Chytej.cz

Zlínsko

V diskuzi je 259 příspěvků, z toho 259 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pátek 25. prosince 2009 v 7:58® jake
jake

to sprta: Není to až tak jednoduché s tím RL, jak Ti tvrdí kolega. Na magistrátu Ti jej vydají pouze za předpokladu, že ho nemáš propadlý déle než 5 let. Jinak Ti ho nevydají a budeš muset dělat znovu zkoušky. Zavčasu si to zjisti, ať to neprošvihneš. Dělají se jednou za rok. Školení začíný v sobotu 9.1.2010. Když tak se můžeš přihlásit na posta@mrszlin.cz.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:22® HaD
HaD

Nejrozsáhlejší ATLAS RYB na československém internetu!

Po dlouhých přípravách jsme zavedli novou rubriku „Atlas ryb“ z pera M. Horáčka – Ospreye, který naleznete v záložce „Encyklopedie“. Mělo by se jednat o nejrozsáhlejší dílo na československém internetu a budeme jej nadále rozšiřovat. Současně s Atlasem ryb mírně „faceliftujeme“ design serveru s důrazem na vyniknutí obsahu a příjemnějšího pobytu u nás.

Hezké vánoce!

tým CHYTEJ.cz

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:29® sprta
sprta

tomasektom> Hezky díky , zkusím ,přeptám se, ještě jednou dík a hezké svátky všem :-)

Neděle 20. prosince 2009 ve 21:48® tomasektom

sprta> nemusíš dělat nic znovu stačí když si zajdeš na městský uřad a tam ti musí vyhledat státní lístek co už jsi kdysi měl zaplatíš nějaký poplatek a je to v pořádku a pak si koupíš u své organizace povolenku a rok 2010 nením v tom žádná věda známý nechytal 15 let a zašel si na uřad dohledaly státní lístek zaplatil poplatek vystavily nový a koupil povolenku a směle chytá dál a má víc ryb než já.Petruv Zdar

Středa 16. prosince 2009 ve 20:29® sprta
sprta

Marsel> Ahoj , jo to jsem přesně potřeboval jak a kam , zkoušky už jsem jednou absoluvoval za mého mládí v Bojkovicích, samozřejmě se všechno stratilo takže znovu. Dík za info.

Středa 16. prosince 2009 ve 14:33@ Dan1869

Čao, tak yjsem byl na Moravě 12A na Svezeném a vůbec nic. Už je to mrtvé. Tak zas na jaře pěkně na rohlíček. Už se moc těším. Mám první rok rybařiny za sebou a pár ulovků bylo a jeden zlomenej prut taky. Přeji všem hodně štestí a zdraví do nového roku.

Čtvrtek 29. října 2009 v 19:31® Marsel
Marsel

Ahoj tak jak vám koušou dravci. Včera jsem si prošel dřevku z otrok do malenovic. Přišla mi jedna kudla a par pukusů od okounou co přijeli až pod nohy a nedobrali, jinak je to letos slabé. sprta> mrkni na www.mrszlin.cz je tam odkaz jak se stát rybářem.

Sobota 3. října 2009 ve 20:02® denyg
denyg

Není tu náhodou někdo, kdo má zkušenosti s lovem na Zboženských rybnících? :-)

Neděle 20. září 2009 ve 12:47® tomasektom

Tak jsem dneska seděl 6 hodin na Moravě 12A a ani to netuklo a ani na hladině nebyl pohyb:Takže hodnocení dnešního lovu považuji za velmi neuspokojivé.

Úterý 15. září 2009 v 8:14® sprta
sprta

sus1> Jo už jsem sehnal organizaci ,hned tady v Brodě.

Pondělí 14. září 2009 ve 21:39® sus1

sprta> Já bych to viděl někam do Jižních čech,tam je nejvíc ryb dle přízpěvků Z lovu.:-) Jsou tam fajn lidi,uvidíš.

Čtvrtek 10. září 2009 ve 23:31® sprta
sprta

Zdar lidi,potřebuju poradit,začínám a na příští rok potřebuju sehnat vše potřebné k lovu.Tak ke které organizaci, nebo svazu se připojit ,popřípadě kontakt. Dík.

Čtvrtek 3. září 2009 ve 21:00® pierisJ

tomasektom>že na Mokřad státňák nepotřebuju to vím, ale na příští rok bych ho chtěl, jen nevím, kolik to stojí, kolik si mám nachystat, znáš to vánoce na krku. Příští sobotu se chystám do Jestřabic, pak dám vědět, jak to dopadlo

Sobota 29. srpna 2009 ve 12:08® tomasektom

pierisJ> musíš složit zkoužky aby jsi se dostal na státní lístek a potom si koupit povolenku a revír Mokřad je soukromý tutíš tam chytáš podle jiných pravidel a nepotřebuješ tam žádný státní lístek.

Sobota 22. srpna 2009 v 9:20® stupy
stupy

pierisJ> pěkně

Pondělí 17. srpna 2009 ve 21:12® pierisJ

tomasektom> nikdy jsem ho neměl, zakolik se dá státňák vyřídit? Byl jsem chytat na Mokředu a bylo to super, vytáhl jsem Jesetera 99 cm a kapra 73cm 10kg.

Středa 5. srpna 2009 v 9:15® tomasektom

pierisJ> a státnák si stratil nebo jsi ho nikdy neměl.Pokud jsi ho stratil tak si zajdi na město viřídit nový a pokud jsi ho neměl nikdy tak by jsi musel zložit zkoužky u nějaký organizace.Pokud se jedná o chytání tak na soukromých vodách kde si zaplatíš nějaký poplatek a chytáš.

Úterý 4. srpna 2009 ve 12:44® pierisJ

ahojte lidičky, právě jsem začal s rybolevem, chodím zatím jen na rybník mezi Hvozdnou a Slušovicemi. Byl jsem tam 3× a nic výrazného, hodně lidí říká, že už tam ryby nejsou, že tam nic nesadí. Nemám státňák, tak mi prosím poraďte, kam si můžu jít zachytat jen na jednodenku. Díky

Úterý 4. srpna 2009 v 8:42® tomasektom

Zdravím taky všechny zlínáky a budu vděčný když napíšou jak jím jdou ryby.Tomáš

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1