® jake
jake

spike: Kolem Kroměříže je chytání moc pěkné. Kromě Moravy jsou tam zajímavé stojáky – přímo v Kroměříži přímo u dálnice je Šlajza, což je revír vskutku nádherný, v nedalekám Hulíně (cca 5 km je pískovna) – taky zajímavý revír – takže určitě si pruty vezmi. Chytit tam můžeš prakticky vše – kapr, cejn, štika, candát, ůhoř, sumec, okoun, bílá ryba…Týdenní hostovačka stojí 300,– Kč.

Pátek 29. ledna 2010 v 17:15® spike-cz
spike-cz

Zdravím, chtěl bych se informovat na rybaření kolem Kroměříže, vím, že tam je Morava 13A, ale jak je to s hostovačkama; za kolik na týden – 14 dní; jaké ryby a podobně. Když už tam jedu na dovolenou, jestli se prostě vyplatí přibalit pruty a skusit si zachytat… Díky

Středa 27. ledna 2010 v 8:50® jake
jake

Pokud někdo pár let nechytal a řádně platil členské příspěvky, nic platit nemusí – takových rybářů je celkem dost. Pokud někdo nezaplatí členství do konce února kalend. roku, přestává být členem MO a chce-li do ní vstoupit, musí zaplatit obnovu členství 1000,–Kč. A to nemluvím o 30 brigádnických hodinách.

Pátek 22. ledna 2010 v 8:41® pepanek

Pokud někdo pár let nechytal,musí znovu zaplatit i zápisné–1000kč,celkem dost.

Čtvrtek 21. ledna 2010 ve 14:08® HaD
HaD

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI, OMLOUVÁME SE DLOUHÝ VÝPADEK ZPŮSOBENÝ S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ EXTERNÍM ÚTOKEM. PO DLOUHÝCH HODINÁCH SE NÁM PODAŘILO SYSTÉM OBNOVIT A DOŠLO POUZE K DROBNÝM ZTRÁTÁM – PŘÍSPĚVKY Z VČEREJŠÍHO DNE. PROVEDLI JSME BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ A VĚŘÍME, ŽE SE SITUACE NEBUDE OPAKOVAT.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Neděle 3. ledna 2010 ve 20:40® sethy
sethy

RedTom> a jo:) tady snad zadnej vlačkař ze zlina a okolí nechodí. Ja se tam zastavil minulej přesně před tydnem asi po dvou letech, ale byla mi takova zima, že jsem to po pul hodce zabalil:)

Neděle 3. ledna 2010 ve 20:23® RedTom

® sethy> myslím jak to šlo v prosinci na Dřevnici

Neděle 3. ledna 2010 v 19:24® sethy
sethy

RedTom> v lednu asi ne:)

Sobota 2. ledna 2010 ve 22:23® RedTom

Ahoj byli jste někdo vláčet na Dřevnici?

Pátek 1. ledna 2010 v 16:56® sprta
sprta

jake> Jo jasně dík. Do Zlína je to trochu dál , tady v Brodě se myslím taky tak nějak začíná zítra to budu vědět, dík

Pátek 1. ledna 2010 v 1:18® vladah
vladah

tak pánové do nového roku vykročte pravou nohou a začněme od začátku ten novej rok 2010 at se v něm všem daří,hodně úspěchů,hodně zdraví, štěstí a plno lásky jak vám tak vašim rodinám at se vám vydaří co máte naplánováno a hlavně plno kapitálních úlovků at se daří snat ho všichni přívítáme jak patří pořádně